Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Do zakończenia I etapu konkursu MapMaker AW pozostało 4 dni
Odpowiedz do tematu
Pomoc i Pomysły.
Autor Wiadomość
Huntka
Łowca



Wiek: 40
Dołączył: 04 Lip 2017
Posty: 89
Skąd: Kraków
Wysłany: 2017-12-14, 00:56   

Jak to nie ma nagród? :O
 
heroes3 



Pomógł: 8 razy
Wiek: 38
Dołączył: 31 Maj 2015
Posty: 757
Wysłany: 2017-12-14, 09:10   

Begrezen napisał/a:
mam kilka w zapasie, nigdy nie publikowanych, wystarczy je przetestowac tylko xd

To co stoi na przeszkodzie, żebyś je wrzucił na AW? Testowaniem zajmę się ja (i pewnie inni użytkownicy) ;-)
 
Begrezen 
ostatnia ostoja AW



Pomógł: 20 razy
Wiek: 100
Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 869
Skąd: z jaskini mbehemota
Wysłany: 2017-12-14, 11:22   

heroes3 napisał/a:
Begrezen napisał/a:
mam kilka w zapasie, nigdy nie publikowanych, wystarczy je przetestowac tylko xd

To co stoi na przeszkodzie, żebyś je wrzucił na AW? Testowaniem zajmę się ja (i pewnie inni użytkownicy) ;-)


no oczywiście, ale takie ogólny teścik mapy musze sam choć raz przeprowadzić, bym mial wizje jak to wszystko w srodku wyglada. poza tym na aw jakoś mi nie śpieszno publikować nowych map, wiedząc że zaraz jakieś trolle mi celowo poobniżają oceny albo zaczną obrazac i szkalowac, uzywajac niecenzuralnych słów, które wielce mnie zasmucą :( do konkursu - może, poza nim - nope.

https://cdn.discordapp.com/attachments/423457907317669898/642878021015044126/9LPPDD2GQOnd.gif
Członek Stowarzyszenia Pogromców Map i honorowy mapmaker IV stopnia.
 
Clanger


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 19 Sie 2017
Posty: 111
Wysłany: 2017-12-14, 12:57   

Zróbmy kampanię na Mkach. Pierwsza osoba daje temat, druga robi mapkę zgodną z tym tematem i zapodaje kolejny temat jako ciąg dalszy historii oraz wyznacza kolejnego mapmakera który zrobi mapkę. Tydzień na realizację jednej mapki chyba starczy.
 
Volkor
[Usunięty]

Wysłany: 2017-12-14, 15:28   

Bez przesady, bez kombinowania. Tydzień na mapę M z fabułą ? Żartujesz ? Pamiętaj, że niektórzy mają pracę zawodową i życie.
 
Huntka
Łowca



Wiek: 40
Dołączył: 04 Lip 2017
Posty: 89
Skąd: Kraków
Wysłany: 2017-12-14, 16:20   

Współpraca jest chyba lepsza niż kolejny konkurs gdzie wszyscy się wezmą za łby. I to jeszcze konkurs bez nagród .. nie przejdzie.
 
Maxin17


Pomógł: 2 razy
Wiek: 33
Dołączył: 26 Gru 2015
Posty: 64
Wysłany: 2017-12-14, 16:41   

Przejdzie, bo tu chodzi o zabawę, może dzięki temu, że nie ma nagród ludzie przestaną kalkulować i skupią się na rzetelnej ocenie. Niestety jest po części jak pisze Begrezen, mało kto docenia osoby które wstawiają mapy, ich pracę. Jeśli wkładasz dużo czasu i pasji w mapę, a ktoś od tak ze zwykłej niechęci minusuje twoje dzieło to odechciewa się robienia map. Może taki konkurs w przyjaznej atmosferze da przykład przed przyszłorocznym MapMakerem.
 
heroes3 



Pomógł: 8 razy
Wiek: 38
Dołączył: 31 Maj 2015
Posty: 757
Wysłany: 2017-12-14, 16:57   

Begrezen napisał/a:
poza tym na aw jakoś mi nie śpieszno publikować nowych map, wiedząc że zaraz jakieś trolle mi celowo poobniżają oceny albo zaczną obrazac i szkalowac, uzywajac niecenzuralnych słów, które wielce mnie zasmucą :( do konkursu - może, poza nim - nope.

A to Ty czytasz jeszcze recenzje anonimków? Do kosza z tymi niepochlebnymi i tyle ;-) Ja już od dawna nie sugeruję się opinią anonimków. Publikuj, nie zastanawiaj się, a potem czytaj te recenzje tylko od znajomych osób.
 
Volkor
[Usunięty]

Wysłany: 2017-12-15, 11:49   

To proste, trzeba uniemożliwić ocenianie i recenzowanie anonimom ! I będzie porządek.

[ Dodano: 2018-11-09, 10:32 ]
Witam wszystkich.
Proszę o pomoc. Cy może ktoś mi podesłać plik z edytorem map h3 do shadows of death. Proszę o nie wysłanie unleashed h3 editor. Dzięki.
 
Rakso
Rakso



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Lis 2017
Posty: 42
Wysłany: 2018-11-09, 13:01   

@Volkor Powinieneś tworzyć mapki pod SOD z Unleashedem, lub też mieszać HotA z Unleashedem. Inaczej ograniczasz się jako twórca i zaciskasz pętlę wokół własnej wyobraźni.
http://www.mediafire.com/...3maped.exe/file
 
Volkor
[Usunięty]

Wysłany: 2018-11-09, 13:33   

Edytor i tak jest ograniczony, nigdy nie zrobię tego co bym chciał. Potrzebuję konkretnie edytora do SoD. Dzięki.
 
Rakso
Rakso



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Lis 2017
Posty: 42
Wysłany: 2018-11-09, 13:40   

Volkor napisał/a:
Edytor i tak jest ograniczony, nigdy nie zrobię tego co bym chciał. Potrzebuję konkretnie edytora do SoD. Dzięki.

A co chciałbyś zrobić? Napisz mi na pw. Może doradzę :)
Dałem link do pobrania edytora. Własny upload.

"Po grze gdy zajrzałem do edytora uśmiałem się nieco gdy zauważyłem, że autor nagminnie kopiował mój pomysł stworzenia w edytorze mapy do Heroes 3" - Słynny AW catchphrase
 
Volkor
[Usunięty]

Wysłany: 2018-11-14, 20:03   

Spoko, mam 2 fajne koncepcje, które musza poczekać. Bawiłem się chwile edytorem unleashed robiąc s-kę pod RoE, w którą nawet nie grałem. Wrzuciłem ją na chwilę bez sprawdzenia, ale była bez emocji. Przypomniałem sobie za to jak ograniczony jest świat z RoE, w którym nie można prawie niczego edytować a Leance i inni słusznie sprowadzili mnie na ziemię i utwierdzili w przekonaniu, że S-ek bez fabuły lepiej w ogóle nie zamieszczać ;)
Wiem, że się powtarzam ale chciałbym, żeby team Hota stworzył kolejne miasto do hirków.
 
heroes3 



Pomógł: 8 razy
Wiek: 38
Dołączył: 31 Maj 2015
Posty: 757
Wysłany: 2018-12-13, 13:43   

W opcjach wyszukiwania map zamienić rozwijaną listę na taką gdzie zaznacza się opcje do wyboru, żeby można było równocześnie wyszukać kilka map (np. SoD i AB, albo równocześnie M i L). Chodzi mi głównie o wersje, rozmiar, warunki wygranej i warunki przegranej. Bo czasem chcę równocześnie poszukać map M i L, albo tych na przetransportowanie artefaktu i wybudowanie graala i muszę to robić w dwóch osobnych wyszukiwaniach.
Czy da się zmienić ten bezsensowny komunikat, że nie można tak szybko wyszukać kolejnego postu? Czasem klikam ostatnie posty, wchodzę w temat (nic ciekawego), więc wracam do ostatnich postów na stronie głównej i wyrzuca ten komunikat. Po co on?
 
mbehemot 



Pomógł: 8 razy
Dołączył: 24 Kwi 2007
Posty: 547
Wysłany: 2018-12-14, 09:54   

heroes3 napisał/a:
W opcjach wyszukiwania map zamienić rozwijaną listę na taką gdzie zaznacza się opcje do wyboru, żeby można było równocześnie wyszukać kilka map (np. SoD i AB, albo równocześnie M i L).

Zapisuje na lste "to-do"

heroes3 napisał/a:
Czy da się zmienić ten bezsensowny komunikat, że nie można tak szybko wyszukać kolejnego postu?

Rzeczywiście nie ma to większego sensu, teraz komunikat nie będzie się pojawiał
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Strona 21 z 21
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group