Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Do zakończenia I etapu konkursu MapMaker AW pozostało 4 dni
Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat «» Następny temat
Czego się boicie?
Autor Wiadomość
tylkoontamstoi 



Pomógł: 1 raz
Wiek: 33
Dołączył: 07 Cze 2010
Posty: 387
Skąd: 973!
Wysłany: 2011-01-31, 20:26   

Sandro123 napisał/a:
kawały są rasistyczne


Kawały mogą być rasistowskie.

Black Metal to wojna - więc pompuj rower dla szatana!
 
 
j@kubek 
Brutalnie



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 11 Lis 2008
Posty: 423
Wysłany: 2011-02-02, 19:46   

Od niedawna boję się mojej chemiczki...

To jest metal generale \m/
-Przecież trole nie istnieją!
-Tak? To jak wyjaśnisz martwe jednorożce?
 
 
Maszkarra 
Jestem zły i gryzę



Pomógł: 25 razy
Wiek: 29
Dołączył: 15 Kwi 2010
Posty: 1066
Skąd: Suwałki
Wysłany: 2011-02-16, 21:09   

Xeno napisał/a:
Ja strasznie nie lubię żab i ogólnie gadów.


Żaba to płaz.
Ja boje się skorpionów. Kiedyś naoglądałem się jak taki włazi do buta i dziabie w stopę kiedy się ją wkłada. Jeśli nie ma lekarza w okolicy to krucho. Oczywiście w Polsce mam nikłe szanse na spotkanie skorpiona, ale...

Szanse jeden na milion maja to do siebie, że sprawdzają się w 9 na 10 przypadków.
 
 
Lowcakur 
von Hackfleish



Pomógł: 7 razy
Wiek: 29
Dołączył: 23 Cze 2010
Posty: 910
Skąd: Drakmoor
Wysłany: 2011-02-16, 21:50   

Maszkarra napisał/a:
Żaba to płaz.


Przypomnialo mi to moment z Wiedzmina, podczas rozmowy z Talarem

Do tematu
Ja nienawidze wszelkiego robactwa, zwlaszcza w klimacie bagnistym. Od moskitow i innego latajacego g**** nie idzie sie odgonic.
A boje sie ogladania japonskich horrorow, tak daja na psyxhe ze ja pieje.

One, two Freedy's comming for you... Three, four better lock your door... Five, six grab a crucifix... Seven, eight better stay up late... Nine, ten never sleep again...
 
 
tylkoontamstoi 



Pomógł: 1 raz
Wiek: 33
Dołączył: 07 Cze 2010
Posty: 387
Skąd: 973!
Wysłany: 2011-02-17, 23:33   

Boję się tego nieustającego od dwudziestu kilku lat dźwięku stacji numerycznej UVB-76 w Rosji...

BTW prowadzę nasłuch radiostacji numerycznych, ale ostatnio skupiłem się tylko na UVB-76, gdyż wrosła jej aktywność. Zmieniono również jej znak wywoławczy z UVB-76 na MDŻb i prawie codziennie są nadawane wiadomości głosowe typu 93 882 NAIMINA 74 14 35 74 w języku rosyjskim. Spytacie dlaczego? Radiostacje te wykorzystuje się w charakterze jednostronnego kanału łączności ze szpiegami pracującymi na odległych zakonspirowanych placówkach. Jednakże żaden z rządów państw, na terenie których pracują te radiostacje, nie potwierdził do tej pory oficjalnie tego faktu...

A tutaj próbka tego dźwięku z UVB:
http://www.youtube.com/watch?v=-2EKWgTNEYU
tylko się nie posrajcie...

Black Metal to wojna - więc pompuj rower dla szatana!
 
 
Vvornth 


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 16 Lip 2010
Posty: 238
Wysłany: 2011-02-20, 22:29   

Nie rozumiem tej wielkiej hecy ze stacjami numerycznymi. Sam napisałeś do czego najprawdopodobniej służą, a to, że nikt się do nich nie przyznaje, jest chyba w najwyższym stopniu naturalne, służą przecież do kontaktu ze szpiegami, czyż nie?

A wracając do tematu, boję się o przyszłość naszego kraju. Przyznacie, że nie jest wesoło. Chodzi głównie o sytuację na scenie politycznej. Prywata, korupcja etc. Widoki na przyszłość nie są zbyt dobre. Najgorsze jest w tym to, że my jako naród nie możemy owej sytuacji za bardzo zmienić.
Obawiam się też o przyszłość hmmm, jakby to ująć, moralnej kondycji ludzkości. Kult pieniądza, fanatyzm, zabobon, totalny brak empatii...
 
Leance 



Pomógł: 44 razy
Wiek: 30
Dołączył: 05 Sie 2009
Posty: 2682
Skąd: Warszawa / Lublin
Wysłany: 2011-02-20, 22:55   

Cytat:
Russia spamming the airwaves as always.

Ten komentarz chyba najlepiej oddaje całę tę sytuację.
 
tylkoontamstoi 



Pomógł: 1 raz
Wiek: 33
Dołączył: 07 Cze 2010
Posty: 387
Skąd: 973!
Wysłany: 2011-02-21, 00:47   

Leance napisał/a:
Russia spamming the airwaves as always.


Coś musi w tym być. Ruskie od zawsze byli tajemnicą i tak jest do dzisiaj. Jedyne co wiadomo to to, że Rosją nie rządzi Dmitrij Anatoljewicz Miedwiediew tylko Władimir Władimirowicz Putin, nadal...

Black Metal to wojna - więc pompuj rower dla szatana!
 
 
Vvornth 


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 16 Lip 2010
Posty: 238
Wysłany: 2011-03-09, 00:34   

tylkoontamstoi napisał/a:
Rosją nie rządzi Dmitrij Anatoljewicz Miedwiediew tylko Władimir Władimirowicz Putin, nadal...

Z naszego punktu widzenia trudno to ocenić, ale zdaje się, że Rosjanom to nie przeszkadza, a wręcz przeciwnie. Bo chyba lepiej mieć twardą, choć może trochę bezwzględną władzę, niż takie nieokreślone twory, pod jakich rządami my mamy wątpliwe szczęście się znajdować.
 
Aragorn



Dołączył: 16 Gru 2019
Posty: 13
Wysłany: 2019-12-16, 10:23   

Niczego!
 
gastonki 


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 15 Lip 2016
Posty: 49
Wysłany: 2019-12-17, 20:20   

Kiedy sie nauczysz być sobą a nie mną.To jest już żałosne
 
Fangorn 
Wędrowiec



Dołączył: 10 Lis 2022
Posty: 15
Skąd: Radom
Wysłany: 2022-11-27, 11:59   

Aktualnej sytuacji na świecie i ogólnie dokąd zmierza ten internetowy świat pod względem priorytetów i wartości.

Hej, ho, hej!
 
Witcher
Bot


Dołączył: 11 Lis 2020
Posty: 12
Wysłany: 2022-12-24, 07:29   

tylkoontamstoi napisał/a:
Leance napisał/a:
Russia spamming the airwaves as always.


Coś musi w tym być. Ruskie od zawsze byli tajemnicą i tak jest do dzisiaj. Jedyne co wiadomo to to, że Rosją nie rządzi Dmitrij Anatoljewicz Miedwiediew tylko Władimir Władimirowicz Putin, nadal...

Podobnie jak w Ameryce...
 
Tarnoob 
stary wyjadacz



Pomógł: 24 razy
Wiek: 28
Dołączył: 27 Gru 2009
Posty: 611
Skąd: Warmia
Wysłany: 2022-12-24, 12:40   

Trochę się boję lesbijek; w tym sensie jestem homofobem. Wiem, że ulegam stereotypom, ale one nie biorą się znikąd, tylko np. ze statystyk rozwodów i przemocy domowej albo z takich historii jak to, że pogryzły się o swoją flagę. Te panie serio wydają się turbofeministkami pokłóconymi z całym światem, nawet z resztą tęczy... Jako uprzywilejowany, biały facecik-cïshecik chyba mogę być na ich celowniku. Geje sprawiają wrażenie dużo bardziej wyluzowanych, beztroskich i radosnych, jak sama nazwa wskazuje. Dostarczają cennych, alternatywnych wzorców męskości, a czy lesbijki dają jakiś przykład kobiecości? Nie wiem. Osób trans i niebinarnych też się mniej boję; mimo że komunikacja z nimi bywa trudna i wymagająca, bo jest ryzyko powiedzenia czegoś niestosownego.

Rozród nie jest prawem człowieka.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Strona 4 z 4
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group