Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Poradnik: jak grać multiplayer?
Autor Wiadomość
Maszkarra 
Jestem zły i gryzę



Pomógł: 25 razy
Wiek: 29
Dołączył: 15 Kwi 2010
Posty: 1066
Skąd: Suwałki
Wysłany: 2011-04-16, 19:42   

Nie żebym był specjalnym znawcą, ale na Twoim screenie jest "Server Name - Gameranger", a to nie jest żaden serwer tylko aplikacja (jak na screenie Licza). Więc coś tam nakręciłeś, to gdzieś indziej chyba się ustawia.
 
 
gość
Gość
Wysłany: 2011-04-16, 23:03   

Dobra, gra mi już nie ścina, ale jak uruchamia się automatycznie na gamerangedzie to jest plansza tytułowa, kursor i nic więcej, nie chce się załadować. Wie ktoś co na to poradzić?

Podmieniłem oryginalny plik na ten heroes33 (oczywiście zmieniłem nazwę), a potem dałem browse na gamerangedzie, zaznaczyłem heroes3, więc wszystko powinno być dobrze. Zrobiłem tak ja na załączonej tu instrukcji.
 
ambrell

Dołączył: 12 Cze 2011
Posty: 1
Wysłany: 2011-06-12, 14:30   

Witam, mam problem z gametraderem. Podaczas łączenia się do pokoju heroes III wyskakuje: http://screenshooter.net/5658135/nyqgglh
zapory mam wyłączone, nawet ustawiłam porty
http://screenshooter.net/5658135/mmwrjfl
myśląc, że to pomoże jednak nadal jest to samo.

Proszę o pomoc :cry:
 
yarzapp 
Scrab



Pomógł: 36 razy
Wiek: 34
Dołączył: 16 Maj 2010
Posty: 2169
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2011-06-12, 20:13   

ambrell napisał/a:
gametraderem

rozumiem, że mowa o Game Ranger

Możliwe, że to nie firewall Cię blokuje tylko sieć, z której się łączysz, szczególnie sieci w akademikach lubią sprawiać problemy z takimi programami jak GR.

Przetestujcie może hamachi.


Robak nie musi otwierać drzwi, bo przechodzi pod nimi. Leming nie walczy z problemami, bo ich nie zauważa.
 
 
Rastlin 

Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 2
Wysłany: 2011-09-02, 16:16   

Witam
mam problem z graniem przez hamaka, sadze że z hamakiem nie ma problemu tylko z h3 lub z kompem kumpla. Bo jest tak jest nas 4. 3 z nas spokojnie może ze sobą grac a 4 nie może do nas dołączyć ani my do niego. Dodatkowo ten, który nie może z nami grac i jeden z nas 3 maja h3 z tej samej płyty i dalej nie może się połączyć.
 
Amitamaru 



Pomógł: 33 razy
Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 1495
Wysłany: 2011-09-02, 16:29   

Niech twój kumpel wyłączy zaporę i firewalla. Antywirusa najlepiej też, bo mi raz blokował. Jak nie pomoże to ściągnijcie wszyscy heroes33.exe dostępny z tej strony i z niego odpalajcie grę. Przeczytaj pierwszy post w tym temacie i rób dokładnie tak jak jest tam opisane. Polecam gameranger, bo jest o wiele wygodniej.
 
 
Rastlin 

Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 2
Wysłany: 2011-09-03, 18:01   

A więc jak kolega twierdzi ma powyłączane wszystkie zapory firewalle antywirusy itp. Już próbowaliśmy używać pliku heroes33.exe. Co do tego przez co się łączymy to już próbowaliśmy hamaka i tunngle oba zawiodły.

Wydaje mi się że zapory itp nie powinny mieć żadnego wpływu na to przy jego dołączaniu do serwera.

Druga sprawa przy próbie na tunngle kolega mógł się do jakichś kilku obcych serwerów podłączyć ale my za to nie mogliśmy tego zrobić
 
Szymmex 

Wiek: 25
Dołączył: 23 Paź 2011
Posty: 1
Wysłany: 2011-10-23, 19:43   

Hej, mam problem z zagraniem z kuzynką w Heroes. Włączamy Hamachi ona ma stworzoną sieć, ja do niej dołączyłem. Mam zainstalowanego Heroesa z płyty Ubisoft części od I-IV i ona też z tej samej płyty. Ona ma płytę, ja nie i nie mogę hostować ani grać pojedynczo, jedynie dołączyć do kogoś przez Internet, więc ona w herosach hostowała wpisała w Nazwie IP jakie ma sieć w Hamachi hasło puste zostawiła i pokazał się wybór scenariusza potem ja poszukałem sieci i pokazało się, że nie odnaleziono podanego IP. Prosiłbym o pomoc.

Szymmex
 
 
abramek16

Dołączył: 11 Gru 2011
Posty: 2
Wysłany: 2011-12-11, 15:37   problem w multiplayer

Witam mam następujący problem, podczas gry z kolegą przez internet po kilkunastu minutach jemu wyskakuje, że odszedłem od rozgrywki a mi, że on odszedł od rozgrywki. Obaj mamy tą samą wersje gry, ściągneliśmu plik heroes33 i używamy hamachi.
Z góry dzięki za pomoc
 
Samurize 
The Fallen One



Pomógł: 4 razy
Wiek: 33
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 101
Wysłany: 2011-12-11, 17:00   

Problemem jest albo wasz internet albo hamachi.

Gdy w hamachi widzimy niebieską kulkę, a nie zieloną - nie pogramy. Podejrzewam, że właśnie taka się robi gdy gracie.

Hunt down the weak, Predators of the sea...
 
 
abramek16

Dołączył: 11 Gru 2011
Posty: 2
Wysłany: 2011-12-11, 17:30   

czyli co sugerujesz aby reinstalować hamachi czy w ogóle zmienić program
 
Samurize 
The Fallen One



Pomógł: 4 razy
Wiek: 33
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 101
Wysłany: 2011-12-11, 19:09   

Jeśli macie słabe połączenie internetowe (bądź jeden z was) zmiana programu niewiele da. Jeśli jednak to co innego to zalecam zmianę albo na GameRanger'a, albo na Tunngle :)

Hunt down the weak, Predators of the sea...
 
 
Chukri
Chukri

Dołączył: 14 Mar 2012
Posty: 1
Wysłany: 2012-03-14, 18:06   

Witam mam podobny problem jaki był wsześniej opisany ale odpowiedzi do niego konkretnej nie bylo:
Pojawia mi sie błąd
http://imageshack.us/phot...dconenatro.png/
W miejscu firewalla mam odznaczoną grę oraz gameranger'a, natomiast antywirusa nie mam wiec nie bedzie przeszkadzał:P
Na routerze zrobilem cos takiego, link poniżej
http://imageshack.us/phot...42/linksys.jpg/
Zauważyłem ze ta druga fotka jest dosc nie czytelna wiec tak gdzie jest Aplikacja wpisałem Gameranger, Start i end: 16000; Protocol zostawiłem na Both ale na UPD tez mi nic to nie dało dalej wpisałem swpoje IP no i zaznaczylem Enable

Proszę o pomoc. Z góry dzieki
 
Mandraghora 



Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 22 Cze 2012
Posty: 578
Wysłany: 2012-06-23, 19:14   

Próbował może ktoś grać w multiplayera na Windows 7 Starter? Czy HOMM będzie w multi na nim działał poprawnie, albo - co więcej - czy w ogóle będzie działał? W najbliższym czasie nie będę miała możliwości grać na innym systemie, a Starter jest strasznie niestabilny i boję się, że mi się wszystko posypie, łącznie z pojawieniem się blue screena.

Life is complex: it has both real and imaginary components.
 
 
yarzapp 
Scrab



Pomógł: 36 razy
Wiek: 34
Dołączył: 16 Maj 2010
Posty: 2169
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2012-06-25, 08:42   

Na pewno wersja Complete dziala na win7 bez zarzutow, z gra przez siec nie ma klopotow. Jednak z wersjami innymi trzeba cos chyba kombinowac.


Robak nie musi otwierać drzwi, bo przechodzi pod nimi. Leming nie walczy z problemami, bo ich nie zauważa.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Strona 2 z 14
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group