Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Oceny
Autor Wiadomość
Polonista 
Polonista


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 12 Gru 2020
Posty: 24
Wysłany: 2023-07-19, 22:14   Oceny

Ostatnio odwiedziłem poczekalnię, aby zobaczyć czy niema czegoś ciekawego. Okazało się, że kolega Begrezen nie zna się na Herosach, bo nie podoba mu się „super???” mapa oceniona na 6-tkę. Obok znalazłem lepszy kwiatek, mapkę XL, którą ktoś przeszedł niecałą godzinę i zdążył wystawić ocenę. Proponuję zgłosić tego gracza do Księgo Guinnessa. Po takim wszystkim odechciewa się wszystkiego. Jeszcze raz chciałbym podnieść kwestię oceniania map. Czy nie można przyjąć zasad oceniania z ostatniego konkursu?

Rakoczy
 
Begrezen 
ostatnia ostoja AW



Pomógł: 20 razy
Wiek: 100
Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 871
Skąd: z groty mbehemociej
Wysłany: 2023-07-20, 13:32   Re: Oceny

Polonista napisał/a:
Ostatnio odwiedziłem poczekalnię, aby zobaczyć czy niema czegoś ciekawego. Okazało się, że kolega Begrezen nie zna się na Herosach, bo nie podoba mu się „super???” mapa oceniona na 6-tkę.


oceniona na "6-stke" przez jakiegos randoma, najpewniej autora mapy. no ale masz rację, anonimowa ocena randoma jest warta więcej od recenzji jakiegoś tam nieznanego mapmakera co nie umie mapek robić hehe.

Polonista napisał/a:
Obok znalazłem lepszy kwiatek, mapkę XL, którą ktoś przeszedł niecałą godzinę i zdążył wystawić ocenę. Proponuję zgłosić tego gracza do Księgo Guinnessa. Po takim wszystkim odechciewa się wszystkiego. Jeszcze raz chciałbym podnieść kwestię oceniania map. Czy nie można przyjąć zasad oceniania z ostatniego konkursu?


nie można, bo mbeh ma dużo prywatnych spraw na głowie i nie ma czasu na pierdoły, takie jak wysyłka zaległych nagród z mapmakera, bądź też poprawienie miliona rzeczy na tym zdechłym portalu, o których pisałem mu przez xxx lat. ale spokojnie, są na liście rzeczy do zrobienia i w jakieś alternatywnej rzeczywistości mbehu pracuje nad AW jak opętany.

Uwaga, Nagi content +18 <<< wchodzisz na własną odpowiedzialność.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group