Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Spotkanie w Muzgob
Autor Wiadomość
page 
Czarnoksiężnik



Pomógł: 13 razy
Wiek: 33
Dołączył: 25 Lis 2009
Posty: 697
Skąd: Toruń
Wysłany: 2009-11-27, 16:48   Spotkanie w Muzgob

Chciałem spytać Was, co sądzicie o tej mapie? Lubicie w nią grać, często ją powtarzacie? Pytam, bo dziś odpaliłem ją (grałem Nekropolią), i fioletowy gracz w trzecim miesiącu dysponował naprawdę ogromną liczbą jednostek (jakieś 120 geniuszy, prawie 30 gigantów, nag + skorpen razem 60 sztuk). Miłe jest to, że wszystkie kopalnie znajdują się pod nosem, ale szybkie spotkanie z purplem może skończyć się tragicznie :) Ja unikałem kontaktu aż do momentu, gdy miałem 800-900 szkieletów, ze 40 Władców Mroku i drugie tyle Alp. Jeśli ktoś jest zainteresowany, mam nawet save'a sprzed walki z głównym bohem fioletowego (końcówka trzeciego miesiąca), daje wiele satysfakcji.

Gdy się Jowisz z Saturnem schodzi,
Jakże matula pszenica obrodzi!
Miecz jest krzyżem: On na nim umierał,
Na piersi Marsa bogini westchnęła.
 
FeestQ 


Pomógł: 12 razy
Dołączył: 17 Maj 2009
Posty: 919
Wysłany: 2009-11-27, 17:28   

Ja kiedyś przeszedłem tą mapę :-P Chyba z tego co pamiętam to zrobiłem to fortecą na 130 % ,ale już nie pamiętam ile czasu mi to zajęło :-|

PS. page, piszesz posty w szaleńczym tempie :-)
 
Malekith 
I Am Justice



Pomógł: 85 razy
Dołączył: 30 Maj 2008
Posty: 2986
Wysłany: 2009-11-27, 17:48   

W wersji random, ta mapka jest całkiem fajna. Zwykłej wersji, chyba nawet nie przeszedłem.
 
 
Paweł 



Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 4001
Wysłany: 2009-11-27, 18:03   

Pamiętam, że kiedyś grałem w ten scenariusz, nawet kilkukrotnie. Uważałem i nadal uważam go za jeden z lepszych scenariuszy podstawowych w Heroes 3. Wiem tylko tyle, że grałem tą mapę raz Infernem, a raz Fortecą, bo kiedyś to było bodajże drugie miasto, które wybierałem do gry. :-)
 
page 
Czarnoksiężnik



Pomógł: 13 razy
Wiek: 33
Dołączył: 25 Lis 2009
Posty: 697
Skąd: Toruń
Wysłany: 2009-11-27, 18:57   

W tym save'ie który podałem w linku, macie na mapie chyba pięć Fortec. Przeplatałem później umarlaków z Tytanami/Magami, miałem Glejt Męstwa, więc czemu nie?

Gdy się Jowisz z Saturnem schodzi,
Jakże matula pszenica obrodzi!
Miecz jest krzyżem: On na nim umierał,
Na piersi Marsa bogini westchnęła.
 
FeestQ 


Pomógł: 12 razy
Dołączył: 17 Maj 2009
Posty: 919
Wysłany: 2009-11-27, 20:34   

page napisał/a:
W tym save'ie który podałem w linku, macie na mapie chyba pięć Fortec.


A mógłbyś może tego save dać jako załącznik do wiadomości ? Bo z Rapidshare tradycyjnie się pobrać nie da :-x

Kiedy grałem w tą mapę, to mimo trudnego początku (problemy z surowcami) udało mi się z biegiem czasu zbierać zasoby i zdobywać kopalnie. Gdy rozbudowałem swoje miasto, to przystąpiłem do tworzenia olbrzymiej armii i ruszyłem na podbój świata :-P Potem szło już nawet łatwo, choć z niektórymi przeciwnikami było ciężko.
 
page 
Czarnoksiężnik



Pomógł: 13 razy
Wiek: 33
Dołączył: 25 Lis 2009
Posty: 697
Skąd: Toruń
Wysłany: 2009-11-28, 00:12   

Już zamieszczam. Jest to save z polskiej wersji Armageddon's Blade, jeśli robi to różnicę. Mam nadzieję, że spodoba się komuś ta bitwa ;)
PS. To tak na początku jest, świeże forum, to się wypowiadam :) Pewnie za kilka dni spuszczę z tonu, i będę tylko torpedował nowych userów ;D

Isra napierdala.rar
Save do Spotkania w Muzgob
Pobierz Plik ściągnięto 733 raz(y) 139,79 KB


Gdy się Jowisz z Saturnem schodzi,
Jakże matula pszenica obrodzi!
Miecz jest krzyżem: On na nim umierał,
Na piersi Marsa bogini westchnęła.
 
Amitamaru 



Pomógł: 33 razy
Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 1495
Wysłany: 2009-11-28, 00:37   

Nie wiem czy grałeś na odwal się, bo jak na 3 miesiąc masz niski lvl i tylko 700( chyba 700 już dokładnie nie pamiętam) szkieletów, a od drugiego miesiąca szkielety powinny występować w tysiącach.
 
 
page 
Czarnoksiężnik



Pomógł: 13 razy
Wiek: 33
Dołączył: 25 Lis 2009
Posty: 697
Skąd: Toruń
Wysłany: 2009-11-28, 00:54   

Jeszcze dzisiaj dyskutowaliśmy w którymś wątku o liczebności szkieletów, ale to nieistotne. Faktycznie, są w okolicy kopalnie nietknięte (wraz ze strażnikami), nie wyczyściłem mapy.

Gdy się Jowisz z Saturnem schodzi,
Jakże matula pszenica obrodzi!
Miecz jest krzyżem: On na nim umierał,
Na piersi Marsa bogini westchnęła.
 
FeestQ 


Pomógł: 12 razy
Dołączył: 17 Maj 2009
Posty: 919
Wysłany: 2009-11-28, 09:57   

Muszę powiedzieć, że nawet nieźle ci idzie. Co prawda nie zdobyłeś dużo kopalni, ale z surowcami stoisz świetnie. Zauważyłem również, że obok jednego z twoich miast jest dwóch fioletowych gostków, jeden ma chyba z ponad 30 gigantów i chyba 54 ulepszone nagi. Nie wiem jaką armie ma drugi. A jeżeli chodzi o miasto Mugzob, to zbliża się od teleportu do niego niebieski boh.
 
page 
Czarnoksiężnik



Pomógł: 13 razy
Wiek: 33
Dołączył: 25 Lis 2009
Posty: 697
Skąd: Toruń
Wysłany: 2009-11-28, 10:27   

Dzięki FeestQ. Nie jestem pewien, czy w tym save'ie mój boh jest przy głównym fioletowym, czy w innym mieście, ale z Town Portalem to nie ma znaczenia. W Muzgob jest chyba trochę wojska do wykupienia, jeśli nie - to też Town Portal. Generalnie mapkę skończyłem w czwartym miesiącu, kiedy z Rękawicami Jeźdźca musiałem przegonić pomarańczowego po tym wschodnim, bagnistym lądzie.

Gdy się Jowisz z Saturnem schodzi,
Jakże matula pszenica obrodzi!
Miecz jest krzyżem: On na nim umierał,
Na piersi Marsa bogini westchnęła.
 
Sauron 
Członek SG-1



Pomógł: 6 razy
Wiek: 25
Dołączył: 24 Sie 2009
Posty: 512
Skąd: Z Marsa
Wysłany: 2009-11-30, 13:10   

Spotkanie w Muzgob to jeden z moich ulubionych scenariuszy.Lubię go przechodzić na 130% i nie męczyć się z fioletowym :lol:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group