Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Malekith
2015-11-08, 12:13
Master AW Amator - Finały
Autor Wiadomość
SCS 



Pomógł: 6 razy
Dołączył: 19 Mar 2013
Posty: 332
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 2015-11-05, 13:00   

Nie bylo mnie na gg, to fakt, ale na forum byłem i można było grę rozegrać.
Jeżeli ktoś ma dostawać w/o za brak obecności to jak najbardziej, ale takie braki aktywności zgłaszałem w regulaminowym czasie turnieju, w którym to byłem dostępny cały czas. Aby uprościć całą maskaradę zwyczajowo rezygnuje z turnieju.
 
 
Malekith 
I Am Justice



Pomógł: 85 razy
Dołączył: 30 Maj 2008
Posty: 2986
Wysłany: 2015-11-06, 05:35   

Cytat:
z begrezenem mamy rewanż do dokończenia.

Czy wciąż posiadacie zapis z tej gry?
 
 
Begrezen 
ostatnia ostoja AW



Pomógł: 20 razy
Wiek: 100
Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 871
Skąd: z groty mbehemociej
Wysłany: 2015-11-06, 20:20   

Malekith napisał/a:
z begrezenem mamy rewanż do dokończenia.

Czy wciąż posiadacie zapis z tej gry?


Obawiam się, że nie. To było dobre kilka miechów temu.

SCS napisał/a:
Nie bylo mnie na gg, to fakt, ale na forum byłem i można było grę rozegrać.

W jaki sposób? Mieliśmy się kontaktować ze sobą za pomocą prywatnych wiadomości czy może shoutboxa? Od takich rzeczy jest właśnie gg. GG sprawdzałem co godzinę, a na forum wchodziłem jakoś 3 razy w ciągu dnia i jakoś nie widziałem, żadnych oznak życia(albo jakiegoś info, że jesteś i gramy)
Tak, można było grę rozegrać, wystarczyło się poświęcić i wejść ostatni raz w życiu na gg.

SCS napisał/a:
ale takie braki aktywności zgłaszałem w regulaminowym czasie turnieju, w którym to byłem dostępny cały czas.

Czyżby? Według regulaminowego czasu turnieju, finał powinniśmy ugrać do któregoś tam sierpnia i to się zgadzało. Ale w czasie wakacji(a właściwie na samym ich początku) rozegraliśmy ładnie 1 grę, drugą zaczęliśmy i koniec, reszta wakacji przeminęła z wiatrem. Co się stało? Odpowiedź jest oczywista, ktoś nie miał czasu :lol:

Uwaga, Nagi content +18 <<< wchodzisz na własną odpowiedzialność.
 
Malekith 
I Am Justice



Pomógł: 85 razy
Dołączył: 30 Maj 2008
Posty: 2986
Wysłany: 2015-11-07, 10:51   

SCS napisał/a:
Jeżeli ktoś ma dostawać w/o za brak obecności to jak najbardziej, ale takie braki aktywności zgłaszałem w regulaminowym czasie turnieju, w którym to byłem dostępny cały czas.
Nie ma żadnej wzmianki o braku aktywności Begrezena w tym temacie.

Co do GG - dłużej zajęło ci pisanie głupich postów o nieużywaniu GG niż zajmuje zainstalowanie GG. Jak sobie wyobrażasz komunikację w turnieju? A jakby ktoś stwierdził, że on używa tylko gołębi pocztowych - to co, też masz kontaktować się gołębiem? Jedyna rzecz na twoją obronę to fakt, że alt podczas rejestracji nie podał obowiązku posiadania wybranego komunikatora (GG, Skype, whatever, ważne, żeby każdy miał go).

Jutro zamykam turniej. Najprawdopodobniej miejsca będą wyglądały następująco:
1. Begrezen.
2. SCS (zagrał 1 grę w finale).
3. Ravciozo.
4. DevilAdam.

Konsumenci2 zostaje usunięty.
 
 
SCS 



Pomógł: 6 razy
Dołączył: 19 Mar 2013
Posty: 332
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 2015-11-07, 11:00   

Wystarczyło się poświęcić i założyć konto na fb :roll:
Napisałem już w temacie że spokojnie rezygnuje z turnieju, nie chce mi się szarpać słownie o kubek lub glorie i chwałę na tym pogorzelisku.

EDIT: Ale przed czym mam się bronić? To idiotyzm.
Prawda jest bardzo prosta i klarowna, wygrałem wszystkie rozegrane gry w turnieju i również jedną z finałowych, to w rękach mojego oponenta powinna być inicjatywa by rozgrywać rewanż w terminowym czasie, podawałem za każdym razem fb bo tam jestem online co chwila, a odpalanie gg bo może napiszę begrezen z chęcią gry było dla mnie zwyczajowo głupie, od dawna nie prowadzę tam żadnych innych rozmów.
Z każdym innym rywalem w tym turnieju dogadałem się poprzez fb,@, badz wiadomości prywatne na forum i nikt nie był problematyczny by użyć aktualnych kanałów komunikacji.

Daj sobie spokój bo nie chce mi się szarpać słownie o głupoty, chcesz stawiać aktywność na gg ponad wynikami to stawiaj.
 
 
Malekith 
I Am Justice



Pomógł: 85 razy
Dołączył: 30 Maj 2008
Posty: 2986
Wysłany: 2015-11-07, 11:23   

Begrezen też wygrał wszystkie gry (prócz tej 1 w finale), więc to trochę słaby argument.
 
 
SCS 



Pomógł: 6 razy
Dołączył: 19 Mar 2013
Posty: 332
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 2015-11-07, 11:32   

I prócz pierwszej gry z calvertem, jak dobrze liczę. Jaki będzie dobry argument skoro nie jest to wynik finałowej gry?
 
 
Malekith 
I Am Justice



Pomógł: 85 razy
Dołączył: 30 Maj 2008
Posty: 2986
Wysłany: 2015-11-07, 12:08   

SCS napisał/a:
I prócz pierwszej gry z calvertem, jak dobrze liczę.
Fakt, nie zauważyłem.

Wciąż pozostają nierozwiązane kwestie:
Malekith napisał/a:
Czy wciąż posiadacie zapis z tej gry?


Czy istnieje szansa, że maksymalnie do końca następnego tygodnia rozegracie tę grę?
Czy zainstalujesz GG (tak, wiem, to straszne, pewnie zmarnujesz 3 minuty życia)?

Fakty są takie, że:
W regulaminowym czasie turnieju nie zgłaszałeś żadnych uwag co do aktywności Begrezena.
Wyjechałeś gdzieś tam, nie dając możliwości dokończenia gry.
Nie miałeś GG - nie wyobrażam sobie ustawiania się na grę przez PW/email. Nie każdy musi chcieć podawać swojego Facebooka każdemu w internetach.

Ja jak najbardziej chciałbym, aby turniej zakończył się w wyniku rozegrania wszystkich gier. Tylko, że jak dotąd jakoś nie widzę chęci do tego.
 
 
Dago 
Człowiek



Pomógł: 4 razy
Wiek: 28
Dołączył: 03 Mar 2013
Posty: 528
Skąd: jestem.
Wysłany: 2015-11-07, 15:16   

Ej, panowie, a moze skoro tak nienawidzicie GG to zainstalujecie sobie skype, icq czy dowolny inny badziew tego typu?

Bass solo, take one.

- Jestem trollem? - Dago
- Hmmm... Masz 40hp i się regenerujesz. Tak. - Malekith
 
 
Malekith 
I Am Justice



Pomógł: 85 razy
Dołączył: 30 Maj 2008
Posty: 2986
Wysłany: 2015-11-08, 12:13   

W związku z brakiem chęci SCSa do zainstalowania GG i dokończenia turnieju, zamykam finał. Konsumenci2 został usunięty z powodu zerowej aktywności.

Miejsca wyglądają następująco:
1. Begrezen.
2. SCS.
3. Ravciozo.
4. DevilAdam.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Strona 3 z 3
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group