Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Do zakończenia I etapu konkursu MapMaker AW pozostało 3 dni
Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Malekith
2012-12-30, 04:37
USER ROKU

User Roku - dobry pomysł?
Nie, nie potrzeba takiego zamentu na forum.
29%
 29%  [ 12 ]
Tak, ale potrzeba kilka poprawek.
19%
 19%  [ 8 ]
Tak i jak najszybciej trzeba wprowadzic go w życie!
51%
 51%  [ 21 ]
Głosowań: 41
Wszystkich Głosów: 41

Autor Wiadomość
Skwer 



Pomógł: 17 razy
Wiek: 32
Dołączył: 19 Lut 2008
Posty: 2742
Wysłany: 2010-01-17, 18:35   USER ROKU

Myślę, że ten pomysł Pawła zasługuje na uwagę i według mnie powinien chociaż zostać rozpatrzony.
Forum zostało całkowicie zaniedbane przez Administratorów, więc myślę, że ten temat przyciągnie może wreszcie uwagę któregoś z nich.
Taki prosty mój schemat:
W konkursie bierze udział około 10 userów i na każdego z nich można oddać głos - user z największą liczbą głosów wygrywa.
Do głosowania są dopuszczeni userzy którzy mają co najmniej 200 postów, aby nie było czegoś takiego, że ktoś wygra przez userów którzy zarejestrowali się w tym, albo poprzednim miesiącu.
Nagrodą mogła by być ranga (przyznawana na rok, albo na stałe) - problem z rangami i userami wyróżniającymi się były rozwiązany - każdy z czasem (jeżeli by zasługiwał) dostałby tytuł i olbrzymie wyróżnienie.

Moim zdaniem głosy powinny być podzielone pomiędzy:

Malekith
Majer
Paweł
Alt
Shadow
Xenofex

głosować można od 200 postów.

 
 
page 
Czarnoksiężnik



Pomógł: 13 razy
Wiek: 33
Dołączył: 25 Lis 2009
Posty: 697
Skąd: Toruń
Wysłany: 2010-01-17, 18:39   

Nie jestem tutaj długo, może nie powinienem się wypowiadać, ale po ilości rozsądnych postów, stażu na forum, ogólnym poziomie i przeczytanych dyskusjach myślę, że można dopisać do listy kandydatów Gandalfa, no i Skwera.

Gdy się Jowisz z Saturnem schodzi,
Jakże matula pszenica obrodzi!
Miecz jest krzyżem: On na nim umierał,
Na piersi Marsa bogini westchnęła.
 
Skwer 



Pomógł: 17 razy
Wiek: 32
Dołączył: 19 Lut 2008
Posty: 2742
Wysłany: 2010-01-17, 18:44   

page napisał/a:
myślę, że można dopisać do listy kandydatów Gandalfa

ja uważam, że jednak Gandalf jest za krótko na forum.
Właśnie boje się, że userzy którzy się niedawno zarejestrowali nie znają wydarzeń z całego roku na forum i głosowanie nie będzie dokładnie odzwierciadlało zasług dla niego. Jeżeli kilka osób porze Cię, aby dołączyć Gandalfa do dej listy nie będę się sprzeciwiał, ale moim zdaniem cały sens tego konkurs jest uhonorowanie userów za wytrwałość, regularność i wierność forum.

 
 
The Shadow 
Tsukuyomi user



Pomógł: 14 razy
Wiek: 29
Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 959
Skąd: Łódź/Łowicz
Wysłany: 2010-01-17, 18:57   

Skwer napisał/a:
wytrwałość, regularność i wierność forum


Skwer, własnie nie dodałeś siebie tam, a dobrze działasz na forum. Po drugie, przez te podane określenia, nie powinieneś mnie typować, gdyż ja ogólnie piszę sporadycznie, a oprócz tego miałem przerwę... Ale dzięki za pomysł i pamięć ;]
 
 
lol772 



Pomógł: 21 razy
Wiek: 29
Dołączył: 01 Lip 2007
Posty: 3176
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2010-01-17, 19:56   

Jest potrzebny po to aby forum odżyło i podniosło się po ostatnich zawirowaniach.
 
Paweł 



Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 4001
Wysłany: 2010-01-17, 20:58   

Cieszę się, że ktoś zainteresował się tym co napisałem wczoraj w SB. Zdecydowanie popieram, ponieważ takie uhonorowanie będzie podziękowaniem za wytrwałość użytkownika przez miniony rok. Skwer dobrze ustalił sprawy organizacyjne, a więc myślę, że tego zmieniać nie będzie trzeba. ;-) Według mnie userzy, którzy powinni być brani pod uwagę do głosowania to:

Malekith: pisał regularnie przez cały miniony rok, często odwiedza forum. Ponadto spędził najwięcej czasu na forum.

Majer: ostatnio przycichł, prawie wcale się nie udziela, ale przez większość roku można było zauważyć, że jednak jego nick pojawia się w tematach, a to co pozostawiał w nich było wartościowe.

Altaeir: pamiętam jak zaczął postować na forum, wprowadził świeżość i pozytywne poruszenie na forum, gdyż przed jego przybyciem były trudne momenty dla forum. Trzyma tak do dziś.

Skwer: dołączył dzień pomnie. Pisze bardzo dużo i mądrze. Wydaje mi się, że zasługuje, na to, aby i on był nominowanym.

Xenofex: czarny koń tego forum, zabawiaka, komik, ale pisał przez rok dość sumiennie. Może nie tak jak inni, ale jednak pisał i nawet w miarę mądrze.


Poprzez całoroczną obserwacje forum, Ci userzy najbardziej rzucili mi się w oczy.

O mnie pisał nie będę. ;-)

Gandlaf, w ostatnim roku pisał trochę za mało, aczkolwiek jego posty trzymały bardzo wysoki poziom intelektualny. Gdyby był dłużej na forum to na pewno znalazłby się w nominowanych w moich oczach.
Dziękuję za uwagę. ;-)
 
Majer 



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 1759
Skąd: Poznań
Wysłany: 2010-01-17, 22:36   

Ja się nie udzielam to prawda i nawet wydaje mi się że nie powinno mnie tutaj być. Miałem się o pomyśle wypowiedzieć, więc popieram w 100%, lecz sami to ogarnijcie i będzie cacy.

"Co wypijesz to wypocisz, co cię nie zabije to cię wzmocni"
 
 
Paweł 



Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 4001
Wysłany: 2010-01-18, 07:45   

Czyli szanowny admin AW wyraził zgodę na to, aby takie wybory przeprowadzić. Dobrze. Tak jak powiedział Skwer, głosują osoby, które maja napisane 200 postów. Głosy bez poważnej argumentacji nie będą uznawane. Napiszcie jeszcze coś w sprawie nominowanych, bo na razie mamy ich około 7. Jeżeli to zostanie rozstrzygnięte stworzę temat, w którym będziecie mogli głosować. ;-)
 
Skwer 



Pomógł: 17 razy
Wiek: 32
Dołączył: 19 Lut 2008
Posty: 2742
Wysłany: 2010-12-07, 14:19   

W tym roku ruszy kolejna edycja.
Zastanawiam się tylko nad dolną granicą postów (na pewno powyżej 200, a może ponad 300), czy podać znowu wszystko tak jak w tamtym roku (czyli uprawnionych do głosowania i osoby z możliwością głosowania). Niech mi nikt nie mówi, że każdy ma swój rozum, bo w głosowaniu na usera miesiąca kilku udowodniło głosując na Olka, że go nie ma, a nawet jeżeli ma to bardzo niewielki z niego użytek robi.
Patrzmy też na zakres pisania postów przez cały rok i niech chociaż osoba wybierana pisze przez pół roku, a nie dwa ostatnie miesiące.
Proponuję wytypować userów do listy wyborczej przez wszystkich użytkowników uprawnionych do głosowania (tj. pow 200 postów)
 
 
Gandalf 
Ujemny Epsilon



Pomógł: 24 razy
Wiek: 103
Dołączył: 04 Wrz 2008
Posty: 1690
Skąd: Wiskitki
Wysłany: 2010-12-07, 14:52   

Myślę, że rozsądną dolną granicą postów byłoby tutaj 400 (mam na myśli oczywiście kandydatów). :-) Generalnie średnio podoba mi się cała koncepcja, ale jeśli już ma odbyć się takie głosowanie, myślę, że nie powinno zabraknąć:
-Maszkarry (bardzo ożywił forum, napisał sporo postów, wygrał KKM...można by mnożyć);
-yarzappa (człowiek na poziomie, napisał sporo wartościowych rzeczy, przez ostatnie miesiące "napędzał" forum, poza tym angażuje się w sprawy forum, jak Forumowa Lista Przebojów i Miniliga AW);
-mnnnnnnnnniiiiiiiiiieeeeeeeee (żarcik :lol: ).
Poza tym zlatan i bartman to moim zdaniem ciekawe kandydatury, aczkolwiek pisali mniej niż wyżej wymienieni. Krzemo też swego czasu się udzielał, zainicjował KKM, więc można by się zastanawiać...
To tyle z mojej strony. ;-)

Young man, in mathematics you don't understand things. You just get used to them.
 
 
yarzapp 
Scrab



Pomógł: 36 razy
Wiek: 34
Dołączył: 16 Maj 2010
Posty: 2169
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-12-07, 15:46   

Moim zdaniem nie powinno zabraknąć każdego użytkownika, który regularnie odwiedza forum, udziela się, gra w h3, udziela porad, tworzy mapy, inicjuje i uczestniczy w formowych zabawach oraz nie tworzy niepotrzebnego syfu oraz kłótni na forum. Tak więc myślę, że nie powinno zabraknąć przede wszystkim, takich userów jak: altaeir, bartman, Boss18, Gandalf, LaEa, Leance, lol772, Malekith, Maszkarra, Paweł, Skwer, Xeno, yarzapp, zlatan


Robak nie musi otwierać drzwi, bo przechodzi pod nimi. Leming nie walczy z problemami, bo ich nie zauważa.
Ostatnio zmieniony przez yarzapp 2010-12-07, 17:24, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
bartman 



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1918
Wysłany: 2010-12-07, 17:04   

Zgadzam się z yarzappem. Nie musimy już na starcie nikogo wykluczać - z regularnie piszących oczywiście. A mając większą ilość kandydatur mamy też większą szansę na ciekawszy rozkład głosów i wyrównaną walkę do końca głosowania.

Fantasy.. better than life..?
 
zlatan 



Pomógł: 9 razy
Wiek: 31
Dołączył: 20 Kwi 2008
Posty: 1163
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: 2010-12-07, 17:37   

Parząc na listę yarzappa, to będzie więcej kandydatów niż głosujących :-P Zgadzam się z bartmanem, nie ma co kogokolwiek wykluczać. Wystarczy zastrzec, że do każdego głosu powinno być rzetelne, solidne, przekonujące uzasadnienie.

I od siebie dodam tylko, że mam nadzieję, że Tarnoob nie wygra :-)
Zresztą, swojego kandydata już mam :-D
 
Skwer 



Pomógł: 17 razy
Wiek: 32
Dołączył: 19 Lut 2008
Posty: 2742
Wysłany: 2010-12-07, 17:42   

Gandalf napisał/a:
Generalnie średnio podoba mi się cała koncepcja

Dlaczego?
bartman napisał/a:
Zgadzam się z yarzappem. Nie musimy już na starcie nikogo wykluczać - z regularnie piszących oczywiście. A mając większą ilość kandydatur mamy też większą szansę na ciekawszy rozkład głosów i wyrównaną walkę do końca głosowania.

Ja i tak jednak podałbym listę. Moim zdaniem tylko altaeir w tym roku praktycznie się nie udzielał, choć w liście może zostać. Głosowanie planuje rozpocząć w czasie świąt lub trochę wcześniej do tego czasu wszelkie sugestie i pomoc w organizacji Plebiscytu mile widziane.

 
 
bartman 



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1918
Wysłany: 2010-12-07, 18:37   

zlatan napisał/a:
I od siebie dodam tylko, że mam nadzieję, że Tarnoob nie wygra :-)


początkowo napisałem tylko "heh" - żeby wyrazić swoje rozbawienie komentarzem Zlatana, ale obsłudze forum się to nie spodobało - dlatego rozwinę swoją wypowiedź i napiszę: hehehe

.. a tak na marginesie to ja doceniam starania Tarnooba i podrzucanie ciekawych tematów do dyskusjii, ale chyba miał też on kilka dłuższych przerw w pisaniu postów, co nie czyni go raczej faworytem

Fantasy.. better than life..?
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Strona 1 z 6
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group