Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat «» Następny temat
Takie coś o Bastionie ;)
Autor Wiadomość
Pioter ziom 
Po prostu ziom



Dołączył: 03 Cze 2007
Posty: 511
Skąd: Erathia
Wysłany: 2007-07-27, 13:02   

A czemu strona akademi wojny nie działa.

pIsHeM PoPrAfFnIe pO PoLsKó :*:*:*:* :) ^^
.
 
 
mbehemot 



Pomógł: 8 razy
Dołączył: 24 Kwi 2007
Posty: 547
Wysłany: 2007-08-03, 17:55   

lol772 napisał/a:
kiedy zrobisz inne miasta

Inne miasta juz mam prawie gotowe, musze dorobic kilka szczegolow i wszystko gra. Napisze na stronie jak bedzie wszystko gotowe.

Pioter ziom napisał/a:
A czemu strona akademi wojny nie działa.

AW(akademia wojny) nie działala przez kilka ostatnich dni lipca, poniewaz byl za duzy tranfser danych i serwer wylaczyl strone. w sierpniu zmienie serwer na lepszy i strona nie bedzie sie wylaczac.
 
Shakti 



Pomógł: 4 razy
Wiek: 39
Dołączył: 01 Sie 2007
Posty: 999
Skąd: Poznań
Wysłany: 2007-08-16, 19:02   

erolek napisał/a:
jeszcze raz pytam: po co to do *****? mamy już szczegółowe artykuły o miastach z wymaganiami i kosztami wiec po co ty to robisz?? strata czasu :-|


Erolek ma rację. Na każdej stronie możesz znaleźć takie same info. Może coś od siebie byście dodali? jakąś ciekawostkę, coś co może wiedzieć ktoś bardziej zaawansowany, a nie ktoś kto gra w herosów tydzień.

"nie ma mocnych na sentymenty"
 
 
mbehemot 



Pomógł: 8 razy
Dołączył: 24 Kwi 2007
Posty: 547
Wysłany: 2007-08-16, 19:25   

Shakti napisał/a:
Może coś od siebie byście dodali? jakąś ciekawostkę, coś co może wiedzieć ktoś bardziej zaawansowany, a nie ktoś kto gra w herosów tydzień.

To by mozna napisac w opisie miasta na początku artykulu o miescie. Ta robota nalezy do redaktorów - Majera i Erolka. No chyba ze bylby ktos tak dobry i napisalby artykul o jakims miescie :-)
 
Filipp
[Usunięty]

Wysłany: 2007-08-17, 15:24   

Ja się nie zgodze z Erlokiem który uważa że jest to zbędne!. Moim daniem mbehemot miał świetny pomysł tworząc coś oryginalnego nie sądze żeby na innych stronach poświęconych Heroesom można byłło znaleśc coś podobnego
 
Shakti 



Pomógł: 4 razy
Wiek: 39
Dołączył: 01 Sie 2007
Posty: 999
Skąd: Poznań
Wysłany: 2007-08-17, 23:13   

Filipp napisał/a:
tworząc coś oryginalnego nie sądze żeby na innych stronach poświęconych Heroesom można byłło znaleśc coś podobnego

Na każdej stronie o herosach znajdiesz te informacje, więc nie jest to zbyt oryginalne.
Odnośnie artykułu na temat Nekropolii to tylko przyklasnąć. Jeśli mógłbym jakoś pomóc, to czułbym się zaszczycony.
Super gdyby z czasem powstały takie artykuły o każdym mieście.
Możnaby się pokusić i opisać też to miasto uwzględniając WOG... czy nie chcę zbyt wiele?

"nie ma mocnych na sentymenty"
 
 
Filipp
[Usunięty]

Wysłany: 2007-08-17, 23:21   

heheh Shakti co ci szkodzi wymagaj coraz więcej zeby osoby odpowiedzialne za stronę nie nudziły się!!!
 
Tarnoob
[Usunięty]

Wysłany: 2007-08-18, 10:17   

Hmmm... Ja też mógłbym, zamieścić na stronie parę informacji. Przede wszystkim chciałbym doszlifować te graficzne opisy miast. zauważyłem parę niedociągnięć i mógłbym je naprawić, skoro ta strona jest zrobiona w html. musiałbym jednak mieć cały katalog ze wszystkimi grafikami, żeby potem zgadzały się ścieżki względne.
 
Shakti 



Pomógł: 4 razy
Wiek: 39
Dołączył: 01 Sie 2007
Posty: 999
Skąd: Poznań
Wysłany: 2007-08-18, 12:22   

Tak sobie myślę, że moglibyśmy tworzyć taki artykuł wspólnie na forum, a dopiero później ktoś by to fachowo umieścił na stronie. To znaczy ktoś zakłada temat np: Nekropolia i wszyscy zajmują tam głos, a potem jeden mądry z tego forum zrobi artykuł. Wtedy moglibyśmy wszyscy podyskutować o danym mieście bardzo dokładnie, nie byłoby jednostronnych opinii ani błędów. To by było chyba coś nowego.

"nie ma mocnych na sentymenty"
 
 
Tarnoob
[Usunięty]

Wysłany: 2007-08-18, 13:43   

Świetny pomysł! Popieram!
Ale mi chodziło o to, że mógłbym oprawiać te "graficzne" opisy miast - zauważyłem parę niedociągnięć. musiałbym tylko dostać od mBeha katalog z tymi opisami i wszystkimi grafikami - znam HTML, więc mógłbym pogrzebać trochę w kodzie.
 
Shakti 



Pomógł: 4 razy
Wiek: 39
Dołączył: 01 Sie 2007
Posty: 999
Skąd: Poznań
Wysłany: 2007-08-18, 13:58   

Więc gdzie zakładamy ten temat i jakie miasto idzie na pierwszy ogień? No i kto na ochotnika to podsumuje i napisze artykuł?

"nie ma mocnych na sentymenty"
Ostatnio zmieniony przez 2007-08-18, 14:07, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Tarnoob
[Usunięty]

Wysłany: 2007-08-18, 14:16   

Uważaj na ortografię, Shakti!
Myślę, że te wszystkie tematy wszystko może być tu - to znaczy w tawernie. Na pierwszy ogień pójdzie raczej Cytadela - miasto kontrowersyjne, bardzo specyficzne klimatem i na pierwszy rzut oka słabe, a mimo to często wybierane na turniejach. Myślę, ze dyskusję mogę podsumować ja - bądź co bądź, wszystkie semestry od czwartej do szóstej klasy miałem 6 z polskiego ;-)
 
mbehemot 



Pomógł: 8 razy
Dołączył: 24 Kwi 2007
Posty: 547
Wysłany: 2007-08-18, 20:34   

Shakti napisał/a:
moglibyśmy tworzyć taki artykuł wspólnie na forum,

Świetny pomysł, popieram. Tarnum założył już temat, tak więc... do roboty :-)
 
Eaglevcl
Dyplomacji NIE!



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 24 Sie 2007
Posty: 238
Wysłany: 2007-09-08, 22:51   

Erolek o_O nie znas zkosztow i wymagan all budowli xD ^^

Ja sam nie wiem czy znam ale wydaje mi sie ze tak w 90+% [po tylu latach to i idiota by sie nauczyl ;)]

Brothers I am calling from the valley of the kings with nothing to atone
A dark march lies ahead, together we will ride like thunder from the sky
May your sword stay wet like a young girl in her pride
Hold your hammers high
 
 
Paweł 



Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 4001
Wysłany: 2008-03-05, 17:50   

To bardzo dobry pomysł z tymi miastami szczgólnie dla początkowych graczy.
Ostatnio zmieniony przez [GA]Kamil39 2008-08-08, 10:03, w całości zmieniany 1 raz  
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Strona 2 z 3
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group