Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Do zakończenia I etapu konkursu MapMaker AW pozostało 3 dni
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Poprzedni temat «» Następny temat
Seria Fallout
Autor Wiadomość
Vvornth 


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 16 Lip 2010
Posty: 238
Wysłany: 2011-03-09, 13:35   

Tak jak napisałem w poprzednim poście, używam Fast Shot grając postaciami posługującymi się bronią ciężką. Wtedy i tak nie używamy przycelowania, bo strzelamy tylko seriami, więc tak naprawdę nic nie tracimy, a każdy strzał zużywa o jeden punkt akcji mniej ;-) . Dla innych typów postaci ten Trait nie jest już zbyt przydatny.
 
Player 



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 11 Wrz 2008
Posty: 299
Wysłany: 2011-03-09, 21:08   

Z Fast Shotem jest jeszcze ten problem, że zabiera możliwość dokładniejszego celowania nawet w walce wręcz (chyba że poprawiono to w którejś wersji), dlatego dobrze go pozyskać dopiero w późniejszym etapie za pomocą profitu "mutacja", bo i tak ciężkich spluw się nie używa na samym początku, a dobrze jest móc walić po oczach i innych czułych miejscach.
 
Olek 
Grafik II stopnia



Wiek: 24
Dołączył: 17 Paź 2010
Posty: 349
Skąd: Żuławy
Wysłany: 2011-03-12, 11:15   

Dobra... zrobiłem wszystko co musiałem - wziąłem 2 mentaty i uruchomiłem stan przeciwdziałania stanu czy jak to się nazywało i popełniłem 1 błąd - strzeliłem w Horrigana, przez co ten cyborg mnie zabił. (Wiem że to mutant w power armorze i tylko nazwałem go cyborgiem.)
Mam jeszcze jedno pytanie. Czy wada - ćpun - przemija po jakimś czasie czy to jest już do końca gry? No bo jak użyłem na prezydencie tych 7 super stimpaków i na sobie 2 mentantów to pokazało mi, że jestem ćpunem, a ja chce być dobry. :cry:

Oni wszyscy mają dobre intencje, tyle że źle je rozpowszechniają.
 
Player 



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 11 Wrz 2008
Posty: 299
Wysłany: 2011-03-12, 11:20   

"Ćpun" chyba mijał, ale niezbyt szybko (kilka tygodni?). Na karmę toto nie wpływało za to na statystyki Twojej postaci - tak (te cechy, który były podniesione pod wpływem działania tego środku, spadają poniżej "normalnej" wartości). Nie zawsze po użyciu różnych wspomagaczy stajesz się ćpunem, więc najlepiej zapisać przed i wczytywać dopóki się nie uda. Przy okazji, faszerowanie prezydenta superstimpakami nie czyni z Ciebie ćpuna, to tylko i wyłącznie zasługa przyjmowania własną postacią różnych wspomagaczy.
 
Olek 
Grafik II stopnia



Wiek: 24
Dołączył: 17 Paź 2010
Posty: 349
Skąd: Żuławy
Wysłany: 2011-03-12, 20:09   

Ale czy 2 mentaty mogły spowodować, że stałem się ,,ćpunem''? :-|

Oni wszyscy mają dobre intencje, tyle że źle je rozpowszechniają.
 
Player 



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 11 Wrz 2008
Posty: 299
Wysłany: 2011-03-13, 13:22   

Tak.
 
Olek 
Grafik II stopnia



Wiek: 24
Dołączył: 17 Paź 2010
Posty: 349
Skąd: Żuławy
Wysłany: 2011-04-01, 21:08   

Ostatnio na jednej fallout'owej stronce znalazłem coś ciekawego. Otóż Jeśli w menu głównym fallout'a 2 kliknie się równocześnie R i Ctrl pokaże się okienko z technicznymi nazwami map. Po wybraniu jednej z map pokaże się następne okienko w, którym możemy wpisać to co chcemy jednak musi być najwyżej 8-znakowe. Po kliknięciu enter znajdujemy się na wybranej mapie!

O kurde! kilka tygodni temu rozwaliłem Enklawę i kontynuowałem grę. Stworzyłem nową postać zważającą bardziej na retorykę, naprawę i nauki ścisłe.

Oni wszyscy mają dobre intencje, tyle że źle je rozpowszechniają.
 
Daffodil 



Pomógł: 2 razy
Wiek: 27
Dołączył: 29 Lis 2009
Posty: 445
Wysłany: 2011-08-31, 00:46   

Ostatnio kupiłem sobie Fallouta 3, niedawno zacząłem grać. Od razu się wciągnąłem. Gra jest mega. Jedna z najlepszych w jakie grałem. Zdziwiłem się tylko, że postał z rąk Bethesdy(ta nieszczęsna seria TES :-/ ). Szczerze mówiąc, uwielbiam takie klimaty. W szczególności ścieżkę dźwiękową. W Bioshocku jest bardzo podobna. Gdy tylko przejdę trójeczkę, będę musiał sobie zamówić pozostałe części z Allegro. Nie lubię zaczynać od końca/środka. ;-)

Justice will prevail.
 
 
Morghur 

Dołączył: 12 Lis 2014
Posty: 9
Wysłany: 2014-11-12, 11:10   

Pamiętam jak udało mi się znaleźć exploit w Fallout 2, który polegał na podbijaniu punków akcji za pomocą Jetów i Jet Antidote. Dzięki temu można było nieźle podładować sobie postać i to na stałe - jaki mieliście maksymalny poziom? Ja farmowałem chyba do 74 lub 75 :)
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Strona 3 z 3
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group