Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat «» Następny temat
Fable - Dobro czy Zło?

Dobro czy Zło?
Dobro
37%
 37%  [ 6 ]
Zło
43%
 43%  [ 7 ]
Nutralny
18%
 18%  [ 3 ]
Głosowań: 16
Wszystkich Głosów: 16

Autor Wiadomość
Skwer 



Pomógł: 17 razy
Wiek: 33
Dołączył: 19 Lut 2008
Posty: 2742
Wysłany: 2012-04-12, 21:05   

Może chodzi o podstawową wersję lub jakiś patch/dodatek ?
Szczerze to powinieneś dobrze wiedzieć, że w internecie zawsze znajdzie się mnóstwo bajkopisarzy, np.: forum o Gothicu - pół forum twierdziło, że miało w G II 80-90 lv, częsta argumentacja; "lubiłem bawić się w myśliwego" - gdzie ja grając w GII przeszło 10 razy, wykonując wszystkie zadania, tłukąc wszystkie potwory wbijałem ledwo 40+ (ważne jest też to, że na sam 80lv trzeba więcej expa niż na 30 pierwszych lv razem). Znalazłbym wiele takich głupot, ale odbiegłem i tak za bardzo od tematu.
W Fable: Zapomniane Opowieści nie zauważyłem możliwości kontynuowania gry po zabiciu smoka.
Maszkarra napisał/a:
Inna osoba pytała, czy są jakieś dobre 'expowiska' bo chce wszystkie fajne czary opanować.
Co do samych terenów do expa to najlepsze są miejsca grze nie kończą się potwory, taki jak:
-cmentarz
-miasta i bicie strażników
P
Przydaje się też czar z ochroną który nie pozwoli nam na spadek mnożnika.
Zazwyczaj nie lubię pierdolić poza tematem, ale dziś stałem się wyjątkowo wylewny:)

 
 
Maszkarra 
Jestem zły i gryzę



Pomógł: 25 razy
Wiek: 29
Dołączył: 15 Kwi 2010
Posty: 1066
Skąd: Suwałki
Wysłany: 2012-04-12, 21:54   

Poszukałem chwilę i zdaje się, że TU jest odpowiedź na moje pytanie. Wygląda na to, że trzeba byłoby przeczekać pół godziny napisów końcowych (nie mam nerwów) lub ściągać patcha (nie chce mi się). Ale skoro i tak nie warto to olać to.

Gra super pod względem możliwości rozwoju postaci, sterowania jej życiem. Polecam tym co jeszcze nie mieli okazji zagrać.

Szanse jeden na milion maja to do siebie, że sprawdzają się w 9 na 10 przypadków.
 
 
Amitamaru 



Pomógł: 33 razy
Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 1495
Wysłany: 2012-04-12, 22:12   

Skwer napisał/a:
gdzie ja grając w GII przeszło 10 razy, wykonując wszystkie zadania, tłukąc wszystkie potwory wbijałem ledwo 40+

45 to chyba taki max bez bugów, chociaż twórcy gry mówią, że można wbić do 50.
Co do fable ja nie miałem możliwośći "gry po grze". Zabijasz Jacka i koniec.
 
 
Skwer 



Pomógł: 17 razy
Wiek: 33
Dołączył: 19 Lut 2008
Posty: 2742
Wysłany: 2012-04-13, 13:38   

Amitamaru napisał/a:
45 to chyba taki max bez bugów, chociaż twórcy gry mówią, że można wbić do 50.

W zwykłej dwójce wbiłem 44-46, ale zrobiłem kilka rzeczy których normalna gra nie przewiduje:
- wybiłem wszystko co się ruszało; ludzi, orki i wszelkie pełzające gówno (nawet chrząszcze - gdzie tylko zobaczyłem), oczywiście odwiedziłem też wszystkie krypty i jaskinie
- wykonałem wszystkie zadania dostępne dla mojej postaci
- na Dworze Irdorath zatrzymałem się na przełącznikach gdzie po błędnym ustawieniu pojawiało się 2 Władców Cienia (z 30 minut poexpiłem).
Jedyna znana mi możliwość wbicia wyższego lv to wykorzystanie wyżej wspomnianych przełączników i pozwolenie Szkieletowi-magowi na przyzywanie jak największej liczby Szkieletów.

 
 
Daffodil 



Pomógł: 2 razy
Wiek: 27
Dołączył: 29 Lis 2009
Posty: 445
Wysłany: 2012-04-13, 15:33   

Wystarczy znaleźć miejsce, gdzie jest dużo potworów, np. Arena, Jaskinia Hobbesów itd. i nie dać się dotknąć. Mnożnik się zmniejsza o połowę, jak otrzymasz pojedynczy cios, więc uważaj. Gdy wskaźnik będzie przyzwoity to wypij jakąś miksturę na doświadczenie(zależy, w co pakujesz). Jak zapewne się domyślasz, Maszkarze, mnożnik pomnaża ilość zdobytego PD. Z tego co pamiętam to taki eliksir dawał 1000 PD, ale da się dzięki niemu dostawać kosmiczne ilości expa.

Justice will prevail.
 
 
Skwer 



Pomógł: 17 razy
Wiek: 33
Dołączył: 19 Lut 2008
Posty: 2742
Wysłany: 2012-04-13, 15:42   

Daffodil napisał/a:
i nie dać się dotknąć
to tego używa się czaru Fizyczna tarcza, a nabić mnożnik można też czarem Mocarne pchnięcie.

 
 
Maszkarra 
Jestem zły i gryzę



Pomógł: 25 razy
Wiek: 29
Dołączył: 15 Kwi 2010
Posty: 1066
Skąd: Suwałki
Wysłany: 2012-04-13, 16:15   

Panowie, ale mnie doexpianie nie interesuje nic a nic. Po prostu inny koleś o tym pisał PO grze, więc uznałem to za dziwne.
Dzięki za info.

Szanse jeden na milion maja to do siebie, że sprawdzają się w 9 na 10 przypadków.
 
 
Skwer 



Pomógł: 17 razy
Wiek: 33
Dołączył: 19 Lut 2008
Posty: 2742
Wysłany: 2012-04-13, 18:10   

Maszkarra napisał/a:
Panowie, ale mnie doexpianie nie interesuje nic a nic. Po prostu inny koleś o tym pisał PO grze, więc uznałem to za dziwne.

Wiem wiem, ale chciałem zawyżyć swoją samoocenę chwaląc się znajomością mechaniki gry:)

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Strona 3 z 3
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group