Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat «» Następny temat
Master AW 2010 - Faza Grupowa - Raporty
Autor Wiadomość
altaeir 


Pomógł: 19 razy
Wiek: 32
Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 1043
Wysłany: 2010-05-02, 17:57   

Tak przeczytałem jak Daffi narzeka i zajrzałem w te sejwy...Pentacz miał guarda na pustynie. Schemat balance jest jak pc2, tylko że w każdej strefie jest zamek. On miał wjazd na pustynie przez portal czyli musiał bić 2x guard...Ty miałeś jednego. A jak widziałem że tam wszedł to zrobił to używając przejścia jakie jest między środkową strefą necro/conflux a pustynia bo jest niechronione tak samo jak na pc2.
Jak nie chciałeś żeby miał furę demonów trzeba było do niego jechać, albo zainwestować w ekonomie i db robić.
http://www.speedyshare.co...ornet_1-3-4.GM2
Porównaj sobie bogactwo mapy jaka miałeś z tej mapy co dałem sejwa.
Aha mapkę ci pokażę żeby nie było że na ziemi leżało nawalone złoto(aha i od 1tyg red miał 7hero)
http://www.speedyshare.co...andom_map_5.h3m
 
Boss18 
;):):):)



Pomógł: 8 razy
Wiek: 32
Dołączył: 21 Wrz 2009
Posty: 555
Skąd: Cytadela;)
Wysłany: 2010-05-02, 18:51   

zgadzam sie z altem ta gra pentacza akurat byla srednia i przy odrobinie szczescia spokojnie moglbys to wygrac... malo walczyles to po pierwsze mało lancuszków i brak jednorogów

Chcesz mnie pokonać ;) Pokonaj Tazara;)
 
 
Skwer 



Pomógł: 18 razy
Wiek: 33
Dołączył: 19 Lut 2008
Posty: 2742
Wysłany: 2010-05-03, 17:58   

...a gadanie, że inferno nie da się pokonać jest po prostu głupie. Jeżeli grałbyś na tym samym poziomie co pentacz na pewno fb byłoby wyrównane

 
 
yarzapp 
Scrab



Pomógł: 36 razy
Wiek: 34
Dołączył: 16 Maj 2010
Posty: 2169
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-05-16, 16:21   

Witam, po dosyć interesującej wymianie ciosów (pierwsze FB wygrałem zdecydowanie, Pentacz wykupił się z walki z 2 aniołami i kilkoma dżinami), po czym zrobił jeszcze jakieś konserwy u siebie i złapał mnie na pustyni bez many, więc ostatecznie wygrał. Jest teraz tylko problem do rozstrzygnięcia. Zanim mnie złapał Neelą, zaatakował bocznym Lyonisem mojego bocznego herosa, i teraz jaja, w obawie przed rzuceniem przez tego herosa jakiegoś czaru (Lyonis miał 6 aniołków) i ubiciem jednego aniołka, rzucił tym Lyonisem Modlitwę, czyli złamał regulamin. Nie miało to jednak żadnego wpływu na wynik pojedynku. Teraz pytanie, czy skoro ostatecznie nie miało to wpływu, to należy to tak zostawić (raportuję zwycięstwo Pentacza), czy regulamin to regulamin, i należy wyciągnąć jakieś konsekwencje (automatyczna porażka byłaby wg mnie zbyt surowa, tym bardziej, że nie zrobił tego celowo, tak myślę) i np. zagrać nową grę, a tą unieważnić.

Pozdrawiam


Robak nie musi otwierać drzwi, bo przechodzi pod nimi. Leming nie walczy z problemami, bo ich nie zauważa.
 
 
Malekith 
I Am Justice



Pomógł: 85 razy
Dołączył: 30 Maj 2008
Posty: 2986
Wysłany: 2010-05-16, 16:35   

yarzapp napisał/a:
Teraz pytanie, czy skoro ostatecznie nie miało to wpływu, to należy to tak zostawić (raportuję zwycięstwo Pentacza), czy regulamin to regulamin, i należy wyciągnąć jakieś konsekwencje (automatyczna porażka byłaby wg mnie zbyt surowa, tym bardziej, że nie zrobił tego celowo, tak myślę) i np. zagrać nową grę, a tą unieważnić.
Regulamin to regulamin i jeśli nie dojdziecie wspólnie do porozumienia, to gra zostaje anulowana (gdyż jak sam stwierdziłeś nie miało to wpływu na wynik). Jeśli miało to wpływ na grę = przegrana gra.
 
 
Pentacz 



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 24 Kwi 2010
Posty: 94
Skąd: krk
Wysłany: 2010-05-16, 16:44   

nie obawiałem się że stracę, przecież miałeś słabego hero (chyba 1lv o ile pamiętam ze statów) sauruga, to nawet nie wiem czy implozją (której nie mogłeś mieć bo miałeś tam max 2-3lv ale chyba 1) byś mi ubił. Jedyna moja korzyść to że expa zgarnąłem ale loynis i tak pozostał na 1lv i nic więcej nie robił i nie zamierzałem nic więcej nim robić.
Przyznaję się że rzuciłem psalm, ale przyczyna była prosta - zapomniałem że nie można w ogóle nie myślałem o tym otworzyłem czary nie miałem strzałki ani hasta i patrze sobie "o psalm, dojde od razu na ruch szybciej bedzie" i jeb;]

[ Dodano: 2010-05-28, 09:31 ]
Yarzapp 0:1 Pentacz
tyrax - valeska
Ciekawa sprawa bo miałem 5 czy nawet 6 miast czyli dużą część mapy i większość stref a nie miałem żadnych artów, slaby lv hirka i wciąż szukałem cokolwiek z magii ziemi...
Jak zobaczyłem mass haste byłem u tyraxa to przekonany że FB przegram, widziałem już kilka razy takie sytuacje jak twierdza miecie zamek na balansie, a tu jeszcze brakowało mi 1-2czempy i kilkanaście albo i więcej kusz... jak widać anioły i piki jednak dobry shit:]
http://www.speedyshare.co...64359/games.rar


 
 
yarzapp 
Scrab



Pomógł: 36 razy
Wiek: 34
Dołączył: 16 Maj 2010
Posty: 2169
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-06-03, 05:06   

Trzeba przyznać, że nieźle spieprzyłem tą grę, jak mi się w 131 wystawiłeś to Cię miałem w 132 atakować, a nie przejmować się brakiem many, potem sobie rozegrałem tą walkę w 132, co ja mam praktycznie to samo wojsko, co te dwa dni później, za to Ty miałeś dwa razy mniej i many też nie miałeś :roll: . Potem jak doszło to 120 pików, czy ile ich tam było, to nie miałem czym tego wszystkiego walić ostatecznie mimo mass haste i przewagi w statach. Wojska mało miałem, bo w 1 tygodniu musiałem mnóstwo mnichów zdjąć z taktyką na adv tylko, więc mnie nieźle posiekały. Ja to potrafię zlamić wszystko chyba.


Robak nie musi otwierać drzwi, bo przechodzi pod nimi. Leming nie walczy z problemami, bo ich nie zauważa.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Strona 3 z 3
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group