Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat «» Następny temat
Błękitne smoki vs. reszta jednostek
Autor Wiadomość
Tarnoob
[Usunięty]

Wysłany: 2007-08-06, 10:40   

A ja nie dość, że zgadzam się z krzemem i MAjerem, to jeszcze dobiję lola i podważę niezniszczalność błękitnych smoków! Nowym królem Heroes III Jest Drakolicz! Tak, nie mylicie się. Graliście w WoGa v3.58F? Jeśli tak to dobrze wiecie, że Drakolicz jest najlepszy no jakby to powiedzieć, po prostu z zasady! Jest upiorny, straszny, (trochę ohydny), więc tak jak powiedział krzemo - najlepszy musi wzbudzać respekt. Co z tego, że ma "tylko" 800hp - oprócz wzbudzania strachu jest nieustraszony (więc przed nim błękitny smok nie ma żadnych specjalnych umiejętności), STRZELA, i to zabójczą chmurą (!), a kiedy skonczą mu się strzały, to zionie... Też zabójczą chmurą! Azure Dragon nie podskoczy!
 
Shakti 



Pomógł: 4 razy
Wiek: 39
Dołączył: 01 Sie 2007
Posty: 999
Skąd: Poznań
Wysłany: 2007-08-20, 19:26   

Ten twój drakolicz może zionąć od razu - nowa opcja ochodzi w WOGu i możesz atakowac normalnie łucznikami; a królem nie jest żaden ze smoków, ale duchy - w liczbie mnogiej bo liczy się w nich ilość a nie jakość.

"nie ma mocnych na sentymenty"
 
 
Dracon 
Pogromca Smoków



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 93
Skąd: Bracada
Wysłany: 2007-10-01, 16:27   

Ojejciu, faktycznie w WOGU Drakolicze są najlepsze, ale w "zwykłym" Herosie Błękitne Smoczki rządzą bardzo lubię je mieć ale nienawidzę z nimi walczyć. I nie wiem krzemo o co ci chodzi jak dla mnie Błękitki wyglądają zajefajnie.

Jeśli chodzi o jednostki zamkowe, Behemoty górą!! Jeśli o neutralne, Błekitne Smoki rządzą!!! Jeśli chodzi o bohaterów, DRACON THE BEST!!!!
 
Tarnoob
[Usunięty]

Wysłany: 2007-10-01, 20:30   

Zajefajnie - nic więcej? Tęczowy smok narysowany przez Seenshenera też wygląda "zajefajnie". A Drakolicz wygląda jedwabiście :-)
Dracon napisał/a:
Ojejciu, faktycznie w WOGU Drakolicze są najlepsze, ale w "zwykłym" Herosie Błękitne Smoczki rządzą

No właśnie - "Restoration of Erathia", "Armageddon's Blade" i "The Shadow of Death" razem wzięte są zwykłe. A WoG sam w sobie jest wspaniały- nie zaprzeczysz. Nawet jeżeli jakaś funkcja Ci się w nim nie podoba, to ją wyłączasz. Dzięki temu możesz sprawić, że gra jest dla Ciebie optymalna.
 
Dracon 
Pogromca Smoków



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 93
Skąd: Bracada
Wysłany: 2007-10-02, 21:44   

Przestań się Tarnum przyczepiać chodzi mi o to że w oficjalnych grach a WOG jest nieoficjalny i jeśli to był ten sarkazm to ci chyba nie wyszedł

Jeśli chodzi o jednostki zamkowe, Behemoty górą!! Jeśli o neutralne, Błekitne Smoki rządzą!!! Jeśli chodzi o bohaterów, DRACON THE BEST!!!!
 
Tarnoob
[Usunięty]

Wysłany: 2007-10-03, 16:26   

najpierw naucz się polskiego na znośnym poziomie. Dobrze by też było, gdybyś poprawnie używał przypadkowo usłyszanych przez Ciebie słów. I nie generalizuj - nienawidzę tego, ponadto jest to błędne. I wcale się nie przyczepiam, i nie przyczepiałem, lecz tylko wyraziłem moje zdanie. Nie zabronisz mi twierdzić, że dodatek "In the Wake of Gods" jest lepszy od innych. Jakbyś nie wiedział, o gustach się nie dyskutuje.
Ponadto zgodnie z twoją wypowiedzią WoG jest nadzwyczajny, a przynajmniej odbiega od normy do tego stopnia, że można go pominąć. Nie zgadzam się!
 
Dracon 
Pogromca Smoków



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 93
Skąd: Bracada
Wysłany: 2007-10-03, 20:23   

Sam się naucz ja miałem 6 z polskiego to się nie mądruj po za tym wcale nie miałem na mysli żadnych gustów ale ty piszesz takim językiem, że się nie dziwię tych nieporozumień

Jeśli chodzi o jednostki zamkowe, Behemoty górą!! Jeśli o neutralne, Błekitne Smoki rządzą!!! Jeśli chodzi o bohaterów, DRACON THE BEST!!!!
 
Mefisto 
Arcydiabły rlz!



Dołączył: 11 Paź 2007
Posty: 181
Skąd: Z miasta
Wysłany: 2007-10-11, 17:13   

Nie wiem po co się kłucicie o co właściwie poszło? mieliście po prostu napisać swoje zdanie o: błękitne smoki vs reszta a jeśli chodzi o mnie to trzymam kciuki za błękitne!
 
Paweł 



Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 4006
Skąd: 6752
Wysłany: 2008-02-21, 19:57   

A ja nie lubię błękitnych smoków. Więc jestem za resztą jednostek. :lol:
 
Krachikeon 



Wiek: 31
Dołączył: 19 Lut 2008
Posty: 13
Wysłany: 2008-02-22, 10:10   

Najlepszą jednostką przeciw błękitnemu smokowi(pomijając drakoicza) byłby Antychryst ponieważ powstrzymuje kontratak

Erathio ojczyzno moja...
 
Skwer 



Pomógł: 17 razy
Wiek: 33
Dołączył: 19 Lut 2008
Posty: 2742
Wysłany: 2008-02-25, 19:51   

ja też nie lubię błękitnych... reszta rządzi!!!

 
 
lol772 



Pomógł: 21 razy
Wiek: 29
Dołączył: 01 Lip 2007
Posty: 3176
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2008-02-25, 20:30   

Można nie lubieć ale i tak lepszej jednostki niema i nie będzie (nawet ten drakolicz się chowa ze strachu)
 
[GA]Kamil39 


Pomógł: 14 razy
Wiek: 32
Dołączył: 26 Paź 2007
Posty: 2001
Skąd: Libiąż k/Oświęcimia
Wysłany: 2008-02-25, 21:54   

a zwoga behamot (ten taki bialy) nie da rady blekitnemu?? albo tytan z podwojna strzala:P?

"WEŻ TO pod uwagę,nie lekceważ tego
siedząc na dupie napewno nie zdziałasz nic dobrego"
 
 
lol772 



Pomógł: 21 razy
Wiek: 29
Dołączył: 01 Lip 2007
Posty: 3176
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2008-02-26, 15:37   

według mnie to smok doleci pierwszy i nic nie będą inne jednostki miały do powiedzenia!
 
Shakti 



Pomógł: 4 razy
Wiek: 39
Dołączył: 01 Sie 2007
Posty: 999
Skąd: Poznań
Wysłany: 2008-03-03, 14:29   

Krachikeon napisał/a:
Najlepszą jednostką przeciw błękitnemu smokowi(pomijając drakoicza) byłby Antychryst ponieważ powstrzymuje kontratak

Najlepsze będą gorgony, nie trzeba szukać po żadnych 8-poziomowych jednostkach.

"nie ma mocnych na sentymenty"
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Strona 2 z 6
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group