Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Minecraft
Autor Wiadomość
LaEa 
Ujemny Epsilon



Pomógł: 8 razy
Wiek: 29
Dołączył: 11 Maj 2010
Posty: 1178
Skąd: Suwałki
Wysłany: 2011-08-30, 21:06   

Ja tam moge pograć.
 
 
Olek 
Grafik II stopnia



Wiek: 24
Dołączył: 17 Paź 2010
Posty: 349
Skąd: Żuławy
Wysłany: 2011-08-31, 20:44   

Tak! wreszcie znalazłem diamenty, zrobiłem kilof, wydobyłem obsydian i zrobiłem portal do netheru! YEAH! A co do servera, to wszystko przepisuje bezbłędnie, a pamiętam, że kiedyś wszedłem na server więc to nie może być ani jedno ani drugie. Słyszałem gdzieś, że na pewien czas nie działają wszystkie servery. Może to jest przyczyną?

Oni wszyscy mają dobre intencje, tyle że źle je rozpowszechniają.
 
Lowcakur 
von Hackfleish



Pomógł: 7 razy
Wiek: 29
Dołączył: 23 Cze 2010
Posty: 910
Skąd: Drakmoor
Wysłany: 2011-09-01, 07:01   

Olek napisał/a:
Słyszałem gdzieś, że na pewien czas nie działają wszystkie servery. Może to jest przyczyną?


Nie, nie jest to przyczyna, gdyz od dobrychj paru dni mam chrapke na kopanie i gralem sobie z kumpllami na sewie.

One, two Freedy's comming for you... Three, four better lock your door... Five, six grab a crucifix... Seven, eight better stay up late... Nine, ten never sleep again...
 
 
Olek 
Grafik II stopnia



Wiek: 24
Dołączył: 17 Paź 2010
Posty: 349
Skąd: Żuławy
Wysłany: 2011-09-01, 12:25   

W takim razie co to może być? Uruchamiam hamachi, próbuje wejść na wasz server i nic!
To samo!

Oni wszyscy mają dobre intencje, tyle że źle je rozpowszechniają.
 
Mikus 



Pomógł: 18 razy
Wiek: 32
Dołączył: 27 Sty 2011
Posty: 2897
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2011-09-03, 21:38   

Zacząłem w to grać po tylu świetnych recenzjach. Rzeczywiście wciąga, gram w singla póki co, obejrzałem kilka poradników jak to się je i póki co stworzyłem kopalnię. Zaraz idę kopać :lol:

Takie pytanie, czemu single się nie umywa do multi? Na czym polega multiplayer? To w końcu gra, której się (chyba) nie wygrywa

Czemu władze tego świata robią ze mnie debila
Gówno w prasie, gówno w TV, gówno gównem zasila
 
Tilogour 



Pomógł: 8 razy
Wiek: 50
Dołączył: 25 Paź 2010
Posty: 945
Wysłany: 2011-09-03, 21:50   

W multi możesz się pochwalić zacnymi budynkami, które zrobisz, lub namówić innych do zrobienia jakiegoś budynku wspólnie.
http://www.youtube.com/watch?v=I_4A9EbKoxQ - Przykład :p

Członek Stowarzyszenia Obrońców Map i honorowy mapmaker Brazzers - portalu z niegrzecznymi mapami.
Save oreo!
 
Mikus 



Pomógł: 18 razy
Wiek: 32
Dołączył: 27 Sty 2011
Posty: 2897
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2011-09-03, 23:09   

O ja pierdziele, ile ktoś to musiał budować ; o Ale to chyba bardziej w jakimś trybie kreatywnym bądź z komendami bo obiekt olbrzymi. Ale słyszałem że na multi są też jakieś mapy typu escape czy coś, o co w tym chodzi?
Majer pisał że najwięcej diamentów jest na 12.6, tzn? Taka głębokość? Gdzie pisze na jakiej aktualnie jestem?
W ogóle nie wiem skąd podniecenie skałą macierzystą olka, jeszcze ten dopisek że znalazł ją dość nisko... Przecież to oznacza że jest się chyba najniżej i dalej się nie dojdzie nie? Ja tam jadę według wskazówek z poradnika z kopalnią, dopopałem się do końca i teraz sobie tunel wale na tej głębokości. Jak dojdę do lawy to ją zakopię (o ile mi się to szybko uda :lol: ) i będę kopał nowy tunel w bok na przykład. Ogólnie to przy kopalni postawiłem sobie taką dupną budowlę żebym mógł znaleźć to miejsce, kilka razy poszedłem po drewno i potem szukałem jak głupi...

Czemu władze tego świata robią ze mnie debila
Gówno w prasie, gówno w TV, gówno gównem zasila
 
Olek 
Grafik II stopnia



Wiek: 24
Dołączył: 17 Paź 2010
Posty: 349
Skąd: Żuławy
Wysłany: 2011-09-04, 10:46   

mikus773 napisał/a:
Majer pisał że najwięcej diamentów jest na 12.6, tzn? Taka głębokość? Gdzie pisze na jakiej aktualnie jestem?

Chyba chodziło Mu o wersję, ale nie jestem pewien.

Oni wszyscy mają dobre intencje, tyle że źle je rozpowszechniają.
 
Mikus 



Pomógł: 18 razy
Wiek: 32
Dołączył: 27 Sty 2011
Posty: 2897
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2011-09-04, 12:01   

JA gram chyba w jakąś nowszą, 1.7 coś tam. Mało żelaza strasznie mam a szkoda bo by się przydało kolejkę zrobić, taką długą kopalnię mam że muszę zapindzielać tam z dwie minuty :/ Pochodnie stawiam tak że wszędzie mam jasno, w dość niedużych odległościach a i tak czasem mi się respi jakiś potworek w tunelu.

Czemu władze tego świata robią ze mnie debila
Gówno w prasie, gówno w TV, gówno gównem zasila
 
LaEa 
Ujemny Epsilon



Pomógł: 8 razy
Wiek: 29
Dołączył: 11 Maj 2010
Posty: 1178
Skąd: Suwałki
Wysłany: 2011-09-04, 21:21   

Olek napisał/a:
Chyba chodziło Mu o wersję, ale nie jestem pewien.


OH MY GOD...............
12.6 to głębokość, a twoją aktualną pozycję sprawdzasz na f3 albo f2. A diamenty polecam szukać w jaskiniach o głebokościach 10-30. A na escape jest niezła zabawa, ponieważ liczy się zręczność. Polega na tym, aby przejść mapę pokonując napotkane trudności.
 
 
Tilogour 



Pomógł: 8 razy
Wiek: 50
Dołączył: 25 Paź 2010
Posty: 945
Wysłany: 2011-09-04, 22:15   

Cytat:
O ja pierdziele, ile ktoś to musiał budować

Wiem, że to było pytanie retoryczne, ale z informacji, które wyczytałem - budowa tego zajęła 3 dni (oczywiście nie nie budowała tego jedna osoba)

Członek Stowarzyszenia Obrońców Map i honorowy mapmaker Brazzers - portalu z niegrzecznymi mapami.
Save oreo!
 
Majer 



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 1759
Skąd: Poznań
Wysłany: 2011-09-05, 17:25   

12,6 to parametr. Jest ich kilka. Szerokość, długość, liczona chyba od respa nie ?? Głębokość jak i również kierunek świata. Ja grając singla to po prawdzie więcej to filmików oglądałem. CTSG z poradnikami, potem z "kanciasta rzeczywistoscia" teraz z "kanciasta dolina" (Właśnie multi). No i sezon Juniora i Zahy. Teraz robia 2 sezon.

"Co wypijesz to wypocisz, co cię nie zabije to cię wzmocni"
 
 
LaEa 
Ujemny Epsilon



Pomógł: 8 razy
Wiek: 29
Dołączył: 11 Maj 2010
Posty: 1178
Skąd: Suwałki
Wysłany: 2011-09-05, 18:22   

Kanciasta Codzienność to chyba podstawa, jak ktoś gra w Minecrafta.
 
 
Lowcakur 
von Hackfleish



Pomógł: 7 razy
Wiek: 29
Dołączył: 23 Cze 2010
Posty: 910
Skąd: Drakmoor
Wysłany: 2011-09-05, 19:04   

Ja tam gram w Mine od dalekich czasow i jakos nie czulem potrzbeby ogladania poradnikow czy seriali.

One, two Freedy's comming for you... Three, four better lock your door... Five, six grab a crucifix... Seven, eight better stay up late... Nine, ten never sleep again...
 
 
LaEa 
Ujemny Epsilon



Pomógł: 8 razy
Wiek: 29
Dołączył: 11 Maj 2010
Posty: 1178
Skąd: Suwałki
Wysłany: 2011-09-05, 19:21   

Ogólnie moi wszyscy moi znajomi grający w Minecrafta oglądali kanciastą codzienność, stąd ten mój wniosek.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Strona 3 z 8
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group