Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
URNA WYBORCZA OTWARTA
Autor Wiadomość
Gandalf 
Ujemny Epsilon



Pomógł: 24 razy
Wiek: 103
Dołączył: 04 Wrz 2008
Posty: 1690
Skąd: Wiskitki
Wysłany: 2010-05-22, 00:37   

Hmmm, trudno się zdecydować. Pojawiły się zupełnie różne koncepcje: poważne (page'a), zabawne (lola i krzema) oraz pośrednie (Xenofexa, Pawła, Maszkarry i FeestQ). Generalnie jednak przeważało podejście humorystyczne, tyle, że większość żartów nie należała do "pierwszej świeżości". Wahałem się głównie między Maszkarrą, FeestQ i lolem. Pierwszy rozwalił mnie "zbiorowym czarem WTF" :lol: i kilkoma wystrzałowymi artefaktami (precyzując, powyższy czar stanowić miał efekt działania najlepszego, zwłaszcza pod wzgl. wizualnym, artefaktu). Poza tym lubię, gdy nowi userzy angażują się w takie konkursy - podziwiam pomysłowość, energię i otwartość, których mi brakuje. FeestQ najdłużej, najdokładniej i najstaranniej opisał swoją magię, do tego rzucił kilka niezłych żartów. Sporo się napracował, za co powinien zostać nagrodzony. Jednak niektóre fragmenty opisu wydały mi się monotonne. Lol miał kilka świetnych pomysłów (Jurek z "Klanu" trzymający siekierę jako bohater, ławka Jerzego Dudka, itd.), ale w magii trzeba oceniać głównie czary, a te były trochę zbyt lakonicznie opisane. Reszta albo nie miała czasu, albo zabrakło energii czy nowych pomysłów (krzemo - kiedyś już pisał coś podobnego, liczyłem na coś całkowicie nowego, Paweł - choć dodał parę fajnych rzeczy, Xenofex). Zostaje jeszcze page, którego pomysł był oryginalny, ale... nie-śmieszny, a jam jest prosty człowiek, co to lubi się pośmiać. :mrgreen:
Ostatecznie mój głos otrzymuje Maszkarra. Pozdrawiam i proszę nie sugerować się moim głosem, jak to było już parę razy :-)
PS O, krzemo zagłosował przede mną i wyjdzie, że to ja się sugerowałem. ;-)

Young man, in mathematics you don't understand things. You just get used to them.
 
 
Maszkarra 
Jestem zły i gryzę



Pomógł: 25 razy
Wiek: 29
Dołączył: 15 Kwi 2010
Posty: 1066
Skąd: Suwałki
Wysłany: 2010-05-22, 10:17   

Teraz powiecie, że głos za głos był czy coś w tym rodzaju, ale ja zagłosuję na krzema. Bardzo ciekawa magia (chociaż spodziewałem się ciut więcej patrząc na jego magię żywności :lol: ), dobrze zbudowana, z pomysłem. Najbardziej przypadły mi do gustu jednostki, których wg. mnie mogło być więcej :mrgreen: .

Szanse jeden na milion maja to do siebie, że sprawdzają się w 9 na 10 przypadków.
 
 
page 
Czarnoksiężnik



Pomógł: 13 razy
Wiek: 33
Dołączył: 25 Lis 2009
Posty: 697
Skąd: Toruń
Wysłany: 2010-05-22, 10:28   

Magia sportu ma pewne niedociągnięcia, ale w gruncie rzeczy jest najbardziej kompletną z przedstawionych magii. O ile humorem wszyscy uczestnicy popisali się w podobnym stopniu, o tyle FeestQ dał swoim śmichom-chichom bardzo realny, dopracowany kształt; gdyby nie balans, magię od razu można by zastosować w Heroesach, są ceny zaklęć zależne od rozwinięcia umiejętności, szanse na Gildię, do tego artefakty (czyli sprawa dość opcjonalna w tym konkursie) w naprawdę dużej ilości (broń na strzelnicę + żel do włosów to jesto to).

Gdy się Jowisz z Saturnem schodzi,
Jakże matula pszenica obrodzi!
Miecz jest krzyżem: On na nim umierał,
Na piersi Marsa bogini westchnęła.
 
bartman 



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1918
Wysłany: 2010-05-22, 12:40   

Głos na magię Krzema, co prawda do magii Żywności nie dorasta, ale wyraźnie góruje nad pozostałymi.. wszelkie tzw."poważne magię" były u mnie bez szans, bo mając kilka godzin wolnego czasu można 10 takich stworzyć (bez tła historycznego i wyimaginowanego świata).. humor przede wszystkim :mrgreen:

sam miałem kilka rozwalających pomysłów na magię, ale niestety zabrakło czasu..
maybe next time

Fantasy.. better than life..?
 
Skwer 



Pomógł: 17 razy
Wiek: 32
Dołączył: 19 Lut 2008
Posty: 2742
Wysłany: 2010-05-22, 17:14   

Najbardziej spodobała mi się magia... choć wszystkie były dobre (jedne lepsze inne gorsze) , jak dla mnie najlepsza jest magia krzema.

 
 
Amitamaru 



Pomógł: 33 razy
Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 1495
Wysłany: 2010-05-22, 17:50   

Głos na Maszkarre. "Żałoba" po teściowej :lol: i śmieszne arty zadecydowały.
 
 
j@kubek 
Brutalnie



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 11 Lis 2008
Posty: 423
Wysłany: 2010-05-22, 21:54   

Przeczytałem magię krzema i maszkary, obie były dość ciekawe ale swój głos oddaje na... krzema

To jest metal generale \m/
-Przecież trole nie istnieją!
-Tak? To jak wyjaśnisz martwe jednorożce?
 
 
Leance 



Pomógł: 44 razy
Wiek: 30
Dołączył: 05 Sie 2009
Posty: 2682
Skąd: Warszawa / Lublin
Wysłany: 2010-05-22, 22:23   

Po analizie wszystkich magii swój głos oddaję na...
...
...
...
Maszkarrę!

Ciekawe artefakty ('papier velvet' wymiata :-D ) i zaklęcia, humorystyczna i posiadająca wszystko, co trzeba.
 
FeestQ 


Pomógł: 12 razy
Dołączył: 17 Maj 2009
Posty: 919
Wysłany: 2010-05-22, 23:09   

Nie podzielam zdania moich poprzedników. Wg mnie magie krzema i Maszkarry są takie sobie, wcale nie są to jakieś wielkie rewelacje. Mój głos idzie więc na Magię Elementów lola722. Jest to świetna, wcale nie przeciętna magia, która praktycznie nie została doceniona. Podobają mi się w niej głównie bohaterowie i artefakty. Czary choć nie są z najwyższej półki, również są dobre.

Magia lola772, choć może wydawać się, że nie jest najlepsza, ma to "coś", czego nie mają twórczości konkurentów.

Każda magia ma coś śmiesznego, ale większość mnie jakoś nie śmieszy (papier velvet ? - dobry pomysł, ale nie śmieszny). Tylko żarty z magii lola, jak to napisał Gandalf, nie są z "pierwszej świeżości" , ale wprowadzają mnie w wesoły humor.

Pamiętajcie, że Paweł, page i Xenofex też mają magie, nie tylko Maszkarra i krzemo.

PS. Krzemo, gdzie są bohaterowie z klasy "nauczyciele" i jednostki z wyższych poziomów ? Twoja magia jest nie dokończona...
 
altaeir 


Pomógł: 19 razy
Wiek: 32
Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 1043
Wysłany: 2010-05-23, 06:56   

Mój głos idzie na Maszkarrę.
Tak naprawdę to jakoś mało mnie śmieszą niektóre rzeczy, inne magie też mają dobre elementy. Page przesadził z czarami przywołanie archaniołów na pole bitwy i potem czary gdzie są przywoływane połowę jednostek ze świata h3, Paweł ma spoko magię ale wpada w monotonność, Xena nie ocenię bo przekopiował pomysł i teraz mnie tak nie rusza.
 
Maszkarra 
Jestem zły i gryzę



Pomógł: 25 razy
Wiek: 29
Dołączył: 15 Kwi 2010
Posty: 1066
Skąd: Suwałki
Wysłany: 2010-05-23, 08:12   

FeestQ napisał/a:
PS. Krzemo, gdzie są bohaterowie z klasy "nauczyciele" i jednostki z wyższych poziomów ? Twoja magia jest nie dokończona...


Sam napisał, "dałem ciała bla bla bla". Zapewne nie miał czasu tego dodać.

Szanse jeden na milion maja to do siebie, że sprawdzają się w 9 na 10 przypadków.
 
 
Leance 



Pomógł: 44 razy
Wiek: 30
Dołączył: 05 Sie 2009
Posty: 2682
Skąd: Warszawa / Lublin
Wysłany: 2010-05-24, 00:05   

Ale (osiemnastka) gdzie wyniki...
 
Leance 



Pomógł: 44 razy
Wiek: 30
Dołączył: 05 Sie 2009
Posty: 2682
Skąd: Warszawa / Lublin
Wysłany: 2010-05-24, 00:13   

krzemo napisał/a:
właśnie robię, spokojnie ;p


A co, dyplom dla zwycięscy rysujesz? :lol:
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group