Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Do zakończenia I etapu konkursu MapMaker AW pozostało 4 dni
Odpowiedz do tematu
Gadanina o MAW '16
Autor Wiadomość
Dawidu91


Dołączył: 18 Paź 2010
Posty: 136
Wysłany: 2017-07-20, 17:09   

Immortal juz ranking podał :P był czas kiedy mialem 1950 punktów xD top 3 lub 4 nie pamietam ;d Immortal nie nadaje sie do tworzenia map :D a co do turnieju to gram w paru :P
http://forum.heroesworld....=1&d=1500548827
w tym gram z Fts 1-0 dla mnie narazie :D
http://forum.heroesworld....t=12350&page=36
tutaj jest druzynowy jestem kapitanem ;d 3 wygrane 3 porazki :(
http://forum.heroesworld....t=12221&page=19
Tutaj koncowka turnieju :P minimum 3 miejsce może się uda wygrać :D reszta albo skonczona albo odpadłem :D 2 mają się zaczac niedługo
 
Dago 
Człowiek



Pomógł: 4 razy
Wiek: 28
Dołączył: 03 Mar 2013
Posty: 528
Skąd: jestem.
Wysłany: 2017-07-20, 17:39   

Hah, cóż to się stąlo, że Maretti poiza ścisłą czołówką mimo jakiegoś miliona wygranych i cos koło stu porażek :D?

Bass solo, take one.

- Jestem trollem? - Dago
- Hmmm... Masz 40hp i się regenerujesz. Tak. - Malekith
 
 
Dawidu91


Dołączył: 18 Paź 2010
Posty: 136
Wysłany: 2017-07-20, 18:07   

może nie jest takim bogiem jakim wam się wydaję :D ogólnie ostatni sezon juz grał słabo i odszedł na emeryture herosową :D
 
Dago 
Człowiek



Pomógł: 4 razy
Wiek: 28
Dołączył: 03 Mar 2013
Posty: 528
Skąd: jestem.
Wysłany: 2017-07-20, 18:28   

Meh, seri oskończył już grać? ;/ szkoda. myślałem że po prostu znowu se zrobiłrpzerwę.

Bass solo, take one.

- Jestem trollem? - Dago
- Hmmm... Masz 40hp i się regenerujesz. Tak. - Malekith
 
 
Ravciozo 
Wielki Wuadca



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 874
Skąd: Polska, Opole
Wysłany: 2017-07-20, 18:31   

Wygrane w lepszymi (wyżej w rankingu) dają więcej punktów, a przegrane ze słabszymi zabierają więcej (i vice versa). Poza tym - nie oszukujmy się - ten system wcale nie musi być jakoś 10/10 dopracowany (może, ale nie musi) :D
Jeśli =Lizard= ma 251/210 (ratio: 1,2) i jest o 11 miejsc wyżej od 664/111 (ratio: 6) to albo Maretti grywał tylko z noobami (a wiemy, że nie) albo...no właśnie :P

I nawet nie chodzi o to, że niekoniecznie jest najlepszy na świecie, bo to osobna sprawa, po prostu punktacja jest...osobliwa :v

And we'll all dance alone to the tune of your death...
 
Dago 
Człowiek



Pomógł: 4 razy
Wiek: 28
Dołączył: 03 Mar 2013
Posty: 528
Skąd: jestem.
Wysłany: 2017-07-20, 19:19   

No wlaśnie, też tka się dizwię, pamietma ze jak oglaałem marettiego to poza turniejami grywał w kółko z kilkoma gościami z najwyższej półl.ki (choić pamietam mec z z jakimś gościem o nicku PutinKing który chyba nei był uznawany za najlespzego... No ale mozę ot byl własnei mecz turniejowy).

Moze jest jakieś elo decay XD że jak nie gra to mu spada? XD

No i trudno móić czy gośćk óry nie gra jest najlepsdzy czy nie jest. Oby wrócił i udowodni., jak jest naprawdę ;D

Bass solo, take one.

- Jestem trollem? - Dago
- Hmmm... Masz 40hp i się regenerujesz. Tak. - Malekith
 
 
Dawidu91


Dołączył: 18 Paź 2010
Posty: 136
Wysłany: 2017-07-20, 22:36   

Ja wiem ze nie jest najlepszy :P niestety byłby to jakiś Rusek :P a co do rankingu tu raczej chodzi o passę zwycięstw :P bo bardzo szybko można spać w dół wystarczy parę porażek :P stosunek wygranych do przegranych nic nie ma do takiego rankingu ;] Jak dla mnie ten ranking dobrze obrazuję siłę gracza bo jak grasz ciągle z slabymi graczami to jak bd dostawał po 2/3 punkty czy 1 to przy 20 grach i tak przegrasz ta 1 ;d i zaraz to co wygrales stracisz :P
ps. Maretti po prostu gral z kazdym i tyle :P
 
hrabo 



Pomógł: 17 razy
Wiek: 32
Dołączył: 07 Sty 2016
Posty: 641
Wysłany: 2017-07-21, 09:05   

Graty panowie i powodzenia w dalszych rozgrywkach:D Coś nie widzę Ceza w rankingach, nie gra obecnie?
Organizacja turnieju to jednak dość długotrwałe zobowiązanie, dlatego nie wychodziłem z inicjatywą. Ale jakby co, to możecie na mnie jako współorganizatora liczyć:P O ile życie nie zje mnie za te kilka miesięcy.

HoMM 3: Complete Rampage mod
 
Ravciozo 
Wielki Wuadca



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 874
Skąd: Polska, Opole
Wysłany: 2017-07-21, 09:52   

hrabo napisał/a:
Coś nie widzę Ceza w rankingach, nie gra obecnie?

Nie, prawdopodobnie przechodzi na 'emeryturę', ewentualnie będzie grał dużo mniej.
hrabo napisał/a:
Organizacja turnieju to jednak dość długotrwałe zobowiązanie, dlatego nie wychodziłem z inicjatywą. Ale jakby co, to możecie na mnie jako współorganizatora liczyć:P O ile życie nie zje mnie za te kilka miesięcy.

:D

And we'll all dance alone to the tune of your death...
 
Dawidu91


Dołączył: 18 Paź 2010
Posty: 136
Wysłany: 2017-07-23, 12:57   

Cez może parę gier rozegrał na HW ;p pewnie nie ma czasu
 
Cez 


Pomógł: 5 razy
Wiek: 34
Dołączył: 06 Mar 2013
Posty: 163
Skąd: Wschód
Wysłany: 2017-07-23, 14:12   

To prawda. Nie mam czasu dla h3, nad czym wielce ubolewam. Nie jest to może emerytura, a raczej dłuższa przerwa techniczna, która, mam nadzieję, kiedyś się skończy (zanim heroesowi gracze ostatecznie wymrą).
Żeby ustawić się na grę z Polakami jest ciężko, a co dopiero z obcokrajowcami. Żałuję bardzo niedokończonej gry z Jarisem do Mastera. Na początku mijaliśmy się (jak ja mogłem, to on już grał z Rosjanami, a jak on mógł, to akurat mi nie pasowało), a potem całkiem już pochłonęło mnie życie i nie dokończyliśmy jej, a szkoda, bo zapowiadała się ciekawa końcówka.
 
 
Dago 
Człowiek



Pomógł: 4 razy
Wiek: 28
Dołączył: 03 Mar 2013
Posty: 528
Skąd: jestem.
Wysłany: 2017-07-23, 17:48   

Cieżko z polakami na grę się ustawić, bardzo ,zwłalszcza że ja np. codziennie jestem chetny na grę ^ ^ tyranuxusa też łaltwo złapać i paru innych też. No ale moze to już nei twój poziom :PP i musisz mieć Dawidu czy innego Tiamatha XDDD.

Bass solo, take one.

- Jestem trollem? - Dago
- Hmmm... Masz 40hp i się regenerujesz. Tak. - Malekith
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Strona 12 z 12
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group