Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Wojna światowa przeniesiona do Heroes
Autor Wiadomość
pochyle_drzewo

Dołączył: 14 Mar 2020
Posty: 2
Wysłany: 2020-03-14, 18:20   Wojna światowa przeniesiona do Heroes

Hej, ciekawiło mnie ostatnio, czy ktoś może robił mapę heroesową/ prowadził grę, bazując na historii II wojny światowej. Czy też pierwszej? Sam spróbowałem wyedytować taką, ale parę spraw mi przeszkodziło. Jeśli temat już tu się pojawiał, wybaczcie mi nieuwagę :-)
 
złom89

Dołączył: 30 Gru 2019
Posty: 2
Wysłany: 2020-03-14, 19:17   

(post usunięty)
Ostatnio zmieniony przez złom89 2020-03-14, 19:32, w całości zmieniany 1 raz  
 
michal1410 



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 75
Wysłany: 2020-03-14, 19:25   

a ja sobie przypominam, że ktoś pisał, że robi lub zrobił mapkę oddającą realia pierwszej wojny światowej, tak mniej więcej rok temu

II miejsce w MapMaker AW '22 (mapa "Arpad - zajęcie ojczyzny").
III miejsce w MapMaker AW '19 (mapa "Bolesław Krzywousty").
Wszystkie moje mapy:
https://www.heroes3.eu/do...thor=michal1410
 
pochyle_drzewo

Dołączył: 14 Mar 2020
Posty: 2
Wysłany: 2020-03-14, 20:21   

Ooo, bardzo ciekawie! Jeśli tutaj to było pisane, to poszukam... no i w takim razie tym bardziej można by spróbować z drugą. Wyobrażam sobie taką mapę bez wchodzenia w ciężkie tematy (obozy np.), bo to by już było nie na miejscu w odczuciu wielu ludzi... Ale z uwagi na same ruchy wojsk, strategię militarną, rozlokowanie sił i twierdz. Na mojej próbnej mapie Japonia i Ameryka były w podziemiu. Postaram się to ściagnąć z drugiego komputera i pokazać chociaż zrzut, chociaż nie mam się czym chwalić nic a nic.
 
JerzyPoprawa

Dołączył: 18 Mar 2020
Posty: 1
Wysłany: 2020-03-18, 04:04   

pochyle_drzewo napisał/a:
Ooo, bardzo ciekawie! Jeśli tutaj to było pisane, to poszukam... no i w takim razie tym bardziej można by spróbować z drugą. Wyobrażam sobie taką mapę bez wchodzenia w ciężkie tematy (obozy np.), bo to by już było nie na miejscu w odczuciu wielu ludzi... Ale z uwagi na same ruchy wojsk, strategię militarną, rozlokowanie sił i twierdz. Na mojej próbnej mapie Japonia i Ameryka były w podziemiu. Postaram się to ściagnąć z drugiego komputera i pokazać chociaż zrzut, chociaż nie mam się czym chwalić nic a nic.

Pokaż.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group