Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Do zakończenia I etapu konkursu MapMaker AW pozostało 4 dni
Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat «» Następny temat
Żniwiarz Dusz
Autor Wiadomość
takesix 
takesix

Wiek: 36
Dołączył: 27 Kwi 2021
Posty: 1
Wysłany: 2021-04-27, 18:10   

na starcie rozgrywki jak bierzemy losowy art to np. hełm jednoroga nie dodaje nic i pytanie czy to kwestia blokady artów na starcie niektórych czy po prostu hota świruje
bitlife pc jiofi.local.html
 
marcel33


Dołączył: 08 Lip 2016
Posty: 22
Wysłany: 2021-04-27, 20:26   

Postaram się odpowiedzieć wklejając treść mojej rozmowy z jednym z youtuberów w sprawie tego buga:

"Sprawdziłem to. Faktycznie jest tu jakiś bug z tą zbroją od mocy, ale nawet jeśli Ci ją wylosuje, to za chwilę wszystko się unormuje, a mianowicie:
1. W edytorze bohater startowy tj. barbarzyńca ma wszystkie statystyki umiejętności poustawiane na 0.
2. jednakże jak startujesz, to z reguły losuje Ci umiejętności 0- atak, 0- obrona, 1- moc 1- wiedza
3. widocznie system zakłada, że bohater nie może mieć wszystkich umiejętności wyzerowanych i pokazuje właśnie 1 mocy i 1 ataku, ale w praktyce wynoszą one 0, czyli tak, jak ustawiłem w edytorze
4. przeszedłem się kawałek po mapie na kodach i celowo poszedłem w miejsce, gdzie mogę uzyskać +1 do mocy i co się stało..., otóż po wzięciu + 1 do mocy, nadal postać miała w tej statystyce 1 !!!
5. Mocno mnie to zaniepokoiło, ale tylko na chwilę, bo jak zdobyłem w wyniku doświadczenia kolejny punkt do mocy, statystyka wzrosła na 2
6. Wtedy założyłem tą zbroję i już miałem 3 mocy. Więc wszystko działa, tyle, że z drobnym opóźnieniem.
7. Reasumując gra wie, że bohater ma startowo zero mocy, ale pokazuje +1, bo bohater nie może startować ze wszystkimi statystykami na poziomie 0. Wylosowało mu zbroję, która daje +1 do mocy więc 0+1 = 1, czyli tyle, co aktualnie pokazuje i dlatego na pierwszy rzut oka wydaje się, że nie dodaje Ci do statystyki."

Tak to wtedy wyglądało, zakładam, że błąd ten nadal jest aktywny. Pozdrawiam
 
tangutvid
tangutvid

Dołączył: 17 Mar 2022
Posty: 1
Wysłany: 2022-03-21, 08:24   

Moja taktyka cały czas działa w 100%. Jest jednak tak, jak powiedziałeś na początku 15-tysięcznego doświadczenia, co sprawia, że taktyka Rzeźnika awansuje z poziomu podstawowego na mistrzowski.

vidmate app download insta save
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Strona 2 z 2
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group