Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Pomoc i Pomysły.
Autor Wiadomość
Leance 



Pomógł: 44 razy
Wiek: 30
Dołączył: 05 Sie 2009
Posty: 2682
Skąd: Warszawa / Lublin
Wysłany: 2009-11-30, 17:25   

Przy opisie budynków w necropolis jest cos takiego...

Cytat:
Smocza krypta
Działanie:
Pozwala rekrutować kościane smoki
Wymagania:
Smocza krypta


Nie sądzę, by dało zbudować się coś, co do budowy wymaga samego siebie.
 
mbehemot 



Pomógł: 8 razy
Dołączył: 24 Kwi 2007
Posty: 547
Wysłany: 2009-11-30, 20:26   

Leance napisał/a:
Przy opisie budynków w necropolis jest cos takiego...

Cytat:
Smocza krypta
Działanie:
Pozwala rekrutować kościane smoki
Wymagania:
Smocza krypta


Nie sądzę, by dało zbudować się coś, co do budowy wymaga samego siebie.

Błąd poprawiony, dzięki za informację.
 
FeestQ 


Pomógł: 12 razy
Dołączył: 17 Maj 2009
Posty: 919
Wysłany: 2009-12-01, 23:14   

Gdy pojawią się nowe posty na subforum "Użytkownicy Miesiąca" , to nie widać tego na stronie głównej tzn. księga magii ognia obok działu Sprawy Akademii Wojny jest dalej szara, mimo tego iż w tym dziale są nowe posty.
 
Malekith 
I Am Justice



Pomógł: 85 razy
Dołączył: 30 Maj 2008
Posty: 2986
Wysłany: 2009-12-02, 14:07   

Ale ikonka subforum ma inny wygląd.
 
 
Sauron 
Członek SG-1



Pomógł: 6 razy
Wiek: 25
Dołączył: 24 Sie 2009
Posty: 512
Skąd: Z Marsa
Wysłany: 2009-12-02, 14:24   

Zauważyłem,że przy kilku jednostkach nie ma opisu.Mój kolega,nowicjusz chciał o WŻ ooczytać na Akademii Wojny(tutaj) a tu nie ma od Żywiołaka Energii bodajże opisów.Jak trzeba,chętnie jutro je przygotuje ;-)
 
 
mbehemot 



Pomógł: 8 razy
Dołączył: 24 Kwi 2007
Posty: 547
Wysłany: 2009-12-02, 16:53   

Sauron napisał/a:
Zauważyłem,że przy kilku jednostkach nie ma opisu

Zgadza się. Już nie pamiętam kto pisał pozostałe opisy do WŻ, ale wiem, że ich nie dokończył i tak zostało.
Sauron napisał/a:
Jak trzeba,chętnie jutro je przygotuje

Jak możesz, to super :)
 
Sauron 
Członek SG-1



Pomógł: 6 razy
Wiek: 25
Dołączył: 24 Sie 2009
Posty: 512
Skąd: Z Marsa
Wysłany: 2010-05-26, 13:30   

Proponuję aby w temacie USERZY MIESIĄCA dodawać też useró roku( tuż pod rokiem usera roku). Chciałbym też prowadzić usera miesiąca.
 
 
Leance 



Pomógł: 44 razy
Wiek: 30
Dołączył: 05 Sie 2009
Posty: 2682
Skąd: Warszawa / Lublin
Wysłany: 2010-05-26, 18:47   

Liberum veto!

Za duży przedział czasu jak dla mnie, poza tym kto by głosował w takim temacie? Jakaś nowa twarz się pojawi w listopadzie, popisze przez 2 miesiące, a ludzie z uznaniem dadzą mu usera (bo będą pamiętać ostatnie 2 miesiące, a nie 10 dalszych). Jeśli nawet nie, to prawo głosu powinni mieć tylko ci, którzy byli na forum przez cały rok. Ilu ich będzie? Ilu z nich będzie cały czas bez przewry śledzić poczynania userów?

Nie.
 
Gandalf 
Ujemny Epsilon



Pomógł: 24 razy
Wiek: 103
Dołączył: 04 Wrz 2008
Posty: 1690
Skąd: Wiskitki
Wysłany: 2010-05-26, 19:02   

Cytat:
Liberum veto!
A pfffe... Nie przypominaj mi o tym obrzydlistwie. Ale pomysłu też raczej nie popieram - w "userze roku" za dużo osób pisało uzasadnienia dla pozorów. Co najmniej z połowa głosów wynikała z sugerowania się zdaniem poprzedników (to zbieg okoliczności, że akurat alt, który w istocie według mnie zasłużył, dostał ten tytuł - równie dobrze z powodu jakiegoś ostatniego głośnego zdarzenia zwyciężyć mogła osoba, której zasługi nie były aż tak duże) .Zwykle pod koniec roku nie pamięta się już tak dobrze tego, co było na początku, więc może dochodzić do sytuacji przypominających tę, którą ukazałeś. Jak dla mnie wystarczy user miesiąca.
Sauron napisał/a:
Chciałbym też prowadzić usera miesiąca.
A ja chciałbym być modem, tylko co z tego :lol: Jak na razie strasznie się pośpieszyłeś z założeniem tematu (zapewne po to, by nikt Cię nie ubiegł). Myślę, że Zlatan i Paweł jak dotąd dobrze sobie z tym radzili (Xenofex w zastępstwie zresztą też; o Michale już nie wspominam, ponieważ to były czasy, w których nie udzielałem się na forum...). ;-) Z całym szacunkiem, nie wiem, czy Ty również dbałbyś o zmuszenie leniuchów do argumentowania swoich głosów:D

Young man, in mathematics you don't understand things. You just get used to them.
 
 
zlatan 



Pomógł: 9 razy
Wiek: 31
Dołączył: 20 Kwi 2008
Posty: 1163
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: 2010-05-26, 19:42   

Sauron napisał/a:
Chciałbym też prowadzić usera miesiąca.

Jak ktoś się wyrywa z tematem tydzień przed końcem miesiąca, to ciężko go brać poważnie.
 
Xeno 
xeno



Pomógł: 27 razy
Wiek: 29
Dołączył: 11 Lis 2008
Posty: 2202
Wysłany: 2010-05-26, 19:45   

To nie był pierwszy i nie był ostatni wybryk saurona. Wiadomo, że Paweł lub zlatko robią użytkownika miesiąca to czemu się on wyrywa i psuje tradycje forumową?
 
 
zlatan 



Pomógł: 9 razy
Wiek: 31
Dołączył: 20 Kwi 2008
Posty: 1163
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: 2010-05-26, 20:27   

Maszkarra napisał/a:
Dobrze, że się chłopak angażuje, po pewnym czasie nabierze ogłady.. mam nadzieję.

Jak to mówią, "nigdy nie ma się drugiej okazji, by zrobić dobre pierwsze wrażenie". A na tym forum ono jest kluczowe.

Zresztą, niech o tym userze miesiąca zadecyduje ktoś upoważniony, moderator czy tam ktoś, ja jakby co, mogę go dalej prowadzić.
 
Gandalf 
Ujemny Epsilon



Pomógł: 24 razy
Wiek: 103
Dołączył: 04 Wrz 2008
Posty: 1690
Skąd: Wiskitki
Wysłany: 2010-05-26, 20:27   

Maszkarra napisał/a:
krzemo, to było z deka nieuprzejme ;-)
Wcale nie. Sauron naprawdę jest chory - napisał o tym w shoutboksie. Krzemo wcale nie sugerował choroby umysłowej :lol:

Young man, in mathematics you don't understand things. You just get used to them.
 
 
Leance 



Pomógł: 44 razy
Wiek: 30
Dołączył: 05 Sie 2009
Posty: 2682
Skąd: Warszawa / Lublin
Wysłany: 2010-05-26, 22:33   

Ale spam ;d
Jakoś nikt się nie wypowiedział oprócz mnie i Gandalfa o 'userze roku'...
 
Maszkarra 
Jestem zły i gryzę



Pomógł: 25 razy
Wiek: 29
Dołączył: 15 Kwi 2010
Posty: 1066
Skąd: Suwałki
Wysłany: 2010-05-27, 07:18   

Ja jestem przeciw z powodów podobnych jak wasze. Czasem ciężko się zdecydować na usera miesiąca, a jakby miało dojść do wybierania usera roku...? Czarno to widzę. Jedna osoba napisałaby swoje zdanie, poparła sensownymi argumentami i reszta przyznałaby jej po prostu rację.

Szanse jeden na milion maja to do siebie, że sprawdzają się w 9 na 10 przypadków.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Strona 2 z 21
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group