Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Do zakończenia I etapu konkursu MapMaker AW pozostało 4 dni
Odpowiedz do tematu
Wybór gry
Autor Wiadomość
Tilogour 



Pomógł: 8 razy
Wiek: 50
Dołączył: 25 Paź 2010
Posty: 945
Wysłany: 2011-08-31, 22:46   Wybór gry

Witajcie!
To znowu ja, ze spamerskim tematem
Zanim kupicie/nie kupicie, ale też zagracie ( :p ) w grę - Jak sprawdzacie, czy gra będzie spełniać wasze oczekiwania? Czy jest tego warta
Oglądacie gameplaye? Trailery? Czytacie recenzje? Może gracie w to, w co grają/polecają wam znajomi?
A może kupujecie w ciemno bazując na poprzednich częściach?
Jakiego sposobu używacie najczęściej?
Który jest tym decydującym?
Jakich gier raczej unikacie?

Członek Stowarzyszenia Obrońców Map i honorowy mapmaker Brazzers - portalu z niegrzecznymi mapami.
Save oreo!
 
Daffodil 



Pomógł: 2 razy
Wiek: 27
Dołączył: 29 Lis 2009
Posty: 445
Wysłany: 2011-08-31, 23:18   Re: Wybór gry

Tilogour napisał/a:
Witajcie!
To znowu ja, ze spamerskim tematem
Zanim kupicie/nie kupicie, ale też zagracie ( :p ) w grę - Jak sprawdzacie, czy gra będzie spełniać wasze oczekiwania? Czy jest tego warta
Oglądacie gameplaye? Trailery? Czytacie recenzje? Może gracie w to, w co grają/polecają wam znajomi?
A może kupujecie w ciemno bazując na poprzednich częściach?
Jakiego sposobu używacie najczęściej?
Który jest tym decydującym?
Jakich gier raczej unikacie?


Gameplayów nie oglądam. Trailery oglądam rzadko(uraz od Bioware). Nie sugeruję się znajomymi. Często kupuję w ciemno, ale też lubię testować demka, jeśli jest tak możliwość. Przy zakupie niektórych gier uwzględniam też jakość poprzedniej. Naprawdę rzadko czytam recenzje, bo każdy ma rożne gusta. Czytanie ich jest po prostu bezsensu. Pamiętam recenzje DA II. Mimo tych wszystkich negatywnych recenzji, nie zawiodłem się na DA. Ba, podobało mi się bardziej niż Początek. Podsumowując, najczęściej kieruję się kupowaniem w ciemno. Taka metoda nigdy mnie nie zawiodła, a sprawia najwięcej zabawy. ;-)

Justice will prevail.
 
 
Amitamaru 



Pomógł: 33 razy
Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 1495
Wysłany: 2011-09-01, 12:32   

Recenzje lubię sobie przeczytać, ale największy wpływ na to czy gra znajdzie się na moim kompie mają gameplaye. To tam widzę czy podoba mi się system rozgrywki i czy jest to coś przy czym zasiądę na dłużej.
 
 
Skwer 



Pomógł: 17 razy
Wiek: 32
Dołączył: 19 Lut 2008
Posty: 2742
Wysłany: 2011-09-01, 14:04   

Ok 2-3 lat malo gram, a w te gry ktore zdecyduje sie zagrac sa glownie kontynuacjami gier ktore mnie kiedys urzekly. Sporo swietnych gier zauwazylem dzieki znajomym, mowie raczej o tych z przed 2005. Od wielu pozycji ktore polecili ostatnio mi znajomi po prostu odbijam sie po kilku godzinach. Mysle, ze moj czas jako gracza dobiegl konca, nie potrafia mnie juz zatrzymac przy sobie stare czy to nowe gry. Stalem sie "Niedzielnym Graczem", malo ktora gre dam rade skonczyc, zanim przejdzie mnie napad na granie.

 
 
Mikus 



Pomógł: 18 razy
Wiek: 31
Dołączył: 27 Sty 2011
Posty: 2897
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2011-09-01, 15:22   

Ja aktualnie nie kupiłbym żadnej gry, szczególnie przy tych cenach... Zresztą po co jak wszystko idzie ściągnąć ;)

Czemu władze tego świata robią ze mnie debila
Gówno w prasie, gówno w TV, gówno gównem zasila
 
Leance 



Pomógł: 44 razy
Wiek: 30
Dołączył: 05 Sie 2009
Posty: 2682
Skąd: Warszawa / Lublin
Wysłany: 2011-09-01, 19:12   

Ja już od dawna nie kupiłem żadnej, wolę pograć w jakąś starszą. I tak najlepsze do nabywania gier jest CD Action. Ostatnio był Mass Effect i Syberie obie, zaś jeszcze wcześniej GIII z dodatkiem.
Najlepszą rekomendacją jest pograć u kumpla ;-)

Edit
Daffodil napisał/a:
Leance napisał/a:
rzadnej



żadnej

No cóż tego nie skomentuję - musiałem dziś 5 razy iść na miasto i z powrotem, jestem padnięty, nie myślę... wiem, wiem, winni się tłumaczą :lol:
Ostatnio zmieniony przez Leance 2011-09-01, 19:26, w całości zmieniany 2 razy  
 
Daffodil 



Pomógł: 2 razy
Wiek: 27
Dołączył: 29 Lis 2009
Posty: 445
Wysłany: 2011-09-01, 19:18   

Leance napisał/a:
rzadnej


żadnej

Cytat:
Ja już od dawna nie kupiłem rzadnej, wolę pograć w jakąś starszą. I tak najlepsze do nabywania gier jest CD Action. Ostatnio był Mass Effect i Syberie obie, zaś jeszcze wcześniej GIII z dodatkiem.
Najlepszą rekomendacją jest pograć u kumpla ;-)


To wstyd dla ME. Ta gra jest zbyt dobra, by ukazała się w gazecie. :lol:

Justice will prevail.
 
 
Paweł 



Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 4001
Wysłany: 2011-09-01, 20:06   

Przeważnie grałem w to co znajomi polecili. I to były najlepsze gry w jakie grałem. Gameplaye są dobre, aby mniej więcej zobaczyć jak działa gra, ale nie one ostatecznie decydują czy zagram w grę. Za recenzjami zbytnio nie przepadam, ponieważ według mnie są to skrajne opinie o grach i wprawdzie nic nie mówią o tym co spotkamy w grze.
 
Mandraghora 



Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 22 Cze 2012
Posty: 578
Wysłany: 2012-06-26, 13:55   

Screeny, gamplaye, gry polecone przez znajomych o podobnym guście i sam opis gry. Czasem jakaś recenzja, ale tylko jak po tym wszystkim nadal mam wątpliwości.

Life is complex: it has both real and imaginary components.
 
 
Player 



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 11 Wrz 2008
Posty: 299
Wysłany: 2012-06-26, 14:36   

Kupuję gry, które już znam. Hehe. Zgadnijcie jak to robię. - Nie kupuję gier. Żartowałem. Przede wszystkim recenzje, opinie graczy, screeny a rzadko jakieś filmiki.
 
Morghur 

Dołączył: 12 Lis 2014
Posty: 9
Wysłany: 2014-11-12, 11:21   

Recenzje, opinie graczy i podobieństwo do ulubionych tytułów. Oczywiście gameplaye. Czasami grywam we Free to Play, więc oczywiście nie ma problemu.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group