Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Do zakończenia I etapu konkursu MapMaker AW pozostało 3 dni
Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat «» Następny temat
Chętni do gry :)
Autor Wiadomość
diabeł 
rtęci...



Dołączył: 30 Maj 2017
Posty: 21
Wysłany: 2017-05-31, 23:05   

Czy to znaczy. że jest jakiś problem z tym poradnikiem bo jak coś to mogę go skasować.
2. Czytać chyba umiecie i widać że jest inny temat więc znaczy że coś było zmieniane. A za rączkę was wszystkich prowadzić nie będę, trzeba se samemu to przeczytać.
3. Czy ja gdzieś piszę że ten mod rozwiązuje wszystkie problemy ? Wszystkich problemów też nie rozwiązuje mod do poprzedniej wersji.
4. Naprawdę myślcie jak odpisujecie , logika nie boli.
 
hrabo 



Pomógł: 17 razy
Wiek: 32
Dołączył: 07 Sty 2016
Posty: 641
Wysłany: 2017-05-31, 23:24   

diabeł napisał/a:
2. Czytać chyba umiecie i widać że jest inny temat więc znaczy że coś było zmieniane.

Nie wyświetla się w nowych postach, a nikt nie będzie sprawdzał każdego tematu czy przypadkiem nie został edytowany.
diabeł napisał/a:
3. Czy ja gdzieś piszę że ten mod rozwiązuje wszystkie problemy ? Wszystkich problemów też nie rozwiązuje mod do poprzedniej wersji.

A jakie to ma znaczenie, jeśli i tak pozostaje wersją biedniejszą i nie cieszy się na tym forum zainteresowaniem, o czym pisaliśmy kilkukrotnie?
diabeł napisał/a:
4. Naprawdę myślcie jak odpisujecie , logika nie boli.

Jak ja uwielbiam takie zarozumiałe podejście xD

HoMM 3: Complete Rampage mod
 
Ravciozo 
Wielki Wuadca



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 874
Skąd: Polska, Opole
Wysłany: 2017-06-01, 07:30   

Z mojej strony - może i faktycznie jak zainstalujesz te wszystkie mody, o których mówisz, to osiągniesz rozgrywkę HD na spoko poziomie. Będzie cukierkowa ze Steam i będą ważne funkcje rodem z HDmoda. Problemem pozostaje to, że 0,01% graczy H3 używa takiej kombinacji, jaką opisałeś, a calutki świat gra jednak z HDmodem. To nie znaczy, że Twoje rozwiązanie jest gorsze, ale no raczej z nikim na dobrym poziomie nie pograsz :/
Chyba że chcesz rozpropagować na cały świat swoje rozwiązanie, ale bez znajomości rosyjskiego (i możliwości ściągnięca HD steam za darmo) będzie ciężko

(P.S. Dago gra lepiej niż pisze xD)

(P.S.2 Ten temat jest dla mini-ligi AW, zwykłe szukanie partnera do gry znajduje się w "Chcesz z kimś zagrać, napisz")

(P.S.3 chociaż co to zmienia :v)

And we'll all dance alone to the tune of your death...
 
diabeł 
rtęci...



Dołączył: 30 Maj 2017
Posty: 21
Wysłany: 2017-06-01, 09:19   

Ravciozo napisał/a:
...

Spoko, trzeba próbować nowości a nie stać w miejscu. Nie wiem czemu wszyscy tak ochoczo wnioskujecie że nikt na poziomie nie będzie chciał w tą wersję grać. Ja jakoś gram a jestem na poziomie, więc juz tu wasze założenie jest obalone. Znajdą sie chętni tak jak na wszystko. Póki co h3 nie jest konkurencja olimpijską więc nie widzę problemu z robieniem tego co sie chce.
hrabo napisał/a:
Jak ja uwielbiam takie zarozumiałe podejście

Przeczytaj chłopie swoje posty, kto był zarozumiały i zachowywał się bez taktu. Ja zachowywałem się z dystansem i od ciebie tez tego wymagam ! Od samego początku wmawiasz mi że mam problem, bo zainteresowałem się wersją 2015. No problem to masz chyba ty ! I nie wmawiaj mi swoich problemów. Od samego początku nie masz racji co zostało ci udowodnione. Ma mod, ma RGM i jest polepszona. RMG robi zbalansowane mapki pod turnieje itp o czym nie wiedziałeś. Coś jeszcze będziesz mi próbował wmówić ?
Kolega piszący po polskiemu, bez komentarza :).
 
hrabo 



Pomógł: 17 razy
Wiek: 32
Dołączył: 07 Sty 2016
Posty: 641
Wysłany: 2017-06-01, 09:44   

Dobra, po kolei.
diabeł napisał/a:
Spoko, trzeba próbować nowości a nie stać w miejscu.

Owszem. Tylko powiedz mi, co nowego oferuje HD ze steama?
diabeł napisał/a:
Nie wiem czemu wszyscy tak ochoczo wnioskujecie że nikt na poziomie nie będzie chciał w tą wersję grać. Ja jakoś gram a jestem na poziomie, więc juz tu wasze założenie jest obalone.

Nie wiem na jakim jesteś poziomie, może grasz dobrze. Ale faktem jest, że wszystkie turnieje, w których biorą udział najlepsi gracze na świecie, odbywają się na pierwotnej wersji z HD modem, czasem z modem HotA.
diabeł napisał/a:
Znajdą sie chętni tak jak na wszystko. Póki co h3 nie jest konkurencja olimpijską więc nie widzę problemu z robieniem tego co sie chce.

No spoko, to szukaj. Pewnie najłatwiej byłoby na forum steama albo ubi.
diabeł napisał/a:
Przeczytaj chłopie swoje posty, kto był zarozumiały i zachowywał się bez taktu. Ja zachowywałem się z dystansem i od ciebie tez tego wymagam !

No przeczytałem i nic nie znalazłem. Edytowałeś posta i zarzucasz nam brak logiki, że go nie przeczytaliśmy. To nie ja tu robię kurtyzanę z logiki xD
diabeł napisał/a:
No problem to masz chyba ty ! I nie wmawiaj mi swoich problemów. Od samego początku nie masz racji co zostało ci udowodnione.

Gdzie mi co zostało udowodnione? Masz na myśli tezę, że jest to wersja biedniejsza (no bo jest, bardzo się cieszę, że duża część funkcjonalności się pojawiła na HD edition, ale wciąż nie ma AB, SoD ani HotA) czy to, że mocni gracze pozostali przy pierwszym wydaniu (argument "ja gram, więc nie masz racji" jest mocno słaby xD)?
 
diabeł 
rtęci...



Dołączył: 30 Maj 2017
Posty: 21
Wysłany: 2017-06-01, 10:08   

Ok, konstruktywnie i z konsensusem, przeniosłem post do Tawerny, bo tam jest chyba do tego rodzaju dyskusji miejsce, niechcący tu napisałem, bo nie zapoznałem się z tym forum na początku.
 
hrabo 



Pomógł: 17 razy
Wiek: 32
Dołączył: 07 Sty 2016
Posty: 641
Wysłany: 2017-06-01, 10:18   

Ok, to może krzemo poczyści jak wpadnie. A poradnik się pewnie komuś przyda.

HoMM 3: Complete Rampage mod
 
Dago 
Człowiek



Pomógł: 4 razy
Wiek: 28
Dołączył: 03 Mar 2013
Posty: 528
Skąd: jestem.
Wysłany: 2017-06-01, 18:12   

Przyjmuję chalendż! Ale na normalmnych herosach, bo nie mam zamairu wydawać hajsu na HD edition. :) Możeb yć SoD moze być HotA ;) bardzo bardzo chetnie zagram, nagram i wrzucę :)

Bass solo, take one.

- Jestem trollem? - Dago
- Hmmm... Masz 40hp i się regenerujesz. Tak. - Malekith
 
 
diabeł 
rtęci...



Dołączył: 30 Maj 2017
Posty: 21
Wysłany: 2017-06-01, 22:32   

hej bracie, przyjmuje też, myślę że w przyszłym tyg, bo nie wiem czy dam radę w tym, muszę to zaplanować. Jakie terminy Ci pasują ? I jakie zasady bo musze sie do tego przygotować. Ale ale widzę że kolega zaczął pisać po [polsku hymm :)
 
Dago 
Człowiek



Pomógł: 4 razy
Wiek: 28
Dołączył: 03 Mar 2013
Posty: 528
Skąd: jestem.
Wysłany: 2017-06-02, 16:28   

Może być. Twmriny opasują mi raczej późnowieczorne, za to raczej w każdy dzień tygodnia. w neiktóre może być troszkę wcześniej. Co do zasad to mi pasują i stare polskie, i chyba naadal popularne ruskie, a jak wolisz pan coś innego, to po prostu się dogadamy ;) jedynie byłbym zdecydowanie prosił o 130% (wieża) w temacie surowcowymn :) bo całą kareirę heroesową grałem na takim ustawieniu i to akruat byłoby mi się cięzko przestawić. Reszta to co ustlaimy to będzie. No i żeby timer był rozsądny (czyt. dłuższy albo w ogóle bez, na 1-2 minuty turka to raczej mało chętnie ;D if possible to raczej wolę mieć czasp omyśleć i poklikać.

Bass solo, take one.

- Jestem trollem? - Dago
- Hmmm... Masz 40hp i się regenerujesz. Tak. - Malekith
 
 
diabeł 
rtęci...



Dołączył: 30 Maj 2017
Posty: 21
Wysłany: 2017-06-11, 10:03   

Nic z tego nie będzie. Widzę że jak do tej pory się nie zmobilizowałem i nie udało mi się wystosować odpowiedniego czasu ani terminu to juz nie ma co rzeźbić jak to się mówi. Pogrywam w h3 ale to jest głównie około 3-4 godzin z dzieciakami. nie moge sobie pozwolić na siedzenie 8/h kilka dni z rzędu.
 
Dago 
Człowiek



Pomógł: 4 razy
Wiek: 28
Dołączył: 03 Mar 2013
Posty: 528
Skąd: jestem.
Wysłany: 2017-06-11, 14:04   

A tam, można zagrać na kilka (ze 2-3-4) razy po 2-3 godzinki :) Zakładając że gierka siena tyle przeciagnie oczywiscie.

Bass solo, take one.

- Jestem trollem? - Dago
- Hmmm... Masz 40hp i się regenerujesz. Tak. - Malekith
 
 
diabeł 
rtęci...



Dołączył: 30 Maj 2017
Posty: 21
Wysłany: 2017-06-11, 18:47   

Ok, postaram się jutro coś wycisnąć na 99%. Dam znać około 12 :)

[ Dodano: 2017-06-12, 11:03 ]
Jak coś to dzisiaj mi pasuje każda godzina włącznie z nocnymi, tak z 4-5 godzin.
 
Karrito 
Karrito


Wiek: 25
Dołączył: 18 Cze 2017
Posty: 1
Skąd: Katowice
Wysłany: 2017-08-19, 18:49   

:lol:

Karrito
 
 
PanHeroes

Dołączył: 06 Paź 2017
Posty: 2
Wysłany: 2017-10-06, 00:37   Re: Chętni do gry :)jestem nowy zagram

Zwei napisał/a:
Szukasz przeciwnika do gry? Napisz :)

Witam szukam kogoś do gry najlepiej na ts3 wiek:25 znam ta grę dosyć dobrze znaczy wszystko
na wylot na pamieć szukam kogoś na poziomie jak coś pisać
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Strona 2 z 2
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group