Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat «» Następny temat
Disciples
Autor Wiadomość
Lowcakur 
von Hackfleish



Pomógł: 7 razy
Wiek: 29
Dołączył: 23 Cze 2010
Posty: 910
Skąd: Drakmoor
Wysłany: 2011-04-25, 20:43   Disciples

Moze jest taki temat, ale jestem leniwy. :P

Wszelkie wrazenia z gry(wszystkei czesci) mile widziane.

One, two Freedy's comming for you... Three, four better lock your door... Five, six grab a crucifix... Seven, eight better stay up late... Nine, ten never sleep again...
 
 
Leance 



Pomógł: 44 razy
Wiek: 30
Dołączył: 05 Sie 2009
Posty: 2682
Skąd: Warszawa / Lublin
Wysłany: 2011-04-25, 21:22   

Gra świetna, w II przeszedłem wszystkie kampanie, w I nie wyszło za bardzo :P, w trójke za długo nie grałem.
 
Lowcakur 
von Hackfleish



Pomógł: 7 razy
Wiek: 29
Dołączył: 23 Cze 2010
Posty: 910
Skąd: Drakmoor
Wysłany: 2011-04-25, 23:11   

A ja w II zawsze mialem drobny problem w kampani Gorskich Klanow. Przedostatnia i ostatnia misja moze nastrzeczyc trudnosci.

One, two Freedy's comming for you... Three, four better lock your door... Five, six grab a crucifix... Seven, eight better stay up late... Nine, ten never sleep again...
 
 
Leance 



Pomógł: 44 razy
Wiek: 30
Dołączył: 05 Sie 2009
Posty: 2682
Skąd: Warszawa / Lublin
Wysłany: 2011-04-25, 23:50   

Zależy, jakie masz artefakty. W którejś tam wieży zdobywało się jakąś wampirza broń, dzięki której się wysysało życie z przeciwników. Po zdobyciu jej nie ma mocnych na naszego bohatera.
 
Lowcakur 
von Hackfleish



Pomógł: 7 razy
Wiek: 29
Dołączył: 23 Cze 2010
Posty: 910
Skąd: Drakmoor
Wysłany: 2011-04-26, 10:22   

Hmm, bede musial jeszcze raz przejsc ta kampanie, mam ochote troche pociupac olbrzymami. :D

Moja ulubiona kampania byla kampania Legionow, szczegolnie misje gdzie gralismy Bethrezenem. 100 obrazen i paraliz to cud miod.

One, two Freedy's comming for you... Three, four better lock your door... Five, six grab a crucifix... Seven, eight better stay up late... Nine, ten never sleep again...
 
 
Samurize 
The Fallen One



Pomógł: 4 razy
Wiek: 33
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 101
Wysłany: 2011-04-27, 20:20   

Grałem w każdą część.

Pierwsza część była czymś nowym, więc ciekawiła i wciągała jak na tamte czasy. Posiadała bardzo dobrą fabułę, to się wtedy liczyło najbardziej.

Druga część to cud - miód - malina części pierwszej. Rzekłbym wszystko do kwadratu - pomijając fabułę, która pozostała na dobrym poziomie.

Trzecia część... troszkę zasmuciła. Owszem, są innowacje, fabuła ciągle na dobrym poziomie, ale... Pozostaje wrażenie, że to skok na kasę tylko. Po prostu mimo poprawy stylu walki reszta wydaje się być boleśnie okrojona w porównaniu do drugiej części...

Hunt down the weak, Predators of the sea...
 
 
Leance 



Pomógł: 44 razy
Wiek: 30
Dołączył: 05 Sie 2009
Posty: 2682
Skąd: Warszawa / Lublin
Wysłany: 2011-04-28, 16:36   

Lowcakur napisał/a:
Moja ulubiona kampania byla kampania Legionow, szczegolnie misje gdzie gralismy Bethrezenem. 100 obrazen i paraliz to cud miod.

Co tam legiony, jak dla mnie frakcja niezbyt mocna... HORDY to dopiero potęga, mocno przesadzona. Spróbuj coś zrobić przeciwko 3 śmierciom na 10 lvlu i bohaterowi do tego. A tak właśnie wyglądała moja armia w większości misji z kampanii.
Ostatnio zmieniony przez Leance 2011-04-28, 17:05, w całości zmieniany 1 raz  
 
Daffodil 



Pomógł: 2 razy
Wiek: 27
Dołączył: 29 Lis 2009
Posty: 445
Wysłany: 2011-04-28, 17:00   

Legiony są bardzo dobre, lecz mnie nie zachęcają do gry. O wiele bardziej wole Hordy Nieumarłych, zresztą to moja ulubiona rasa. Zawsze jak gram z kolegami i biorę Hordy, to starają się być ze sobą w sojuszu naprzeciw mnie :lol: . Uwielbiam takie akcje :lol: .
 
 
Lowcakur 
von Hackfleish



Pomógł: 7 razy
Wiek: 29
Dołączył: 23 Cze 2010
Posty: 910
Skąd: Drakmoor
Wysłany: 2011-04-29, 13:34   

W Hordach(na samym poczatku gry) wilkolak no i jedziesz praktycznie wszystkie neutrale.

One, two Freedy's comming for you... Three, four better lock your door... Five, six grab a crucifix... Seven, eight better stay up late... Nine, ten never sleep again...
 
 
Daffodil 



Pomógł: 2 razy
Wiek: 27
Dołączył: 29 Lis 2009
Posty: 445
Wysłany: 2011-04-29, 13:46   

Ale jest drogi, więc szybko do niego się nie dokopiemy ;). Poza tym, wystarczą magowie z Imperium i pozamiatane.
 
 
Lowcakur 
von Hackfleish



Pomógł: 7 razy
Wiek: 29
Dołączył: 23 Cze 2010
Posty: 910
Skąd: Drakmoor
Wysłany: 2011-04-29, 15:32   

Nom, tez prawda. A teraz mam pytanko apropo jednego goscia, ktorego nigdy przenigdy nie bralem. A mianowicie: MAG ZYWIOLOW

Co myslicie o tym gosciu, ktory przywolywuje zywiolaki powietrza?

One, two Freedy's comming for you... Three, four better lock your door... Five, six grab a crucifix... Seven, eight better stay up late... Nine, ten never sleep again...
 
 
Daffodil 



Pomógł: 2 razy
Wiek: 27
Dołączył: 29 Lis 2009
Posty: 445
Wysłany: 2011-04-29, 15:42   

Jest bardzo wkurzający. Dowódca, który ma tylko piechotę w armii, nie pokona np. Maga z Imperium i 2 Mag Żywiołów... spaming żywiołakami nie jest miły.
 
 
Leance 



Pomógł: 44 razy
Wiek: 30
Dołączył: 05 Sie 2009
Posty: 2682
Skąd: Warszawa / Lublin
Wysłany: 2011-04-29, 15:56   

Cytat:
Poza tym, wystarczą magowie z Imperium i pozamiatane.

Słabi są i szybko padają, jeśli się wie, jak ich bić. Taka 1 śmierć z inicjatywą 60 ubije czarodzieja na hita, a reszta armii nawet go nie ruszy.
Dlatego uważam, że hordy całkowiecie przebijają wszystko inne. Kto się nie zgadza?
 
Samurize 
The Fallen One



Pomógł: 4 razy
Wiek: 33
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 101
Wysłany: 2011-04-29, 17:53   

Hordy to niestety - jak inni zauważyli - przepakowana potęga :P Na start mają ułatwiające wiele duchy z paraliżem (zawsze miałem dwa w brygadzie na początku :) ), zaś późniejsze monstra przebijały resztę.

Po prostu Hordy oraz Imperium (leczenie) mają łatwiejszy nieco start, zaś w późniejszym etapie Imperium dostaje po dupsku. Wyjątkiem są ochrony na statusy i takie tam, wtedy walka jest wyrównana dla tych dwóch zamków.

Krasnale i diabełki także są niczego sobie, ale to wyżej wymienione zamki mogą szybko ruszać na silniejszych od siebie, co przyspiesza rozwój jednostek.

Hunt down the weak, Predators of the sea...
 
 
Daffodil 



Pomógł: 2 razy
Wiek: 27
Dołączył: 29 Lis 2009
Posty: 445
Wysłany: 2011-04-29, 18:37   

@Leance: Wykluczyłem śmierci, dałem pod przykład wilkołaki.

Zgadzam się, Imperium i Hordy mają ułatwiony start, a Imperium w szczególności. Umiejętny gracz wyjdzie z każdej walki bez szwanku(przynajmniej z neutralami). Legiony są też bardzo dobre, ale takiego łatwego startu nie mają. Pamiętam jak po raz pierwszy podbiłem stolicę wroga. Grałem akurat Legionami i miałem Inkuba w armii. Zaryzykowałem, wiedząc, że strażnik stolicy i tak trafi Inkuba, jednak na szczęście nie trafił, w przeciwieństwie do mojego Inkuba :lol: . Pamiętam do dziś, jak mi wtedy serce waliło ... "tylko żeby trafił" :lol: .
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Strona 1 z 2
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group