Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Do zakończenia I etapu konkursu MapMaker AW pozostało 4 dni
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Poprzedni temat «» Następny temat
Nie do końca wyjaśnione afery/ Miejskie legendy itp.
Autor Wiadomość
Kisiel 



Pomógł: 1 raz
Wiek: 30
Dołączył: 26 Sie 2010
Posty: 320
Wysłany: 2010-12-25, 14:58   

Leance napisał/a:
Pilot ma lądować na lotnisku w Smoleńsku, BO TAKIE OTRZYMAŁ POLECENIE. Widzi, że pogoda nie sprzyja, ale waha się, bo wie, że prezydent musi dotrzeć na rocznicę w terminie. Swoimi wątpliwościami dzieli się z głową państwa, która krytykuje go za tchórzostwo. Gdyby pilot był pewny, że lątowac tu nie będzie, to zrobiłby tak, jak uważał. W przypadku niepewności ta presja jednak stanowiła kluczowy czynnik decyzyjny.


I znowu odpowiem Twoim własnym cytatem.

Leance napisał/a:
Coś jeszcze? Bo widzę, że ty jesteś takim ogarem, że z powodzeniem powinieneś zastąpić owego pilota w czasie feralnego lotu.


Byłeś tam? Nie? Więc co mi pierd**isz jakieś farmazony, co się tam działo, skoro gówno wiesz? Cały czas uświadamiam Ci, że Prezydent nie może podjąć żadnej decyzji na pokładzie samolotu, bo ta zawsze należy do pilota i wiem że presja mogła być, więc

Leance napisał/a:
Omijanie pewnych okoliczności z pewnością nie pomoże stworzyć obiektywnej opinii na temat ww. wydarzenia.


Czy wy naprawde do cholery nie umiecie czytać ze zrozumieniem? Po cholerę ja się produkuję, żebyś potem Ty wytykał mi że nie oceniam obiektywnie, skoro ja tylko truję, że wina mogła być tylko pilota? Jasny gwint...

Leance napisał/a:
Coś jeszcze? Bo widzę, że ty jesteś takim ogarem, że z powodzeniem powinieneś zastąpić owego pilota w czasie feralnego lotu.


Tym to mnie w ogóle rozbiłeś, jak dziecko, musi wypomnieć swoje w kierunku drugiej osoby ("a ty to, a ty tamto"). Napisałem wyraźnie, że kieruję się doświadczeniami mojego brata, który w przeciwieństwie do mnie i do Ciebie ma w tej kwestii jakiekolwiek doświadczenie. Ale ty wiesz lepiej, nieprawdaż?

"The problem with stupid people is that they’re too stupid to realize how stupid they are."
 
Leance 



Pomógł: 44 razy
Wiek: 30
Dołączył: 05 Sie 2009
Posty: 2682
Skąd: Warszawa / Lublin
Wysłany: 2010-12-25, 15:02   

Kisiel napisał/a:
Byłeś tam? Nie? Więc co mi pierd**isz jakieś farmazony, co się tam działo, skoro gówno wiesz? Cały czas uświadamiam Ci, że Prezydent nie może podjąć żadnej decyzji na pokładzie samolotu, bo ta zawsze należy do pilota i wiem że presja mogła być, więc

Rozumiem, że ty tam byłeś, czułeś to co pilot i dogłębnie znasz tę sytuację. COŚ jednak sprawiło, że mimo, iż pilotowi odradzano, to jednak tam lądował.
Nie mam więcej pytaj, idę porzucać grochem o ścianę. Daję ci wolną ręke do powyżywania się na mojej osobie.
Ostatnio zmieniony przez Leance 2012-08-09, 13:56, w całości zmieniany 2 razy  
 
Kisiel 



Pomógł: 1 raz
Wiek: 30
Dołączył: 26 Sie 2010
Posty: 320
Wysłany: 2010-12-25, 15:06   

Leance napisał/a:
Nie mam więcej pytaj, idę porzucać grochem o ściąnę.


Patrząc na Twoje wywody, ja to powinienem zrobić.

Leance napisał/a:
Daję ci wolną ręke do powyzywania i powyżywania się na mojej osobie.


To, że na tym forum takie rzeczy są w modzie nie znaczy że ja tak robię.

"The problem with stupid people is that they’re too stupid to realize how stupid they are."
 
yarzapp 
Scrab



Pomógł: 36 razy
Wiek: 34
Dołączył: 16 Maj 2010
Posty: 2169
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-12-25, 20:08   

A po cholerę w ogóle się nad tym zagłębiać? I tak do niczego konstruktywnego nie dojdziecie i nie sądzę, żeby ktokolwiek doszedł, ale widzę, że niektórym po 8 miesiącach dalej ten temat się nie znudził...


Robak nie musi otwierać drzwi, bo przechodzi pod nimi. Leming nie walczy z problemami, bo ich nie zauważa.
 
 
Witcher
Bot


Dołączył: 11 Lis 2020
Posty: 12
Wysłany: 2022-08-10, 22:54   

https://www.heroes3.eu/forum/files/1_172.rar
https://www.heroes3.eu/forum/files/2_155.rar
https://www.heroes3.eu/forum/files/3_157.rar
https://www.heroes3.eu/forum/files/4_177.rar
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Strona 2 z 2
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group