Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Do zakończenia I etapu konkursu MapMaker AW pozostało 4 dni
Odpowiedz do tematu
Poradnik: jak grać multiplayer?
Autor Wiadomość
Vvariat

Dołączył: 07 Lut 2019
Posty: 1
Wysłany: 2019-02-07, 14:13   

Witam.

Mam pytanko odnośnie grania przez gameranger. Mianowicie z kolega mamy wszystko w tych samych wersjach (HoMM3 Złota edycja/HDmod/Gameranger) Wszystko jest super odpala sie menu, wybor scenariusza/wybor zamku itd. po czym po wcisnieciu start wyskakuje okienko z HW rules i po zaakceptowaniu badz wprowadzeniu zmian wyswietla sie w grze okienko Waiting i nic sie nie da zrobic procz anulowania. Ktos mial juz moze podobny problem? Na obu komputerach wyskakuje ten sam komunikat.

Pozdrawiam
 
Begrezen 
ostatnia ostoja AW



Pomógł: 20 razy
Wiek: 100
Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 869
Skąd: z jaskini mbehemota
Wysłany: 2019-02-07, 14:28   

https://www.heroes3.eu/po...-przez-internet polecam

https://cdn.discordapp.com/attachments/423457907317669898/642878021015044126/9LPPDD2GQOnd.gif
Członek Stowarzyszenia Pogromców Map i honorowy mapmaker IV stopnia.
 
Mike07 

Wiek: 30
Dołączył: 13 Cze 2019
Posty: 1
Wysłany: 2019-06-13, 13:57   

Witam!
To mój pierwszy post na tym forum, dlatego proszę o ewentualną wyrozumiałość gdyby coś było nie tak. Nie chciałem zakładać nowego tematu, dlatego pozwoliłem sobie napisać tutaj. Mam problem z grą multi. Zakupiłem kilka dni temu na gog.com Heroes of Might and Magic 3: Complete. Chciałem pograć przez sieć z drugą osobą w domu i nie znajdywało nam utworzonych gier. Próbowaliśmy przez LAN będąc podłączeni do tej samej sieci, a później przez kabel sieciowy, co również zakończyło się fiaskiem. Na jednym z komputerów znajduje się Windows 10, na drugim Windows 8. Czy mógłby ktoś krok po kroku opisać co należy zrobić, aby połączyć się z drugim komputerem w sieci domowej lub w ostateczności po kablu?
 
Tomeczek


Dołączył: 20 Lut 2017
Posty: 19
Wysłany: 2019-06-13, 18:41   

Może ktoś bardziej doświadczony wypowie się na temat LAN, natomiast ja ze swojego doświadczenia powiem jednak, że naprawdę najprostszą opcją gry multiplayer jest update do HotA i granie przez HotA lobby.
 
Xeno 
xeno



Pomógł: 27 razy
Wiek: 29
Dołączył: 11 Lis 2008
Posty: 2202
Wysłany: 2019-06-16, 22:09   

Tomeczek napisał/a:
Może ktoś bardziej doświadczony wypowie się na temat LAN, natomiast ja ze swojego doświadczenia powiem jednak, że naprawdę najprostszą opcją gry multiplayer jest update do HotA i granie przez HotA lobby.

Zainstalowanie HoTy to jedyne słuszne rozwiązanie :)
 
 
michal1410 



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 75
Wysłany: 2019-06-17, 10:06   

Mike07 napisał/a:
Witam!
To mój pierwszy post na tym forum, dlatego proszę o ewentualną wyrozumiałość gdyby coś było nie tak. Nie chciałem zakładać nowego tematu, dlatego pozwoliłem sobie napisać tutaj. Mam problem z grą multi. Zakupiłem kilka dni temu na gog.com Heroes of Might and Magic 3: Complete. Chciałem pograć przez sieć z drugą osobą w domu i nie znajdywało nam utworzonych gier. Próbowaliśmy przez LAN będąc podłączeni do tej samej sieci, a później przez kabel sieciowy, co również zakończyło się fiaskiem. Na jednym z komputerów znajduje się Windows 10, na drugim Windows 8. Czy mógłby ktoś krok po kroku opisać co należy zrobić, aby połączyć się z drugim komputerem w sieci domowej lub w ostateczności po kablu?


Zanim przeszedłem na HotA i Lobby tez grałem przez domowy LAN i też zazwyczaj na każdym komputerze była inna wersja Windowsa. Pamiętam, że istotne było, żeby grę hosta odpalić na najstarszej wersji Windowsa, bo inaczej inne komputery jej nie widziały.

II miejsce w MapMaker AW '22 (mapa "Arpad - zajęcie ojczyzny").
III miejsce w MapMaker AW '19 (mapa "Bolesław Krzywousty").
Wszystkie moje mapy:
https://www.heroes3.eu/do...thor=michal1410
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Strona 14 z 14
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group