Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Paweł
2010-06-29, 15:54
Kolejki Miniligii AW
Autor Wiadomość
yarzapp 
Scrab



Pomógł: 36 razy
Wiek: 34
Dołączył: 16 Maj 2010
Posty: 2169
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-08-20, 16:19   

altaeir, heh, to jak się z Tobą skontaktować, skoro nie dostajesz wiadomości od nieznajomych? :D


Robak nie musi otwierać drzwi, bo przechodzi pod nimi. Leming nie walczy z problemami, bo ich nie zauważa.
 
 
altaeir 


Pomógł: 19 razy
Wiek: 32
Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 1043
Wysłany: 2010-08-20, 18:18   

Teraz cię dodam do gg, ale zawsze jest PW na forum :)
 
zlatan 



Pomógł: 9 razy
Wiek: 31
Dołączył: 20 Kwi 2008
Posty: 1163
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: 2010-08-20, 18:30   

altaeir napisał/a:
Teraz nie mam na to ochoty, przez ten cały czas jestem w domu mam zawsze włączone gg a nie otrzymałem ani jednej wiadomości na temat gry do miniligi.

altaeir napisał/a:
Haha ciekawe co ma do rzeczy bycie na forum codziennie. Jakoś nie przypominam sobie żeby mnie ktoś zapytał kiedy gramy, a to że ja pytałem doskonale pamiętam^^
Jak ty to nazywasz "bycie codziennie na forum" lub nie bycie cokolwiek usprawiedliwia bądź nie? Lol zastanów się chłopcze. Nie muszę być zalogowany żeby czytać posty. Forum to nie miejsce gdzie muszę siedzieć dzień i noc, a nadal nie rozumiem co ma bycie na forum do grania w minilidze.

altaeir napisał/a:
Teraz cię dodam do gg, ale zawsze jest PW na forum :)

Och, tyle sprzeczności w jednym człowieku :-( Pełen sukces, każda następna wiadomość zaprzecza poprzedniej. Nie siedzi na forum, bo ma gg - nie odpisuje na gg, bo ma włączone blokowanie wiadomości od nieznajomych - no to nie pisać mu na gg, tylko na PW na forum, gdzie podobno nie siedzi codziennie.

Geniusz :-)
 
Amitamaru 



Pomógł: 33 razy
Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 1495
Wysłany: 2010-08-20, 18:55   

Ludzie aby się skontaktować używajmy telepatii, wtedy nawet taki Alt dostanie wiadomość. A tak na serio to kto ma zamiar grać dalej?
 
 
Maszkarra 
Jestem zły i gryzę



Pomógł: 25 razy
Wiek: 29
Dołączył: 15 Kwi 2010
Posty: 1066
Skąd: Suwałki
Wysłany: 2010-08-20, 18:59   

Ja zagram. Już pisałem do Redaliona, powinniśmy na dniach zacząć.

Szanse jeden na milion maja to do siebie, że sprawdzają się w 9 na 10 przypadków.
 
 
LaEa 
Ujemny Epsilon



Pomógł: 8 razy
Wiek: 29
Dołączył: 11 Maj 2010
Posty: 1178
Skąd: Suwałki
Wysłany: 2010-08-20, 19:40   

Ja już, o dziwo, mam umówioną grę z altaeirem, a więc będe dalej kroczył w minilidze.
 
 
altaeir 


Pomógł: 19 razy
Wiek: 32
Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 1043
Wysłany: 2010-08-20, 19:52   

Hmm ciekawe Zlatan że większość ludzi z miniligi mam na gg, więc skąd geniuszu możesz wiedzieć z kim kiedyś już rozmawiałem z kim nie? O tym nie potrafiłeś pomyśleć, dziwne jak na człowieka z taką inteligencją jak Twoja...Nie muszę być na forum codziennie żeby przeczytać pw. Skąd możesz wiedzieć kiedy przez ten czas byłem zalogowany w ciągu dnia? Patrzysz czy Altaeir się logował? Można wejść i nic nie pisać.
Jak jesteś taki zajebisty w szukaniu sprzeczności to druga cześć o pw dotyczy osób których nie mam zapisanych w gg...
Edit:
Dokładnie nie miałem kontaktu z 3 osobami, teraz z 2. Więc co cię obchodzi Zlatan od kogo mogę odebrać wiadomość na gg, od kogo nie?
 
zlatan 



Pomógł: 9 razy
Wiek: 31
Dołączył: 20 Kwi 2008
Posty: 1163
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: 2010-08-20, 19:58   

Cytat:
Więc co cię obchodzi Zlatan od kogo mogę odebrać wiadomość na gg, od kogo nie?

Nic mnie to nie obchodzi, powkurzać Cię chciałem trochę ;-)
 
Tiamath
Gość
Wysłany: 2010-08-21, 10:40   

Ja jestem cały czas gotowy na grę ale z tego co sie orientuje to jeszce pierwsza runda nie zostala zakończona a tym samym dalej kibluje. Niech więc ktos sprecyzuje czy juz mozna grac następne mecze z następnych kolejek czy trzeba czekac aż zakończy sie runda 1.
 
Skwer 



Pomógł: 17 razy
Wiek: 33
Dołączył: 19 Lut 2008
Posty: 2742
Wysłany: 2010-08-21, 17:08   

Tiamath napisał/a:
Ja jestem cały czas gotowy na grę ale z tego co sie orientuje to jeszce pierwsza runda nie zostala zakończona a tym samym dalej kibluje. Niech więc ktos sprecyzuje czy juz mozna grac następne mecze z następnych kolejek czy trzeba czekac aż zakończy sie runda 1.

mówiłem, że można zagrać jedną ewentualnie 2 gry do przodu więc nie widzę problemu.

 
 
yarzapp 
Scrab



Pomógł: 36 razy
Wiek: 34
Dołączył: 16 Maj 2010
Posty: 2169
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-08-21, 17:32   

Ja zamierzam grać, tak łatwo się mnie nie pozbędziecie, mimo, że dalej kompa nie mam :)


Robak nie musi otwierać drzwi, bo przechodzi pod nimi. Leming nie walczy z problemami, bo ich nie zauważa.
 
 
Redalion 



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 30 Sty 2010
Posty: 398
Wysłany: 2010-08-21, 20:53   

Ja niestety byłem w Chorwacji, stąd brak odzewu, za co przepraszam Maszkarrę. :->
Myślałem żeby zagrać grę dzisiaj, ale stwierdziłem, że to nie ma sensu, gdyż źle się jakoś dzisiaj czuje, jutro jadę do babci na 1 dzień i wracam i już RACZEJ na pewno nigdzie nie jadę (raczej, ponieważ jest szansa, że pojadę do kolegi na 1 czy 2 dni - ale to niewiele, więc raczej nie zaszkodzi bardziej). Więc od pojutrza już jestem w domu (ewentualnie jeszcze pojadę do kolegi, o czym wyżej) i wreszcie powinienem znaleźć czas na grę, a może i dwie czy trzy do końca września.
 
yarzapp 
Scrab



Pomógł: 36 razy
Wiek: 34
Dołączył: 16 Maj 2010
Posty: 2169
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-08-22, 13:54   

altaeir napisał/a:
conf(ten od kamiennej skóry)

A to nie jest przypadkiem Labetha, czyli ona? ;-)


Robak nie musi otwierać drzwi, bo przechodzi pod nimi. Leming nie walczy z problemami, bo ich nie zauważa.
 
 
altaeir 


Pomógł: 19 razy
Wiek: 32
Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 1043
Wysłany: 2010-08-22, 15:40   

Może i tak, ale pisząc to miałem na myśli ogólnie bohatera jako płeć męską(nie zagłębiałem się w to czy jest to bohater czy bohaterka bo to do niczego nie potrzebne). Znam tylko nazwy najważniejszych bohaterów, nie grałem w singlu, moja przygoda zaczęła się tak naprawdę od multi. W singlu nie dłużej jak miesiąc.
 
yarzapp 
Scrab



Pomógł: 36 razy
Wiek: 34
Dołączył: 16 Maj 2010
Posty: 2169
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-08-22, 16:30   

To nieistotne. Ważne, że miniliga zaczyna wreszcie ruszać :)


Robak nie musi otwierać drzwi, bo przechodzi pod nimi. Leming nie walczy z problemami, bo ich nie zauważa.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Strona 3 z 6
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group