Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Do zakończenia I etapu konkursu MapMaker AW pozostało 4 dni
Odpowiedz do tematu
Kampanie
Autor Wiadomość
Begrezen 
ostatnia ostoja AW



Pomógł: 20 razy
Wiek: 100
Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 870
Skąd: z jaskini mbehemota
Wysłany: 2015-11-15, 18:44   

heroes3 napisał/a:
Co więcej, poniżej zaznaczenia, są ikonki-miniaturki symbolizujące dostępne rodzaje i ilość wojska. Klikając na tą miniaturkę pojawia się okienko do rekrutacji konkretnego stworzenia, czyli nie musisz wchodzić ani do zamku ani do siedliska stworzenia na ekranie miasta, wystarczy kliknąć ikonkę ;-) Wg strony twórców HD Mod, podobno jest jeszcze gdzieś jakieś ułatwienie, dotyczące tego czy chcemy rekrutować jednostkę podstawową, czy ulepszoną, ale tego jeszcze nie rozgryzłem. U mnie jak klikam na miniaturkę (tą, którą zaznaczyłem strzałką) rekrutacji wszystkich dostępnych jednostek, to zawsze mi rekrutuje up. nigdy się nie pyta kogo chcę.


To to akurat wiedziałem xD Gdy chcesz wykupić nieulepszoną jednostkę to przytrzymujesz alt i klikasz na wybrany oddział, a jak ulepszone to ctrl. Z tego nie korzystam nigdy jakoś, bo jestem przyzwyczajony do kupowania jednostek w zamku :P

https://cdn.discordapp.com/attachments/423457907317669898/642878021015044126/9LPPDD2GQOnd.gif
Członek Stowarzyszenia Pogromców Map i honorowy mapmaker IV stopnia.
 
Dago 
Człowiek



Pomógł: 4 razy
Wiek: 28
Dołączył: 03 Mar 2013
Posty: 528
Skąd: jestem.
Wysłany: 2015-11-15, 21:05   

A no ot ja się już tak przyzwyczaiłem do tych luksusów (kupowanie przez te miniaturki jednostek i zamku) że jak włączyłem grę bez HD moda to kliknąć musiałem z 10 razy zanim przypomniałem sobie, że tego nei było w zwykłych hirosach i muszę kupować w zamku.

Bass solo, take one.

- Jestem trollem? - Dago
- Hmmm... Masz 40hp i się regenerujesz. Tak. - Malekith
 
 
ambsadoor 

Dołączył: 14 Lis 2015
Posty: 5
Wysłany: 2015-11-16, 16:57   

Soraweczka panowie, bo chyba z mojej winy lekko sie temat rozmył, ale myślę, że i bez tego hdmoda idzie dobrze grać , choć wiadomo w życiu lepiej się ułatwiać to i owo :)

niech elo będzie z Tobą!
 
wolek_1990 

Dołączył: 21 Sty 2020
Posty: 1
Wysłany: 2020-01-21, 18:08   

Witam, mam problem z przejsciem kampanii w ktorej musze zaniesc jeden z artefaktow do chatki jasnowidza a mianowicie gdy chce go zebrac pojawia mi sie komunikat "Trafiasz do spartańskiej kwatery starego żołnierza. Żołnierz oznajmia ci, że będzie należeć do pierwszego prawdziwego dowódcy, który go odwiedzi." Moj heroes ma 10 poziom i wiekszy juz niestety nie bedzie. Co trzeba zrobic by moc go podniesc?
 
Clanger


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 19 Sie 2017
Posty: 110
Wysłany: 2020-01-21, 19:09   

musisz mieć rozwiniętą zdolność Leadership żeby podnieść ten przedmiot
 
heroder55 


Dołączył: 13 Sty 2020
Posty: 2
Skąd: Polska
Wysłany: 2020-01-22, 09:52   

W kampanii Eliksir Życia miałem takiego farta, że mi się potrzebny artefakt wylosował ze skrzyni. W 2 DNIU.
 
Bring_thesky 
Bring_thesky


Wiek: 33
Dołączyła: 14 Gru 2020
Posty: 7
Wysłany: 2020-12-15, 13:51   

Gram aktualnie w "niech żyje król" i mam pewne problemy. W pierwszym scenariuszu mogę zdobyć artefakt, który pozwoli mi na przekroczenie granic bez wizyty u kluczników, ale nie mogę go znaleźć jeśli chodzi o tego "duch opresji" Jak mam go użyć, żeby granica się otworzyła? Trudność sprawia mi także ostatniej misji, w której mam podbić zamki i unicestwić wrogów. rozwijałam się jak najszybciej umiałam i zebrałam trochę wojska, podbiłam dwa zamki unicestwiłam nawet jakiegoś kolesia, który się napatoczył :D myślałam, że wszystko jest dobrze, a tu nagle wylazi chyba z 5 bohaterów napakowanych, że nie dałabym rady moim najlepszym ani jednego pokonać. jak tu grać z takimi? Jak komputer potrafi tak szybko się rozwinąć, że uzbierał tyle woja? niby zaczynaliśmy z równą liczbą zasobów. jakieś wskazówki? czytałam w jakiej kolejności budować najlepiej miasto i jak posługiwać się czarami, ale mimo to nie miałbym szans. może ktoś pomoże? z góry dzięki.
 
Shur
Arcymag

Dołączył: 14 Maj 2021
Posty: 4
Wysłany: 2021-05-14, 16:31   

Potrzebuję jakiś sensownych map 1v1, najlepiej S, ponieważ inaczej gra moze toczyć się miesiącami.
Nie musi być zgodna z Jebus, ważne aby była uczciwa. Wyniki Google pokazuje mi różne rzeczy z Odealo włącznie, ale mapek 1v1 brakuje (tzn. są, ale wszystkie do znalezienia już grałem)
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Strona 20 z 20
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group