Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Do zakończenia I etapu konkursu MapMaker AW pozostało 4 dni
Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: mbehemot
2019-01-22, 09:49
Mapmaker 2019 - nagrody

Jakie nagrody z poniższej puli widziałbyś/ widziałabyś w nadchodzącym mapmakerze 2019?
Kubki, kalendarze i puzzle (pozostawiamy tak jak do tej pory było)
25%
 25%  [ 5 ]
Gry w wersji elektronicznej*
0%
 0%  [ 0 ]
Peryferia komputerowe (myszka, klawiatura, słuchawki)
20%
 20%  [ 4 ]
Koszulki/bluzy z klimatycznymi dekoracjami z Heroesów
20%
 20%  [ 4 ]
Karty z różnymi jednostkami z gry
35%
 35%  [ 7 ]
Głosowań: 20
Wszystkich Głosów: 20

Autor Wiadomość
Michael 



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 11 Lip 2016
Posty: 247
Wysłany: 2019-01-17, 21:47   Mapmaker 2019 - nagrody

Witam wszystkich mapmakerów oraz recenzentów!

W związku z nadchodzącym konkursem Mapmaker 2019, w imieniu organizatorów, chciałbym prosić o Waszą opinię na temat nagród. Wszystkich zainteresowanych proszę o wybór opcji ankietowej, dodatkowy komentarz również byłby mile widziany. Powyższa ankieta jest również wyjściem na przeciw zarzutom z poprzedniej edycji o niezadowalające nagrody.

Pragniemy poznać Wasze zdanie i razem udoskonalać nadchodzący konkurs :)

* prawdopodobnie gry z serii Heroes od GoG.com
 
Clanger


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 19 Sie 2017
Posty: 110
Wysłany: 2019-01-17, 23:21   

talia kart z jednostkami z heroes byłaby bardzo fajnym gadżetem
 
Leance 



Pomógł: 44 razy
Wiek: 30
Dołączył: 05 Sie 2009
Posty: 2682
Skąd: Warszawa / Lublin
Wysłany: 2019-01-17, 23:22   

Wg mnie albo opcja obecna, albo ubranie hirołsowe. Z tym że to drugie powinno być wcześniej konsultowane z laureatami, aby mogli sobie wybrać rozmiar
 
Clanger


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 19 Sie 2017
Posty: 110
Wysłany: 2019-01-17, 23:28   

Mam lęki przed noszeniem chińskich ubrań
 
Volkor
[Usunięty]

Wysłany: 2019-01-18, 08:27   

Dla tych, którzy być może nie wiedzą podaję informację. Gadżety heroes'owe można sobie zrobić "samemu". Puzzle, kalendarz są dostępne w kreatorze na stronie Empiku. Za 30-40 złociszy będziecie mieli jakie chcecie i nie trzeba czekać na konkurs.
 
michal1410 



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 75
Wysłany: 2019-01-18, 11:36   

Głosuję na karty - świetny pomysł (a ile zabawy dyskusji o projekcie), może nie na pierwszą nagrodę, tu bym dał jakąś bluzę
PS. no i przydałaby się opcja kupienia takich kart - przynajmniej dla tych którzy jakąś recenzję zamieszczą;
PS 2. gadżety można sobie zamówić samemu, ale jak taki gadżet miałby dopisek np. "Pierwsze Miejsce w Konkursie Mapmaker AW 2019" - to byłoby extra (przecież nikt sobie sam nie zamówi takiego napisu)

II miejsce w MapMaker AW '22 (mapa "Arpad - zajęcie ojczyzny").
III miejsce w MapMaker AW '19 (mapa "Bolesław Krzywousty").
Wszystkie moje mapy:
https://www.heroes3.eu/do...thor=michal1410
Ostatnio zmieniony przez michal1410 2019-12-12, 13:02, w całości zmieniany 1 raz  
 
kellavend 


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 31 Lip 2017
Posty: 7
Wysłany: 2019-01-18, 17:32   

Witam

Dla mnie nagroda za konkurs to tylko pamiątka, więc czy to będzie kalendarz, puzzle, kubek to pewnie będę tak samo usatysfakcjonowany (chociaż nie powiem, talia kart mnie osobiście wyjątkowo zaintrygowała; brawa dla pomysłodawcy :mrgreen: ). Generalnie dobrze wiedzieć, że administracja AW myśli o tym na tyle miesięcy przed rozpoczęciem konkursu, ale jest też pewna kwestia, którą warto by poruszyć, a może nawet od tego zacząć.

Rok za rokiem do konkursu zgłaszanych jest coraz mniej map, wystawionych recenzji w MMAW2018 było też mniej niż dwa lata temu. Warto by się zastanowić nad tym, jak zatrzymać niekorzystny trend (Begrezen i Maxin17 coś już o tym wspominali, ale temat ucichł). Osobiście nie mam pomysłu co w tej sprawie zrobić, ale jeśli do zgarnięcia za pierwsze miejsca będą np. solidne słuchawki czy inny osprzęt, na pewno podziała to na wyobraźnię i zachęci niezdecydowanych do zerknięcia w edytor. Dlatego mój typ to „Peryferia komputerowe (myszka, klawiatura, słuchawki)”. Warto by też może pomyśleć o z góry określonych nagrodach dla najaktywniejszych recenzentów.

Pozdrawiam
 
Inubis

Dołączył: 28 Sie 2014
Posty: 8
Wysłany: 2019-01-18, 20:37   

Witam, moim skromnym zdaniem map jest mniej na konkursie ponieważ każdy chce wymaksować swoją mapę zanim ją wrzuci. Mapy konkursowe mają coraz większy poziom i konkurencja jest ostra. Ja np. od dawna mam gotową mapę pod względem graficznym i gameplayowym ale zmagam się z fabułą, normalnie nie mogę przeskoczyć tego etapu, a chcę żeby ta mapa była hitem kiedy ją wrzucę :), Tak więc być może niewielka ilość map wcale nie wynika z braku zainteresowania konkursem ale z pieczołowitości z jaką twórcy podchodzą do swych dzieł ? ;)
 
Mikus 



Pomógł: 18 razy
Wiek: 31
Dołączył: 27 Sty 2011
Posty: 2897
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2019-01-19, 10:53   

Volkor napisał/a:
Dla tych, którzy być może nie wiedzą podaję informację. Gadżety heroes'owe można sobie zrobić "samemu". Puzzle, kalendarz są dostępne w kreatorze na stronie Empiku. Za 30-40 złociszy będziecie mieli jakie chcecie i nie trzeba czekać na konkurs.

Poważnie te gadżety można kupić poza konkursem? A myślałem, że mbeh je w piwnicy wyrabia...

Czemu władze tego świata robią ze mnie debila
Gówno w prasie, gówno w TV, gówno gównem zasila
 
Clanger


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 19 Sie 2017
Posty: 110
Wysłany: 2019-01-19, 11:11   

Fajną nagrodą byłaby gra planszowa oparta o świat heroes. Wiem że kiedyś była w sprzedaży. Dziś to chyba już tylko biały kruk.
 
Volkor
[Usunięty]

Wysłany: 2019-01-19, 12:38   

Mikus, nie czepiał się chodziło mi o to żeby nie było nie wiadomo jakiej eskalacji żądań co do nagród, bo większość można kupić za grosze. Co niektórych ponosi fantazja, a konkurs to przede wszystkim zabawa.
 
michal1410 



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 75
Wysłany: 2019-01-21, 11:18   

kellavend napisał/a:

Rok za rokiem do konkursu zgłaszanych jest coraz mniej map, wystawionych recenzji w MMAW2018 było też mniej niż dwa lata temu. Warto by się zastanowić nad tym, jak zatrzymać niekorzystny trend


Jak dla mnie to ilość map w ostatnim konkursie była ok - i tak nie dałbym rady wszystkich zrecenzować.
Natomiast wydaje mi się, że zdecydowanie za mało jest recenzentów. Jak to zmienić ? Wydaje mi się, że można by spróbować zachęcić ludzi do pisania recenzji na bieżąco, wtedy łatwiej będzie im włączyć się do zabawy w czasie Mapmekara. Może dałoby się zorganizować takie miesięczne mini konkursy na recenzję. Jury konkursu wybierałoby jakąś mapkę, nawet z już zamieszczonych na portalu. Przez 3 tygodnie recenzenci pisaliby - koniecznie w trybie ukrytym jak w Mapmakerze - swoje recenzje, które podlegałyby moderacji tak jak prawdziwym konkursie. Autor, który dałby ocenę punktową mapy najbliższą średniej z wszystkich ocen wygrywałby wspaniałą talię kart z grafiką z heroes 3 i adresem strony na koszulce, która - mam nadzieję - już jest projektowana :)

II miejsce w MapMaker AW '22 (mapa "Arpad - zajęcie ojczyzny").
III miejsce w MapMaker AW '19 (mapa "Bolesław Krzywousty").
Wszystkie moje mapy:
https://www.heroes3.eu/do...thor=michal1410
Ostatnio zmieniony przez michal1410 2019-12-12, 13:02, w całości zmieniany 1 raz  
 
SIRWilczek 
Także tego



Dołączył: 17 Maj 2015
Posty: 34
Skąd: Nowy Targ
Wysłany: 2019-01-22, 18:02   

"Ubrania Hirołsowe" mają kilka zalet. Po pierwsze zawsze będą funkcjonalne, nawet jeśli ktoś będzie używać ich tylko jako "podomki". Po drugie na wszelakich zlotach i konwentach będzie można zobaczyć, że ten oto człowiek jest wybitnym kartografem. A po trzecie... nie przemyślałem tej wypowiedzi do końca

Brain dead, eye drops
Pain meds, cyclops
Daybed, iPod
"May-back", Maybach
Trainwrecks, sidewalks
Payless, high-tops
K-Fed, iHop
Playtex, icebox
 
Clanger


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 19 Sie 2017
Posty: 110
Wysłany: 2019-01-22, 18:55   

chętnie wygram hirołsowe stringi dla mojej dziewczyny
 
mbehemot 



Pomógł: 8 razy
Dołączył: 24 Kwi 2007
Posty: 547
Wysłany: 2019-01-23, 14:24   

Clanger napisał/a:
hirołsowe stringi

Hirołsowa bielizna? Czemu by nie :D
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Strona 1 z 2
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group