Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Przesunięty przez: krzemo
2017-02-07, 16:47
Profesjonalny poradnik - Jak oceniać mapy na portalu aw
Autor Wiadomość
Tilogour 



Pomógł: 8 razy
Wiek: 50
Dołączył: 25 Paź 2010
Posty: 945
Wysłany: 2017-02-03, 21:15   Profesjonalny poradnik - Jak oceniać mapy na portalu aw

Witam przyszłych recenzentów i recenzentki.
Dzisiaj powiem wam jak zostać profesjonalnym recenzentem map.

Ponieważ mam mało czasu, to od razu przejdę do rzeczy.
Na początku z góry załóż, że jesteś lepszy od każdego mapmakera. W końcu jesteś recenzentem i Ci się należy.
Jeżeli piszesz swoją recenzję, to pamiętaj - mapmakerzy, to bydło i nie trzeba, a nawet nie powinno im się NIC tłumaczyć, ani argumentować.
Mapa jest ciężka i wymaga myślenia?

A kim to jest ten mapmaker, że próbuje pokazać większe umiejętności. Od razu wystaw jeden, albo oszukuj, żeby przejść mapę.
Pamiętaj - Jeżeli tobie się nie uda, to dlaczego komukolwiek innemu ma się udać.
W końcu to TY jesteś góru.
Idealna mapa, to standardowa mapa heroes 3, wyglądająca ładnie i z maksymalnie średnim poziomem trudności. Jakiekolwiek odstępstwo od tej reguły, to zło.
Do wszystkich map tego typu wręcz trzeba dać komentarz, że taka mapa nie powinna istnieć, a mapmaker powinien ze wstydu schować się po łóżko.

Żeby zmylić czujność tych gorszych recenzentów, którzy łamią powyższe zasady, należy od czasu do czasu udać, że przeszło się na ich stronę, ale wszystko musi być wcześniej zaplanowane i trzeba pamiętać o tym, jak powinien postępować prawdziwy recenzent i że jest to tylko chwilowa zmyłka.

W załączniku najlepsze wzory do naśladowania

Dziękuję za uwagę!
Mam nadzeję, że nauczyliście się dużo z mojej lekcji i od dzisiaj będziecie najlepszymi recenzentami.

Wzorowi recenzenci.png
Plik ściągnięto 18 raz(y) 26,47 KB


Członek Stowarzyszenia Obrońców Map i honorowy mapmaker Brazzers - portalu z niegrzecznymi mapami.
Save oreo!
 
Begrezen 
ostatnia ostoja AW



Pomógł: 20 razy
Wiek: 100
Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 871
Skąd: z groty mbehemociej
Wysłany: 2017-02-03, 21:51   

jeśli chodzi o mój komentarz do mapy:
niestety nie ma opcji edycji swoich recenzji/komentarzy do mapy więc wyszło jak widać :-D przyznaje, że do tej mapy miałem dość negatywne nastawienie(mapa nawet została ukryta, więc spodziewałem sie czegoś słabego), ale w sumie to i tak nie była recenzja, tylko zwykłe (niewłaściwe) zadane pytanie, no cóż moge powiedzieć, jest mi przykro, że ta mapa została w ten sposób potraktowana :(

Uwaga, Nagi content +18 <<< wchodzisz na własną odpowiedzialność.
 
hrabo 



Pomógł: 17 razy
Wiek: 32
Dołączył: 07 Sty 2016
Posty: 641
Wysłany: 2017-02-03, 23:38   

Też na to natrafiłem w poczekalni i Redalion powiedział tam w zasadzie wszystko, co było do powiedzenia, także nie odświeżałem tematu:P

HoMM 3: Complete Rampage mod
 
Mikus 



Pomógł: 18 razy
Wiek: 31
Dołączył: 27 Sty 2011
Posty: 2897
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2017-02-04, 06:40   

Ojooj, Tilo biedaczku, mapkę Ci zbesztali :<


Też bym tego lepiej nie ocenił bo nie lubię map w stylu "domyśl się co autor miał na myśli". Jedna kratka nie w tę stronę i już trzeba by zacząć od nowa.

Czemu władze tego świata robią ze mnie debila
Gówno w prasie, gówno w TV, gówno gównem zasila
 
Tilogour 



Pomógł: 8 razy
Wiek: 50
Dołączył: 25 Paź 2010
Posty: 945
Wysłany: 2017-02-04, 12:43   

Begrezen - Szanuje twoją postawę bardzo.

Członek Stowarzyszenia Obrońców Map i honorowy mapmaker Brazzers - portalu z niegrzecznymi mapami.
Save oreo!
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group