Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Wasza historia z Heroes Of Might And Magic
Autor Wiadomość
Gruby1968 



Dołączył: 19 Sie 2016
Posty: 42
Wysłany: 2016-08-31, 00:02   Wasza historia z Heroes Of Might And Magic

Witam!
Od dłuższego czasu, rozmyślałem nad założeniem pewnego oryginalnego jak i równie ciekawego tematu dot. Waszej historii związanej z serią gier Heroes Of Might And Magic :-D .
Otóż, chodzi mi o to od ilu lat wszyscy mniej więcej gracie, w jaki sposób tę gierkę poznaliście , jak wyglądał Wasz "pierwszy start", na jakim był on sprzęcie, Wasze pierwsze wrażenia i wspomnienia(bo jestem pewien, że na pewno jest ich od groma :lol: )
Ja osobiście zacząłem już dawno dawno temu, bo jeszcze na początku gimnazjum :mrgreen: i bez bicia się przyznaję ,że części I i II jakoś "przespałem". Część trzecią poznałem dzięki pewnemu chłopakowi z kafejki internetowej, który wówczas dniami i nocami rozgrywał wszelakie kampanie i scenariusze. Niedługo potem poszedłem w jego ślady. Miałem wówczas, dziś stary jak świat komputer z Pentiumem III, TNT Rivą 2 i jak mnie pamięć nie myli Windowsem 98SE w duecie z "ekranem" CRT, bodajże 17' :lol: . Naprzemiennie "pykałem" również na lekcjach informatyki na jeszcze słabszym sprzęcie (Pentium MMX, pamięta to ktoś jeszcze? :shock: ).
Obecnie mam bardzo słaby komputer jak na te czasy - Windows XP, Athlon 64 x2 4200+, 3,25 GB RAM DDR2 i 0,5 TB HDD wraz z monitorkiem 19 calowym w proporcjach 4:3 :-( ,ale na szczęście do Herosów 3 nadający się idealnie :-D
A jak wygląda Wasza historia? Piszcie! :mrgreen:
 
heroes3 



Pomógł: 8 razy
Wiek: 38
Dołączył: 31 Maj 2015
Posty: 757
Wysłany: 2016-08-31, 01:15   Re: Wasza historia z Heroes Of Might And Magic

Gruby1968 napisał/a:
A jak wygląda Wasza historia? Piszcie! :mrgreen:

Piszę! A pisanie zacznę od przekierowania do właściwego wątku:
http://www.heroes3.eu/forum/viewtopic.php?t=334
Po co dublować, skoro temat już jest? :roll:
 
Gruby1968 



Dołączył: 19 Sie 2016
Posty: 42
Wysłany: 2016-08-31, 04:56   

Dziękuję za link, aczkolwiek jest on praktycznie w ogóle niezdatny, z racji tego, że od 3 lat nikt nie brał udziału w tejże konwersacji.
 
Mikus 



Pomógł: 18 razy
Wiek: 31
Dołączył: 27 Sty 2011
Posty: 2897
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2016-08-31, 07:12   

Cały gruby :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Zamiast odświeżyć jakiś temat woli założyć identyczny. Idź załóż jeszcze nową listę przebojów i pierdyliard innych tematów, w które nikt od dłuższego czasu nie zaglądał, nabijesz sobie statystyk.

Czemu władze tego świata robią ze mnie debila
Gówno w prasie, gówno w TV, gówno gównem zasila
 
New Year 
Rinasce piu gloriosa



Pomógł: 38 razy
Dołączył: 20 Gru 2015
Posty: 666
Skąd: Z krainy ognia
Wysłany: 2016-08-31, 07:34   

Gruby1968 napisał/a:
Dziękuję za link, aczkolwiek jest on praktycznie w ogóle niezdatny, z racji tego, że od 3 lat nikt nie brał udziału w tejże konwersacji.

Zacytuję regulamin bo on wszystko wyjaśnia:
Cytat:
3. Przed założeniem nowego tematu użyj opcji szukaj.

Cytat:
11. Nie bój się odkopywać starych tematów - jest to pozytywne, gdyż pomaga to ożywić forum.

Feniks zawsze zaczyna ale TO ZAWSZE
 
heroes3 



Pomógł: 8 razy
Wiek: 38
Dołączył: 31 Maj 2015
Posty: 757
Wysłany: 2016-08-31, 18:21   

Gruby1968 napisał/a:
z racji tego, że od 3 lat nikt nie brał udziału w tejże konwersacji.

No i co z tego? :roll: Ja też już parę tematów wykopałem i "ożywiłem", zamiast zakładać nowe. Dla mnie to, że nikt się nie odzywał od 3 lat, to żaden argument.
 
Gruby1968 



Dołączył: 19 Sie 2016
Posty: 42
Wysłany: 2016-09-01, 17:53   

Krzemo dobrze gada. Jak już często wspominałem, błądzenie jest rzeczą ludzką i tym razem zdarzyło mi się popełnić pomyłkę, odnośnie założenia "niepotrzebnego" ,Waszym zdaniem tematu. Dla Waszej wiadomości - użyłem opcji "szukaj" ,ale to co znalazłem niedostatecznie mnie zadowoliło. Więc nieświadom kolejnej z miliarda reakcji Panów Obrażalskich założyłem ten temat jedynie w celach nostalgicznych. Jeśli to tak bardzo Was uraziło to przepraszam, w przeciwieństwie do Was potrafię się przyznawać do błędów...
Na większości for internetowych, użytkownicy, choć mają możliwość "odkopywania" tematów, to jest to surowo karane. Nie przytoczę niestety przykładu, żeby przez "elitę" forum z Mikusem na czele, nie zostać oskarżony o reklamowanie tamtego forum i (jak to mawia dzisiejsza młodzież)"sprzedanie się"...
Tak poza tą kwestią to nadal zapraszam innych użytkowników do wspólnej dyskusji, pod tym tematem ;-)
 
Gruby1968 



Dołączył: 19 Sie 2016
Posty: 42
Wysłany: 2016-09-01, 23:45   

No dobrze, jak już tak Wam to przeszkadza...
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group