Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Paweł
2010-06-29, 15:54
Kolejki Miniligii AW
Autor Wiadomość
Paweł 



Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 4001
Wysłany: 2010-08-18, 20:59   

krzemo napisał/a:
po prostu turniej jest źle zorganizowany...
Co jest źle zorganizowane? Tak pogadać to każdy może. Było wszystko ustalone dokładnie, bardzo dokładnie. Skwer wyjechał, pierwszą grę miałem z nim - po powrocie miałem z nim ją zagrać i tak właśnie robię. No, ale co z innymi? Maszkarra co prawda pisał i składał mi propozycje gry, ale akurat wtedy byłem zajęty - nie miałem w ogóle czasu. Miałem z nim zagrać którejś niedzieli, ale stwierdziłem, że to bez sensu jest - będę grał drugą jak prawie wszyscy oleli ligę i nawet pierwszej nie zagrali. W pierwszej edycji było podobnie. Zagrałem trzy gry, a inni, albo jedną, albo wcale - padła. Wątpię, że uda się coś naprawi w tej lidze, no chyba, że jesteście w stanie załatwić około sześciu potencjalnych graczy na wymianę.
Tyle na ten temat!
 
Paweł 



Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 4001
Wysłany: 2010-08-18, 21:09   

Czy Ty w ogóle wiesz co mówisz? Jeżeli po pierwszej kolejce mieliby odpaść gracze, którzy nie wywiązali się z umowy dotyczącej gry, to do drugiej przeszłoby jakiś czterech graczy. Myślisz, że to pociągnęłoby ligę dalej?
 
Paweł 



Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 4001
Wysłany: 2010-08-18, 21:13   

krzemo napisał/a:
to się uznaje ligę za porażkę, ale jedzie z nią do końca ;s
Co innego mówić coś takiego jako obserwator, a co innego jako gracz. Założę się, że na tym forum nie ma takich, którzy chcieliby grać dalej do ligi widząc, że 80% graczy odeszło. Wiele gier nie zostaje, ale naprawdę traci się wszelkie chęci widząc taką niesłowność wśród zgłaszających się - nawet weteranów ligowych.
 
Paweł 



Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 4001
Wysłany: 2010-08-18, 21:17   

krzemo napisał/a:
sprawdzcie to i tyle. "pogadać każdy moze".
Tylko, że ja stwierdzam fakty, mistrzu. Grał ktoś coś w ogóle do ligi? Oczywiście nikt! Nie łap mnie za słówka, bo wcale Ci to nie wychodzi.
 
Amitamaru 



Pomógł: 33 razy
Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 1495
Wysłany: 2010-08-18, 23:15   

Nie wiem czy tak wygrałem krzemo. Ja też nie miałem czasu, ale jesteśmy z gandalfem chyba nielicznymi którzy cos zagrali i mają save który chcą dokończyć, a że okazji nie ma...
 
 
altaeir 


Pomógł: 19 razy
Wiek: 32
Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 1043
Wysłany: 2010-08-19, 11:05   

Bodajże 2dni przed rozpoczęciem miniligi pytałem w sb pewnej osoby kiedy gramy, dowiedziałem się że liga się jeszcze nie zaczęła i żadnego terminu. Kiedyś w rożnych turniejach sam pisałem do ludzi, dopytywałem się o termin itd. Teraz nie mam na to ochoty, przez ten cały czas jestem w domu mam zawsze włączone gg a nie otrzymałem ani jednej wiadomości na temat gry do miniligi. Jakby mnie nie olewali niektórzy to bym nie miał biernej postawy i sam pytał o grę. Tyle z mojej strony...
 
Leance 



Pomógł: 44 razy
Wiek: 30
Dołączył: 05 Sie 2009
Posty: 2682
Skąd: Warszawa / Lublin
Wysłany: 2010-08-19, 13:09   

altaeir napisał/a:
przez ten cały czas jestem w domu mam zawsze włączone gg a nie otrzymałem ani jednej wiadomości na temat gry do miniligi


Laea prawie codziennie jest na forum, w przeciwności do ciebie. Najłatwiej jest stwierdzić, że inni olali, samemu w tej sprawie nic nie robiąc :roll:
 
altaeir 


Pomógł: 19 razy
Wiek: 32
Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 1043
Wysłany: 2010-08-19, 16:28   

Cytat:
Laea prawie codziennie jest na forum, w przeciwności do ciebie. Najłatwiej jest stwierdzić, że inni olali, samemu w tej sprawie nic nie robiąc :roll:

Haha ciekawe co ma do rzeczy bycie na forum codziennie. Jakoś nie przypominam sobie żeby mnie ktoś zapytał kiedy gramy, a to że ja pytałem doskonale pamiętam^^
Jak ty to nazywasz "bycie codziennie na forum" lub nie bycie cokolwiek usprawiedliwia bądź nie? Lol zastanów się chłopcze. Nie muszę być zalogowany żeby czytać posty. Forum to nie miejsce gdzie muszę siedzieć dzień i noc, a nadal nie rozumiem co ma bycie na forum do grania w minilidze. To po kiego huja podawało się w zapisach swoje gg? Nie raz grałem w turnieju, poprzedniej minilidze i wiem jaki mają stosunek do ciebie gracze gdy sie pytasz: hej, kiedy zagramy. Nie bee za nikim biegał bo już to kiedyś robiłem, teraz pora innych. A skoro jesteś takim obrońcą Laea to mi powiedz dlaczego gdy pytałem kiedy gram, otrzymałem odpowiedź, że miniliga sie nie zaczęła, bez określenia jakiejkolwiek daty. Potem "byłem codziennie na forum" i jakoś zero kontaktu. Haha ja się nie mam zamiaru tłumaczyć szczególnie komuś kto nie grał w żadnym turnieju/minilidze i nie próbował się dogadywać z przeciwnikiem i nie wie co to znaczy jak ktoś ma cię w dupie. Bo jakbyś wiedział to na pewno byś olał pisanie do przeciwnika. Jeśli wolisz tak nic nie robiłem w związku z miniligą :lol: Tylko skoro ja jestem taki zły, to dlaczego inni tez nic nie zrobili...?
 
Skwer 



Pomógł: 17 razy
Wiek: 33
Dołączył: 19 Lut 2008
Posty: 2742
Wysłany: 2010-08-19, 18:01   

ja dam czas, upomne wszystkich osobiście i jeśli nikt ktoś nie zagra żadnej gry do końca września bez porządnego usprawiedliwienia zostanie wywalony z miniligi. Tyle

[ Dodano: 2010-08-19, 19:58 ]
Skwer - Paweł
1:0
jebus xl
castle vs strong
opis zamieszcze jutro

 
 
Leance 



Pomógł: 44 razy
Wiek: 30
Dołączył: 05 Sie 2009
Posty: 2682
Skąd: Warszawa / Lublin
Wysłany: 2010-08-19, 20:07   

altaeir napisał/a:
Tylko skoro ja jestem taki zły, to dlaczego inni tez nic nie zrobili...?


Ja nie mówię, że jesteś zły, tylko wcale nie lepszy od Laea'i, bo wykazałeś tyle samo entuzjazmu do zagrania tej gry, co on. Jeden raz nie odpowiedział? Było się zapytać kolejny.
 
Malekith 
I Am Justice



Pomógł: 85 razy
Dołączył: 30 Maj 2008
Posty: 2986
Wysłany: 2010-08-19, 20:21   

Może warto zrobić osobny temat do raportów? Albo wrzucać gry do online wars?
 
 
LaEa 
Ujemny Epsilon



Pomógł: 8 razy
Wiek: 29
Dołączył: 11 Maj 2010
Posty: 1178
Skąd: Suwałki
Wysłany: 2010-08-20, 01:31   

Wypominasz co napisałem miesiąc temu, a sam do mnie się nie odzywasz, nie pisałeś ni chuja. Mógłbyś się ze mną skontaktować, a nie wyrzucać pierdoły na forum, że ktoś ma Cie w dupie, jak Ty innych masz w dupie i pierwszy nie napiszesz. Do skontaktowania się jest GG, żadnej wiadomości nie dostałem, więc nie gadaj, że ze mną się kontaktowałeś. Ja nie wyszedłem z inicjatywą, ty też nie więc, ja Ciebie w tej chwili nie rozumiem.
 
 
yarzapp 
Scrab



Pomógł: 36 razy
Wiek: 34
Dołączył: 16 Maj 2010
Posty: 2169
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-08-20, 11:15   

Altaeir, ja do Ciebie dwa razy już pisałem, czyżby nie doszło?

Z Daffodilem wczoraj próbowaliśmy, ale chyba coś nie tak miał z połączeniem i nie wyszło, umówiliśmy się na dzisiaj, ale się zmył coś :/

Malekith, nie taki głupi pomysł


Robak nie musi otwierać drzwi, bo przechodzi pod nimi. Leming nie walczy z problemami, bo ich nie zauważa.
 
 
Skwer 



Pomógł: 17 razy
Wiek: 33
Dołączył: 19 Lut 2008
Posty: 2742
Wysłany: 2010-08-20, 14:22   

to założe temat raporty bo tego już nie odratujemy.
Tłumaczenie się, że ktoś się nie odezwał jest gł trak powiedzieć upie, bo każdy może to powiedzieć.

 
 
altaeir 


Pomógł: 19 razy
Wiek: 32
Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 1043
Wysłany: 2010-08-20, 15:57   

Laea to co napisałem na temat tego że do nikogo nie pisze o grę miało z mojej strony wyjasnić dlaczego tego nie robię^^Piszesz że wspominam to co było miesiąc temu, ok było miesiąc temu i co z tego, nie robi to żadnej róznicy. Ja do Ciebie nie napisałem, ty do mnie i krąg się zamyka. Tylko że to do mnie sie ktoś podpierdala dlaczego nie wykazuję zainteresowania miniligą i takie bzdety, jakby inni robili więcej^^

Yarzzap czasami do mnie nie dochodzą wiadomości, kiedyś z kilku dniowym opóźnieniem znalazłem wiadomość od Maszkarry(nie związanej z miniligą,ale mniejsza a tym). Aha i od nieznajomych tez nie dostaje wiadomości,a chyba cię nie mam w kontaktach.
Kończąc mój post, który znów nic nie zmienia w całej sprawie, powiadam wam że sam napiszę o grę do osoby z która jestem w kolejce. Zadowoleni?
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Strona 2 z 6
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group