Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa konkurs MapMaker AW - Do zakończenia I etapu pozostało 23 dni
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Poprzedni temat «» Następny temat
Czego się boicie?
Autor Wiadomość
Olek 
Grafik II stopnia



Wiek: 27
Dołączył: 17 Paź 2010
Posty: 349
Skąd: Żuławy
Wysłany: 2011-01-07, 20:04   

yarzapp napisał/a:
Nie ma czegoś takiego jak siła odśrodkowa.

Jest! Sprawdź se na wikipedii.

Oni wszyscy mają dobre intencje, tyle że źle je rozpowszechniają.
 
LaEa 
Ujemny Epsilon



Pomógł: 8 razy
Wiek: 31
Dołączył: 11 Maj 2010
Posty: 1178
Skąd: Suwałki
Wysłany: 2011-01-07, 20:05   

Mnie martwią coraz cieplejsze lata i coraz sroższe zimy, dziura ozonowa zwiększa się, ciekawe kiedy wyginiemy...
 
 
yarzapp 
Scrab



Pomógł: 36 razy
Wiek: 36
Dołączył: 16 Maj 2010
Posty: 2169
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2011-01-07, 20:07   

Wikipedia się nie zna, siła to błędne słowo, tam nie ma żadnej siły.


Robak nie musi otwierać drzwi, bo przechodzi pod nimi. Leming nie walczy z problemami, bo ich nie zauważa.
 
 
Olek 
Grafik II stopnia



Wiek: 27
Dołączył: 17 Paź 2010
Posty: 349
Skąd: Żuławy
Wysłany: 2011-01-07, 20:13   

A tak w ogóle to ile ty masz lat?! Bo nie znam nikogo kto ma 21 lat i sądzi, że nie ma czegoś takiego jak siła odśrodkowa!

Oni wszyscy mają dobre intencje, tyle że źle je rozpowszechniają.
 
yarzapp 
Scrab



Pomógł: 36 razy
Wiek: 36
Dołączył: 16 Maj 2010
Posty: 2169
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2011-01-07, 20:16   

Widocznie nie znasz się na fizyce (nic dziwnego, masz w końcu 11 lat, ale za to się musisz powymądrzać), to co Ty nazywasz siłą odśrodkową jest tak naprawdę reakcją bezwładności, czyli skutkiem znajdowania się ciała w nieinercjalnym układzie odniesienia, nie działa na ciało w tym momencie żadna siła. Mam tyle lat, ile napisałem, co to ma do rzeczy?


Robak nie musi otwierać drzwi, bo przechodzi pod nimi. Leming nie walczy z problemami, bo ich nie zauważa.
 
 
Olek 
Grafik II stopnia



Wiek: 27
Dołączył: 17 Paź 2010
Posty: 349
Skąd: Żuławy
Wysłany: 2011-01-07, 20:28   

To co wyżej napisałeś to właśnie siła odśrodkowa jest :-x

Oni wszyscy mają dobre intencje, tyle że źle je rozpowszechniają.
 
yarzapp 
Scrab



Pomógł: 36 razy
Wiek: 36
Dołączył: 16 Maj 2010
Posty: 2169
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2011-01-07, 20:35   

Nie, to nie jest siła, tam nie ma żadnej siły, napisałem to 5 razy, ale ty wiesz lepiej...


Robak nie musi otwierać drzwi, bo przechodzi pod nimi. Leming nie walczy z problemami, bo ich nie zauważa.
 
 
Olek 
Grafik II stopnia



Wiek: 27
Dołączył: 17 Paź 2010
Posty: 349
Skąd: Żuławy
Wysłany: 2011-01-07, 20:37   

Wiem lepiej, bo słyszałem, od osób mądrzejszych od ciebie!

Oni wszyscy mają dobre intencje, tyle że źle je rozpowszechniają.
 
LaEa 
Ujemny Epsilon



Pomógł: 8 razy
Wiek: 31
Dołączył: 11 Maj 2010
Posty: 1178
Skąd: Suwałki
Wysłany: 2011-01-07, 20:39   

Dobra skończcie, bo yarzapp ma rację. Jeśli nie działa żadna siła to nie może to być siła odśrodkowa, trochę logiki, ludzie.
 
 
Xeno 
xeno



Pomógł: 27 razy
Wiek: 31
Dołączył: 11 Lis 2008
Posty: 2208
Wysłany: 2011-01-07, 20:40   

Olek uspokój się. Twoje zachowanie jest nie na miejscu.
 
 
yarzapp 
Scrab



Pomógł: 36 razy
Wiek: 36
Dołączył: 16 Maj 2010
Posty: 2169
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2011-01-07, 20:41   

To są oni w takim razie mądrzejsi od prof. Pawlikowskiego, którego wykładów miałem przyjemność posłuchać, no i każdego innego fizyka, który mówił dokładnie to samo. Idź spać, już po dobranocce.


Robak nie musi otwierać drzwi, bo przechodzi pod nimi. Leming nie walczy z problemami, bo ich nie zauważa.
 
 
Olek 
Grafik II stopnia



Wiek: 27
Dołączył: 17 Paź 2010
Posty: 349
Skąd: Żuławy
Wysłany: 2011-01-07, 20:41   

Pewnie coś źle usłyszałeś od tego twojego doktorka! Nie ździw się jak nie skończysz studii!

Oni wszyscy mają dobre intencje, tyle że źle je rozpowszechniają.
 
Xeno 
xeno



Pomógł: 27 razy
Wiek: 31
Dołączył: 11 Lis 2008
Posty: 2208
Wysłany: 2011-01-07, 20:53   

Olek jeśli doktor i nauczyciele fizyki tak mówią to tak jest. Więc się uspokój dla dobra swojego i twojej reputacji.
 
 
Internal 


Dołączył: 02 Lis 2010
Posty: 189
Wysłany: 2011-01-07, 23:47   

Dobra, a w racając do tematu...


 
tylkoontamstoi 



Pomógł: 1 raz
Wiek: 35
Dołączył: 07 Cze 2010
Posty: 387
Skąd: 973!
Wysłany: 2011-01-08, 00:57   

Niczego. Jestem hardcorem ;)

Black Metal to wojna - więc pompuj rower dla szatana!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Strona 2 z 4
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group