Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Zostawiam ślad. Zostaw swój
Autor Wiadomość
LaEa 
Ujemny Epsilon



Pomógł: 8 razy
Wiek: 29
Dołączył: 11 Maj 2010
Posty: 1178
Skąd: Suwałki
Wysłany: 2023-09-22, 23:50   Zostawiam ślad. Zostaw swój

Jak byłeś aktywnym członkiem tego forum, napisz co u Ciebie się dzieje, jestem ciekaw jak Twoje losy się potoczyły.

Jak wrócę za 3 lata na forum, to chciałbym zobaczyć stare twarze w ramach nostalgii :)
 
 
page 
Czarnoksiężnik



Pomógł: 13 razy
Wiek: 33
Dołączył: 25 Lis 2009
Posty: 697
Skąd: Toruń
Wysłany: 2023-09-25, 18:55   

Cześć LaEa. Miło wpaść na taki temat - zwłaszcza jak się wejdzie raz na 4 lata i to dosłownie pierwsza rzecz, jaką czytamy :))
U mnie na szczęście wszystko w porządku, zdrowie dopisuje, w tym roku brałem ślub, proza życia :)) Dalej ogarniam gierki, muzykę, jak wszyscy - i chyba jak wszyscy z naszych roczników mam na to mniej czasu, niż "wtedy".
Heroska III zagram rekreacyjnie parę razy w roku, teraz najwięcej info czerpię od kolegi wkręconego w scenę PVP, dzięki niemu nie straciłem z tym zupełnie kontaktu. Dosłownie wczoraj pokazywał mi parę templatek, opowiedział coś o Gongwazym... O, i chyba to mnie zainspirowało, by się zalogować ;)
Pozdrawiam wszystkich i liczę, że przeczytam dobre opowieści w 2027.

Gdy się Jowisz z Saturnem schodzi,
Jakże matula pszenica obrodzi!
Miecz jest krzyżem: On na nim umierał,
Na piersi Marsa bogini westchnęła.
 
lol772 



Pomógł: 21 razy
Wiek: 29
Dołączył: 01 Lip 2007
Posty: 3176
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2023-09-30, 17:28   

A u mnie też wszystko w porządku. Heroes oczywiście raz na jakiś czas jest grany, aczkolwiek przy obecnej ilości wolnego czasu to trzeba kombinować żeby na wszystko go wystarczyło. Fajnie że jeszcze ludzie wpadają od czasu do czasu na to forum, bo to w sumie kawał historii i kiedyś sporo czasu tutaj się spędzało na rozmowach na każdy temat. Może popularność forum trochę przeminęła, ale najważniejsze że gra cały czas równie popularna.
 
Amitamaru 



Pomógł: 33 razy
Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 1495
Wysłany: 2023-10-05, 20:33   

O chłopie. Dom kupiłem, córka się mi rodzi za tydzień, jakoś to leci. Grać czasu za bardzo nie mam, a teraz to nawet miejsca na komputer, trzeba się będzie na jakiegoś gamingowego laptopa przerzucić.
 
 
Tarnoob 
stary wyjadacz



Pomógł: 24 razy
Wiek: 28
Dołączył: 27 Gru 2009
Posty: 611
Skąd: Warmia
Wysłany: 2023-11-29, 13:03   

Jestem korepetytorem, bywałem też tłumaczem, korektorem, straciłem cztery prace, cztery kobiety i trzy uczelnie, ale jakoś się trzymam. Ostatni raz grałem w HoMM dłużej niż kilkanaście godzin jakoś w 2016, kiedy sobie nostalgicznie ukończyłem „Szarżę smoków” (4. kampanię Heroes Chronicles). Od tego czasu mój kontakt z HoMM to uruchomienie gry ze dwa razy do roku, sprawdzenie aktualizacji HD Moda i pisanie na fejsbukowej Hirawce – wrzucałem tam kilka memów i fajnie, że niektóre zebrały setki reakcji. Jeden nawet był na Wykopie, ale niestety nie mogę go teraz znaleźć. Ogółem mało gram w gierki i ostatni raz grałem w coś dłużej chyba w 2019, kiedy czwarty raz ukończyłem Might and Magic VII. Od lat spędzam czas wolny głównie na gadaniu ze znajomymi, Jutubie, Facebooku i Wikipedii; w końcu jestem nerdem.

W najbliższych latach planuję wreszcie skończyć studia, schudnąć, zrobić prawo jazdy, zmienić robotę – np. spróbować nauczycielstwa – i się ożenić. O to ostatnie będzie trudno np. przez mój stan majątkowy – nie miałem farta odziedziczyć mieszkania, a wiemy, że dorobienie się go trwa dekady. Inna przeszkoda to to, że jestem w mniejszości, która nie planuje potomstwa. Wolnych kobiet, które nie planują się rozmnażać, nie tylko jest mało, ale chyba też często różnią się ode mnie poglądami – są bardziej w lewo, przez co już się z paroma pożegnałem; nawet centryście czasem trudno się dopasować. Oprócz tego przez najbliższych kilka lat chciałbym opublikować jeszcze kilka artykułów i wygłosić parę wykładów, które mogą wylądować na YouTube – małymi krokami zacznę budować swoją markę popularyzatorską.

Rozród nie jest prawem człowieka.
 
 
bartman 



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1918
Wysłany: 2024-01-09, 00:11   

Wow. Tyle lat minelo. Sorki za brak polskich znakow, ale nowy lapek jeszcze nie ogarnia, a moze ja nie ogarniam.
Te kilkanascie lat temu byem jednym ze starszych uczestnikow forum i wspominam te czasy z pewnym rozrzewnieniem. Pozniej zrobilo sie troche chamsko, a moze tylko mialem takie wrazenie.
Pamietam pelno tematow z HP no i Forumowa Liste Przebojow, do tego obowiazkowo obstawianie MS I ME w pilce.
Nadal mam 27-28 lat ;) tylko dzieci troche starsze. Z duma moge przyznac , ze cala moja rodzinka gra w H3 i nowe pokolenie fanow dorasta. Pozdro dla wszystkich starych forumowiczow.

Fantasy.. better than life..?
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group