Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Do zakończenia I etapu konkursu MapMaker AW pozostało 3 dni
Odpowiedz do tematu
gameplay'e
Autor Wiadomość
ToWeRH3



Dołączył: 14 Paź 2018
Posty: 11
Wysłany: 2019-06-14, 07:56   gameplay'e

Przeogromna prośba, do twórców gameplay'ów. Jak nagrywacie, to nie ustawiajcie tempa przesuwu mapy, szybkości poruszania się boh. i szybkości animacji w walce na max'a! Oglądałem kilka, no i trzeba było robić pauzy i slowmotion, żeby się momentami zorientować co i dlaczego robicie. Nie wszyscy to progamerzy, którzy grają codziennie pvp, niektórzy dopiero się uczą i potrzebują trochę mniejszego tempa ;-)
 
New Year 
Rinasce piu gloriosa



Pomógł: 38 razy
Dołączył: 20 Gru 2015
Posty: 666
Skąd: Z krainy ognia
Wysłany: 2019-06-15, 19:55   

Wydaje mi się, że lepiej będzie jak taką prośbę bezpośrednio do nich skierujesz. Nie wiem o jakich twórców gameplay'ów ci chodzi, ale miej na uwadze, że nie każdy z nich przegląda to forum (przynajmniej nie codziennie).

Feniks zawsze zaczyna ale TO ZAWSZE
 
Feniks 
ZatykaczPochw

Wiek: 32
Dołączył: 27 Lis 2019
Posty: 2
Skąd: Z kątowni
Wysłany: 2019-11-27, 14:32   

Ja tam wypisuję o tym pod każdym filmikiem, zawodach etc. jeszcze co mnie bardzo wkurzało na przykład podczas ostatnich mistrzostw, a nie mówię o streamie na żywo - to obniżenie jakości, tak ze nie da się kliknąć HD, przy jednoczesnym zmniejszeniu okna gry (bo pokaz jest na spikerów). No naprawdę nie widać wtedy dosłownie niczego. Jakość do wybaczenia, gdyby to szło na żywo, a nie było online na YT
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group