Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Do zakończenia I etapu konkursu MapMaker AW pozostało 3 dni
Odpowiedz do tematu
Gry komputerowe- ogólnie
Autor Wiadomość
Loki 



Wiek: 32
Dołączył: 24 Gru 2014
Posty: 56
Wysłany: 2015-09-19, 18:53   

Nuda i nazbyt pompatyczne od strony konstrukcji zadania. Słaby i nie ciekawy, a przedweszystkim nie trzymający w napięciu wątek główny pozbawony ciekawych zwrotów akcji. Nudni bohaterowie - tak, ależ oni to zniszczyli, postacie z wcześniejszych części zajebiste pod względem charyzmy czy stylu wypowiedzi zotali sprowadzeni w Gonie do poziomu przedszkola. Z 1 czy 2 są filmiki z masą fajnych dialogów, a w 3? Też są, ale znacznie słabsze.

Otwarty, zbugowany świat kopią Skyrima, który był o kilkanaście klas lepszy, a wyzedł 4 lata wcześniej.
Nudny rozwój bohatera nie dający graczowi motywacji do awansu nakolene. Drętwy i prosty jak kij od szczotki poziom trudności walki - sam szablon walki też poniżej jakich kolwiek oczekiwań.
Nieciekawe bronie i sam system ulepszania czy też kompletowania nowego ekwipunku nie sprawia entuzjazmu.
Nuda, nuda i jeszcze raz nuda.

Oryginalna gra zainstalowana pomyślnie podczas 7 próby. Później wywala do pulpitu co jakiś czas, ot tak sobie. Znajomy zaopatrzył się w pirata i smiga bez problemu na znacznie słabszym sprzęcie.

nie polecam tej produkcji każdem kto ceni dobre cRPG...
 
Skwer 



Pomógł: 17 razy
Wiek: 32
Dołączył: 19 Lut 2008
Posty: 2742
Wysłany: 2016-01-24, 21:07   

https://m.youtube.com/watch?v=njSivdiM6bY
Fajnie sie zapowiada:)

[ Dodano: 2016-01-24, 21:11 ]
PS Loki, tragizujesz. Gra jest jaka jest, moj znajomy kiedys mowil, ze stara sie nie oczekiwac od gry przed zagraniem niczego, aby pozniej trzezwo ja ocenic. A w Twojej ocenie wydaje mi sie, ze widze wyladowana frustracje, ze gra nie spelnila Twoich wyimaginowanych wyobrazen. Byc moze sie myle:))
Floki

 
 
suchy777


Dołączył: 06 Lut 2016
Posty: 3
Skąd: Radom
Wysłany: 2016-02-09, 12:49   

co myślicie o grach rajdowych typu Race Rally?
 
New Year 
Rinasce piu gloriosa



Pomógł: 38 razy
Dołączył: 20 Gru 2015
Posty: 666
Skąd: Z krainy ognia
Wysłany: 2016-02-09, 13:05   

Skwer napisał/a:
co myślicie o grach rajdowych typu Race Rally?

Mnie obojętnie gdzie się ścigam. Ważne jest dla mnie aby wyścigówka była przede wszystkim realistyczna. Trasy po których jeździmy większego znaczenia dla mnie nie mają.

Feniks zawsze zaczyna ale TO ZAWSZE
 
Archi 


Wiek: 30
Dołączył: 16 Maj 2016
Posty: 4
Skąd: Tarnów
Wysłany: 2016-06-06, 13:22   

Jedna z fajniejszych gierek, o której ostatnio zrobiło się całkiem głośno jest Next Car Game, gra wyścigowa w której jest niesamowicie realistyczny model zniszczeń. Świetnie to wygląda, polecam.
Ostatnio zmieniony przez krzemo 2016-06-06, 21:19, w całości zmieniany 1 raz  
 
Loki 



Wiek: 32
Dołączył: 24 Gru 2014
Posty: 56
Wysłany: 2016-09-08, 20:11   

Neverwinters Nights 2 - odpadłem po 2h. Gra wcale nie przyciąga. Odpycha na samym stracie setkami różnych wyborów dla postaci, które nic nie mówią graczowi. Masa statstyk i profesji, w których ciężko się połapać. Drętwa praca kamery i ogólnie sterowanie lipne. Walka i pokonywanie przeciwników nie sprawia żadnej satysfakcji. Spodziewałem się gry na kształt świetnego Dungeon Sige 2, a dostałem klona kiepskiego Baldursa.
 
xCandrev

Dołączył: 23 Lip 2017
Posty: 4
Wysłany: 2017-07-30, 23:52   

Ah no Co ja moge powiedziec xd. Gram w naprawde duzo gier ale jezeli mam wymieniac jakies szczegolne to tak: Wiedzmin 3 genialne RPG, Assassin's Creed black flag oraz stary Gothic 2 :-o


 
lol772 



Pomógł: 21 razy
Wiek: 29
Dołączył: 01 Lip 2007
Posty: 3176
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2022-02-05, 18:00   

Ogrywał już ktoś Kroniki Myrtany: Archolos? Jak dla mnie, to jest to samo do Gothica co HotA dla Heoresa 3. Drugie życie tej gry.
 
Plush 
Pan Nikt



Dołączył: 14 Lis 2022
Posty: 15
Skąd: Wroclove
Wysłany: 2022-11-23, 15:36   

Teraz sobie gram w the last of us i bardzo lubię tę serię. Ogólnie trzeba mieć przy tym dobry laptop, aby nie tracić na jakości gry, tak samo jest w przypadku wiedźmina, w którego kiedyś grałem. Obie gry mają swój klimat i poziom trudności w jakimś stopniu tak jak w przypadku walki z bossem w wiedźminie, ale dodaje to emocji grze.

"I associate heavy metal with fantasy because of the tremendous power that the music delivers."

- Christopher Lee.
 
Fangorn 
Wędrowiec



Dołączył: 10 Lis 2022
Posty: 15
Skąd: Radom
Wysłany: 2022-11-27, 11:54   

Ostatnio gram na ps4 w cyberpunka i jestem zachwycony. Pomijając już to, że kocham klimaty postapo i sci-fi to sama fabuła i bohaterzy robią dobrą robotę, że nie można sie od grania oderwać.

Hej, ho, hej!
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Strona 15 z 15
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group