Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Do zakończenia I etapu konkursu MapMaker AW pozostało 3 dni
Odpowiedz do tematu
Ciekawe Mapki
Autor Wiadomość
TheUlf


Dołączył: 06 Sty 2017
Posty: 19
Wysłany: 2018-04-13, 18:15   Ciekawe Mapki

Witam,poszukuje ciekawych mapek.Najlepej duze Xl lub wiecej,ciekawa fabuła,i ladne wykonanie.
Wolal bym rozpoczynac mape z jednym zamkiem,i najlepiej zeby to była mapa "jednostrona" w sensie ze pokonywanie przeciwników idzie pokolei,cos typu Wayfarer,lub JediStory.
Ogrywałem juz te dwie wyżęj wymienione i jeszcze Lords Of The Rings,The Empire of The World,Vengeance is Mine,When Goods wolked on earth.
Za wszelka pomoc bardzo dziekuje :)

Nadal czekam na jakieś ciekawe propozycje ,ale też bym poprosił o linka do Devil is in The Detail(wersja hard ) bo z imposible nie potrafię sobie poradzić
 
heroes3 



Pomógł: 8 razy
Wiek: 38
Dołączył: 31 Maj 2015
Posty: 757
Wysłany: 2018-04-13, 18:48   

http://mapy.heroes.net.pl/mapa/536
Władca Wojny
Grałeś już? Jak dla mnie bomba, tylko pod koniec zrobiło się trochę nudno, bo z takim ekstra przyrostem behemotów i tp, zrobiło się za prosto. No ale generalnie polecam. :-)
 
TheUlf


Dołączył: 06 Sty 2017
Posty: 19
Wysłany: 2018-04-13, 19:03   

Dzięki,jeszcze dziś zobacze mapę :D
Edit.
Po obejrzeniu mapki przypomniałem sobie ze juz ja grałem :D
 
heroes3 



Pomógł: 8 razy
Wiek: 38
Dołączył: 31 Maj 2015
Posty: 757
Wysłany: 2018-04-14, 06:51   

http://www.heroes3.eu/dow...pan-zniszczenia
A w tą grałeś?
 
TheUlf


Dołączył: 06 Sty 2017
Posty: 19
Wysłany: 2018-04-14, 13:55   

Tak w Pana Zniszczenia grałem,ale nie skończyłem bo mi steasznie nie pasowało to że jest na czas,da sie jakos zrobić żeby pozbyć aie tego czasu? Usunąć jakiś artefakt czy cos ?
 
New Year 
Rinasce piu gloriosa



Pomógł: 38 razy
Dołączył: 20 Gru 2015
Posty: 666
Skąd: Z krainy ognia
Wysłany: 2018-04-14, 15:59   

TheUlf napisał/a:
Tak w Pana Zniszczenia grałem,ale nie skończyłem bo mi steasznie nie pasowało to że jest na czas,da sie jakos zrobić żeby pozbyć aie tego czasu?

Może usunąć limit czasowy w ustawieniach mapy? Nie grałem, ale wiem, że większość map ma limit czasowy ustawiony w ustawieniach, albo ma na samym końcu jakiegoś klucznika z limitem czasowym (jeżeli autor chce aby limit czasowy był większy od dwunastu miesięcy). Chociaż zdarzają się rzadkie przypadki gdzie jakiś klucznik ma limit czasowy, a nie jest ostatni (Wayfayer ma na samym początku, ale on i tak niewiele zmienia), ale rzadko to się zdarza, bo takie zagrania mijają się z celem.

Feniks zawsze zaczyna ale TO ZAWSZE
 
TheUlf


Dołączył: 06 Sty 2017
Posty: 19
Wysłany: 2018-04-14, 20:01   

New Year wydake mi się ze tam jest jakiś artefakt do zdobycia po jakims czasie,a nie chcę sobie sprawdzać całej mapy żeby znaleźć tej jeden artefakt
 
New Year 
Rinasce piu gloriosa



Pomógł: 38 razy
Dołączył: 20 Gru 2015
Posty: 666
Skąd: Z krainy ognia
Wysłany: 2018-04-15, 10:27   

TheUlf napisał/a:
New Year wydake mi się ze tam jest jakiś artefakt do zdobycia po jakims czasie,a nie chcę sobie sprawdzać całej mapy żeby znaleźć tej jeden artefakt

???. Sprawdziłem wszystkie chatki proroka i strażników misji. Tylko pierwsza chatka proroka ma jakiś tam limit czasowy (daje atak na podstawowym poziomie). Co znaczy, że jakiś artefakt do zdobycia po jakimś czasie? Owszem trzeba zdobyć artefakt, aby przejść dalej, ale jeżeli nie możesz go znaleźć to zawsze możesz zapytać w komentarzu pod mapą. Nie rozumiem tutaj problemu.

Feniks zawsze zaczyna ale TO ZAWSZE
 
aniollech 
aniollech

Wiek: 38
Dołączył: 17 Kwi 2008
Posty: 5
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2019-12-24, 12:32   

Co to jest- duże czewone i kwadratowe?
-Mała zielona kuleczka...
W myśl tego pokręconego żartu? zaproponuję moją eskę . Jako, że jak każdy rasowy narcystyczny twórca uważam swoje dzieło za niepodważalnie doskonałe, a wszyscy którzy je dotąd źle ocenili już dawno wąchają kwiatki od dołu przeto proszę o zasypywanie mnie wyłącznie komplementami i pochwałami ;) Niniejszym ostrzeżeniem zapraszam do mojej dłubaniny- czyli krainy czterech Hef-ów. P.S. nie wytybiłem jeszcze jak dodać opis do podrzucanej mapy więc podlinkowuję: http://mapy.heroes.net.pl...cGn6cyux0saLDwU
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group