Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Czy na pewno crash?
Autor Wiadomość
krzycho7 


Wiek: 24
Dołączył: 25 Paź 2018
Posty: 18
Wysłany: 2018-11-17, 18:36   Czy na pewno crash?

Witam

Tzn crashe się zdarzają na multi w hocie. Natomiast czy jest jakieś info o tym na czacie że tam nie wiem critial czy coś w tym stylu. Czy po prostu że dany gracz opuścił lobby?

Pozdrawiam

Dont worry
 
Begrezen 
ostatnia ostoja AW



Pomógł: 20 razy
Wiek: 100
Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 871
Skąd: z groty mbehemociej
Wysłany: 2018-11-17, 20:39   

Na czacie pojawia się jedynie info, że gracz opuścił lobby.
Może mu wyskoczyc crash i dopoki gra sie nie zamknie to w lobby bedzie normalnie online, tyle ze nie bedzie mogl nic pisac, ani nic robic.

Uwaga, Nagi content +18 <<< wchodzisz na własną odpowiedzialność.
 
krzycho7 


Wiek: 24
Dołączył: 25 Paź 2018
Posty: 18
Wysłany: 2018-11-18, 00:59   

Hmm rozumiem. Bo przyznaje że podejrzewam mi bardzo znaną osobę o to że robi jakiś błąd czy się wywala np na jakiś jednostkach i celowo opuszcza grę żeby później wczytać i piszę że to crash.

Pozdrawiam

Dont worry
 
Begrezen 
ostatnia ostoja AW



Pomógł: 20 razy
Wiek: 100
Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 871
Skąd: z groty mbehemociej
Wysłany: 2018-11-18, 01:38   

krzycho7 napisał/a:
Hmm rozumiem. Bo przyznaje że podejrzewam mi bardzo znaną osobę o to że robi jakiś błąd czy się wywala np na jakiś jednostkach i celowo opuszcza grę żeby później wczytać i piszę że to crash.

Pozdrawiam

Jest to możliwe, ale raczej nie do wykrycia. No chyba ze ktos podejrzanie "crashuje" kilkanascie razy w ciagu jednej gry, zawsze mozna to zglosic adminowi lobby

Uwaga, Nagi content +18 <<< wchodzisz na własną odpowiedzialność.
 
Ravciozo 
Wielki Wuadca



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 874
Skąd: Polska, Opole
Wysłany: 2018-11-18, 01:50   

To raczej nie do wykrycia czy crash czy intencjonalny leave

And we'll all dance alone to the tune of your death...
 
krzycho7 


Wiek: 24
Dołączył: 25 Paź 2018
Posty: 18
Wysłany: 2018-11-18, 09:49   

No właśnie nie do wykrycia więc mogę raczej pospekulować. Natomiast rozegralem z nim 7 gier i on mi zgłasza tak średnio przynajmniej dwa crashe na nasz pojedynek w różnym odstępie czasowym. Mi się jeszcze crash ani razu nie zdarzył . Natomiast rozumiem że nie ma jakiejś zasady pisanej jak często on może występować i u kogo. Po prostu może ma pecha że akurat tak mu się to zdarza? A jeszcze jedno jeżeli na ekranie pojawia się crash bo rozumiem że tak to działa jeśli inaczej to proszę o poprawę. To on jest w stanie od razu powrócić na lobby? Czy go np zlaguje i po upływie np minuty jest w stanie wbić na lobby? Czy raczej może to wykonać natychmiast po crashu? Bo wczoraj tak było opuścił grę i dosłownie chwila moment, sekunda wbił z powrotem.

Pozdrawiam

Dont worry
 
Begrezen 
ostatnia ostoja AW



Pomógł: 20 razy
Wiek: 100
Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 871
Skąd: z groty mbehemociej
Wysłany: 2018-11-18, 11:31   

krzycho7 napisał/a:
No właśnie nie do wykrycia więc mogę raczej pospekulować. Natomiast rozegralem z nim 7 gier i on mi zgłasza tak średnio przynajmniej dwa crashe na nasz pojedynek w różnym odstępie czasowym. Mi się jeszcze crash ani razu nie zdarzył . Natomiast rozumiem że nie ma jakiejś zasady pisanej jak często on może występować i u kogo. Po prostu może ma pecha że akurat tak mu się to zdarza? A jeszcze jedno jeżeli na ekranie pojawia się crash bo rozumiem że tak to działa jeśli inaczej to proszę o poprawę. To on jest w stanie od razu powrócić na lobby? Czy go np zlaguje i po upływie np minuty jest w stanie wbić na lobby? Czy raczej może to wykonać natychmiast po crashu? Bo wczoraj tak było opuścił grę i dosłownie chwila moment, sekunda wbił z powrotem.

Pozdrawiam


tak, jest mozliwe.tylko pytanie brzmi, kto wygrywa czesciej te gry, on czy ty?

Uwaga, Nagi content +18 <<< wchodzisz na własną odpowiedzialność.
 
krzycho7 


Wiek: 24
Dołączył: 25 Paź 2018
Posty: 18
Wysłany: 2018-11-18, 16:58   

Na początku on.Później ja się trochę podszkoliłem i tak wyrównanie teraz jest. Jestem w stanie rywalizacje nawiązać na pewno,

Pozdrawiam

Dont worry
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group