Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat «» Następny temat
Eksperci, średniacy i inni - wasze zdanie
Autor Wiadomość
D.Q.
Gość
Wysłany: 2010-01-19, 17:30   

Razer u szczytu formy zamiata bardzo ładnie i nie chodzi o to ze gra tylko bastionem. ;]
a jebusy to mapy bardzo farciarskie sorry ale taka prawda.
 
Malekith 
I Am Justice



Pomógł: 85 razy
Dołączył: 30 Maj 2008
Posty: 2986
Wysłany: 2010-01-19, 17:56   

A ja grałem z nim 3 gierki na 2SM4d(3) L+U (2x win, 1x loss; wszystkie poddane) i wcale aż tak dobrze mu nie szło :P To, że gra 1 mapę dobrze, nie znaczy, że będzie tak na innych.
Cytat:
a jebusy to mapy bardzo farciarskie sorry ale taka prawda.
Dlatego powinno się grać XL, by wyelminować fart w jak największym stopniu. Poza tym pc2M też jest strasznie niezbalansowana, a nikt nie narzeka...
 
 
Boss18 
;):):):)



Pomógł: 8 razy
Wiek: 32
Dołączył: 21 Wrz 2009
Posty: 555
Skąd: Cytadela;)
Wysłany: 2010-01-19, 18:13   

a Xl pc2 jest bardziej zbalansowane??

Chcesz mnie pokonać ;) Pokonaj Tazara;)
 
 
Malekith 
I Am Justice



Pomógł: 85 razy
Dołączył: 30 Maj 2008
Posty: 2986
Wysłany: 2010-01-19, 18:20   

No raczej tak. Już od L jest znacznie lepiej.
 
 
Boss18 
;):):):)



Pomógł: 8 razy
Wiek: 32
Dołączył: 21 Wrz 2009
Posty: 555
Skąd: Cytadela;)
Wysłany: 2010-01-19, 18:27   

ale L zazwyczaj sie dluzej gra a Mki ida w 3-4 godz max

Chcesz mnie pokonać ;) Pokonaj Tazara;)
 
 
Skwer 



Pomógł: 18 razy
Wiek: 33
Dołączył: 19 Lut 2008
Posty: 2742
Wysłany: 2010-01-19, 19:25   

Cytat:
Poza tym pc2M też jest strasznie niezbalansowana, a nikt nie narzeka...

jak nie kupujesz na start 8 bohów to bez problemu zrobisz co trzeba - nauczyliście się grać na bogatych mapach i PC2 jak jest trochę biedniejsze niż zwykle to wam nie wchodzi - ja może tylko raz na tym templu nie zrobiłem tego co chciałem - czasami (ale to bardzo rzadko zamek mi nie wchodzi).

 
 
Malekith 
I Am Justice



Pomógł: 85 razy
Dołączył: 30 Maj 2008
Posty: 2986
Wysłany: 2010-01-19, 19:53   

Skwer napisał/a:
jak nie kupujesz na start 8 bohów to bez problemu zrobisz co trzeba - nauczyliście się grać na bogatych mapach i PC2 jak jest trochę biedniejsze niż zwykle to wam nie wchodzi
No ja akurat grałem około 90 eMek i wierz mi, że nie wyssałem sobie tego z palca. Czasem były takie odjazdy, że np. w 3 strefach leżała 1 kupka kamienia... Albo jak w grze strongiem mogłem wbić taktę tylko na strzelakach, bo innych jego źródeł nie było... Poza tym akurat nie gram aż tak dużo bogatych map. Ostatnio często pykam w 2Sm4d(3), czy 8MM6. a są to biedne mapy.
 
 
Boss18 
;):):):)



Pomógł: 8 razy
Wiek: 32
Dołączył: 21 Wrz 2009
Posty: 555
Skąd: Cytadela;)
Wysłany: 2010-01-19, 20:17   

ale nie tak czesto Pc2m nie jest najgorsza bo daje np szanse takim miastom jak ramp ktore na takim jebusie maja male szanse

Chcesz mnie pokonać ;) Pokonaj Tazara;)
 
 
Malekith 
I Am Justice



Pomógł: 85 razy
Dołączył: 30 Maj 2008
Posty: 2986
Wysłany: 2010-01-19, 20:20   

Boss18 napisał/a:
ale nie tak czesto Pc2m nie jest najgorsza bo daje np szanse takim miastom jak ramp
Przez to właśnie już mi się rzygać chciało jak widziałem, że w co drugiej grze ktoś gra pedałami i ivorem.
Cytat:
ktore na takim jebusie maja male szanse
Na jebusie tak, ale czy wiesz ile jest innych map, gdzie lampartem można spokojnie pograć?
 
 
Boss18 
;):):):)



Pomógł: 8 razy
Wiek: 32
Dołączył: 21 Wrz 2009
Posty: 555
Skąd: Cytadela;)
Wysłany: 2010-01-19, 20:25   

wiem ze mozna ale nic na to nie poradze ze wiekszosc ludzi multi gra tylko te 2 temple...a co do tego ze duzo ludzi gra rampem to sie zgadzam to moze wkurzyc ale popatrz zamkiem nie zagrasz bo male szanse inferno jak nie jest bogato to tez trudno forteca niby spoko ale ma slabych bolków no i zostaje tylko pare miast z czego ludzie srednio lubia Cytke bo jest dosc trudno nia grac, confem tez trzeba dobrze grac a twierdza jak wczesniejsze zostaje loch ktorym jesli sie slabo walczy to trogi szybko gina a rampart to lucznicy i centaury i jest dosc latwo walczyc i na dodatek to db

Chcesz mnie pokonać ;) Pokonaj Tazara;)
 
 
Malekith 
I Am Justice



Pomógł: 85 razy
Dołączył: 30 Maj 2008
Posty: 2986
Wysłany: 2010-01-19, 20:36   

Boss18 napisał/a:
inferno jak nie jest bogato to tez trudno
Inferno wcale nei ejst złe. Dożyć 3 tyg i goodbay.
Boss18 napisał/a:
forteca niby spoko ale ma slabych bolków
Main z karczmy.
Boss18 napisał/a:
z czego ludzie srednio lubia Cytke bo jest dosc trudno nia grac,
Po lamparcie, najczęściej wybierany zamek na pc2. Wystan na maina. Trudno grać? Nie na tej mapie. Upujesz lizaki i grasz na strzelaki...
Boss18 napisał/a:
confem tez trzeba dobrze grac
Wszystkim trzeba dobrze grać.
 
 
D.Q.
Gość
Wysłany: 2010-01-20, 00:44   

2SM4d(3) to juz w ogole nie ma sensu na tym grac. Gra na farta. W ogole h3 nie jest zbalansowane i nigdy nie bedzie. Dlatego wole starcrafta ;]
 
D.Q.
Gość
Wysłany: 2010-01-20, 00:47   

Aha i przy takich samych ilosciach kasy rampart miazdzy kazdy zamek na Mce. Nawet bagno które jest mocne i lubie tym grac. Wystarczy db zrobic. Na XL inferno.
 
Boss18 
;):):):)



Pomógł: 8 razy
Wiek: 32
Dołączył: 21 Wrz 2009
Posty: 555
Skąd: Cytadela;)
Wysłany: 2010-01-20, 12:44   

co do tego czy ramp pokona kazde miasto to bym polemizował nie taz byla taka sytuacja ze mialem biedniejsza mape i cytka jechalem rampa nawet w 4 tyg... ramp jest troche wywyzszany przez wyszstkich a tak naprawde jest sredni

Chcesz mnie pokonać ;) Pokonaj Tazara;)
 
 
Malekith 
I Am Justice



Pomógł: 85 razy
Dołączył: 30 Maj 2008
Posty: 2986
Wysłany: 2010-01-20, 14:16   

D.Q. napisał/a:
2SM4d(3) to juz w ogole nie ma sensu na tym grac. Gra na farta.
Więc lepiej grać całe życie 1 mapę, na 1 rozmiarze... Może i dla niektórych każda mapa z reliktami = niezbalansowana mapa, ale ja rozegrałem około 20x 2sm i nie narzekam - jest jedną z moich ulubionych map, gdyż zawsze jest kilka opcji, w przeciwieństwie do pc2. Poza tym dochodzą takie czynniki jak np. red orb, bo na pc2 idziesz sobie na FB i wiesz na 100%, że opp nie ma czarów 4-5 lv, artów blokujących zaklęcia, złotego łuku, płaszcza speeda itp. Zagrałeś tą mapę choć 10 razy online? Bo rzucasz takie teksty, które są ulubioną bronią lamek, które potrafią grać tylko 1 mapę, 1 zamkiem. Męczenie całe życie 1 randoma upośledza graczy, gdyż na jakiejkolwiek innej mapie dostaną w dupę. Czasem na gg dostawałem zapytania "czy zagram", a po odparciu, że nie chcę pc2, delikwent się pożegnał... Czy to nie jest żal?
Boss18 napisał/a:
sytuacja ze mialem biedniejsza mape i cytka jechalem rampa nawet w 4 tyg
Zależy z kim grałeś. Lamaprt jest najsilniejszy na pc2. Jak myślisz, czemu tyle ludzie go wybiera?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Strona 2 z 3
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group