Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Brak mgły wojny w tworzonych mapach Heroes 3 HD
Autor Wiadomość
Morfeusz 

Dołączył: 15 Kwi 2018
Posty: 2
Skąd: W-wa
Wysłany: 2018-04-15, 12:34   Brak mgły wojny w tworzonych mapach Heroes 3 HD

Witam Wszystkich

Mam dość prozaiczny problem, praktycznie każda mapa stworzona lub edytowana w edytorze Heroes 3 HD (Steam) nie posiada mgły wojny (akurat jest to problem). Niestety w samym edytorze nie znalazłem żadnej opcji odpowiadającej za aktywację "mgły wojny". Może ktoś wie jak to rozwiązać?
 
New Year 
Rinasce piu gloriosa



Pomógł: 38 razy
Dołączył: 20 Gru 2015
Posty: 666
Skąd: Z krainy ognia
Wysłany: 2018-04-15, 14:40   

Morfeusz napisał/a:
Mam dość prozaiczny problem, praktycznie każda mapa stworzona lub edytowana w edytorze Heroes 3 HD (Steam) nie posiada mgły wojny (akurat jest to problem). Niestety w samym edytorze nie znalazłem żadnej opcji odpowiadającej za aktywację "mgły wojny". Może ktoś wie jak to rozwiązać?

Takowej opcji po prostu nie ma, bo każda mapa z definicji ma mgłę wojny. Jedynym wyjątkiem jest graal w Fortecy (usuwa on mgłę wojny). Zawsze możesz dać do pobrania mapę z którą masz problem, a ja sprawdzę w moim Heroes 3 czy jest jakiś problem.

Feniks zawsze zaczyna ale TO ZAWSZE
 
Morfeusz 

Dołączył: 15 Kwi 2018
Posty: 2
Skąd: W-wa
Wysłany: 2018-04-15, 15:38   

"Jedynym wyjątkiem jest graal w Fortecy (usuwa on mgłę wojny)." widzisz w tym tkwił problem w jednym z zamków był graal, zupełnie zapomniałem że ma takie właściwości. Wielkie dzięki za pomoc.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group