Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat «» Następny temat
Wady
Autor Wiadomość
isan



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 25 Lip 2010
Posty: 1541
Wysłany: 2011-01-09, 11:32   

Olek napisał/a:
Ja i tak nie ściągne WoGa z kilku powodów:
- boje się, że zepsuje mi grę.
- mój brat będzie narzekał, że ma lagi w Cross Fire
itp.


skopiuj sobie h3 na inna partycje albo po prostu gdzie indziej, i na tym woga zainstaluj. lagi przez woga ? :-D przeciez nie trzeba miec włączonego neta zeby w to grac ;d
 
Olek 
Grafik II stopnia



Wiek: 24
Dołączył: 17 Paź 2010
Posty: 349
Skąd: Żuławy
Wysłany: 2011-01-09, 13:22   

is4N napisał/a:
lagi przez woga ? :-D przeciez nie trzeba miec włączonego neta zeby w to grac ;d
Chodzi mi, że przy ściąganiu.

Oni wszyscy mają dobre intencje, tyle że źle je rozpowszechniają.
 
isan



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 25 Lip 2010
Posty: 1541
Wysłany: 2011-01-09, 16:36   

Olek napisał/a:
Chodzi mi, że przy ściąganiu.


brat prawdopodobnie nie gra cały dzień, a nawet przy kiepskim łączu 38mb to nie jest duzo ;-)
 
lol772 



Pomógł: 21 razy
Wiek: 29
Dołączył: 01 Lip 2007
Posty: 3176
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2011-01-09, 16:45   

Ściąganiu? Policja już jedzie. A tak poza tym to napewno nie wina WoG-a tylko kiepskiego łącza.
 
Lowcakur 
von Hackfleish



Pomógł: 7 razy
Wiek: 29
Dołączył: 23 Cze 2010
Posty: 910
Skąd: Drakmoor
Wysłany: 2011-01-09, 17:02   

lol772 napisał/a:
Ściąganiu? Policja już jedzie


WoG jest legalny do pobrania -_-

One, two Freedy's comming for you... Three, four better lock your door... Five, six grab a crucifix... Seven, eight better stay up late... Nine, ten never sleep again...
 
 
isan



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 25 Lip 2010
Posty: 1541
Wysłany: 2011-01-09, 17:28   

Lol pewnie kupił woga :mrgreen: poza tym, przecież Olek napisał, że brat ma lagi tylko wtedy gdy on sciagą, wiec Ameryki nie odkryłes ;p
 
lol772 



Pomógł: 21 razy
Wiek: 29
Dołączył: 01 Lip 2007
Posty: 3176
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2011-01-09, 17:46   

Niekoniecznie chodzi wam o to co macie na myśli. Chodzi mi o to, że policja jedzie do brata Olka który posiada prawdopodobnie nielegalne oprogramowanie...
 
Olek 
Grafik II stopnia



Wiek: 24
Dołączył: 17 Paź 2010
Posty: 349
Skąd: Żuławy
Wysłany: 2011-01-23, 11:05   

Chodzi o to, że mój brat gra w grę przez neta i jak ja używam neta/ściągam to jemu się lagi robią.
Nie lubię też jednostek 8 poziomu - Wyglądają jak trzecie ulepszenie 7 poziomu tylko, że z wyższymi statami. I mają takie nie oryginalne nazwy np. Święty Feniks. :-|
Ja bym dał czarodziejskiego smoka. :->
Klimatyczny do WŻ a w dodatku jako neutral jest 8 levlem.

Oni wszyscy mają dobre intencje, tyle że źle je rozpowszechniają.
 
Bron


Dołączył: 24 Sie 2011
Posty: 88
Wysłany: 2011-08-29, 17:38   

A ja mam pytanie - bo jak gram w woga to czasem wyskakuje błąd - wedle którego "assume we didn't set a number of war machines on the battlefield" - pojawia się rzadko gdy komputer się rusza i np. jego heros atakuje innego herosa czy kryptę. i ten błąd w danym momencie będzie pojawiał się zawsze nawet po wczytaniu autosave'a. jedyne rozwiązanie to wczytanie na multiplayerze i rozegraniu danej bitwy zamiast komputera :P co trochę psuje zabawę. Na normalnych mapach zdarza się raz na grę lub rzadziej ale ostatnio na radnomce to jakoś zbyt często wskakiwał. ktoś się z czymś podobnym spotkał? jakoś to rozwiązać? może jakiś skrypt trzeba włączyć/wyłączyć?
 
Vulgard
Vulgard


Dołączył: 16 Paź 2014
Posty: 32
Wysłany: 2014-10-24, 23:19   

Grałem w WoGa pewien czas i odinstalowałem.

Nowe jednostki straszliwie brzydkie, nie umywają się do oryginalnych, ale nawet nie to jest problemem. Mapy są po prostu straszliwie imba. Te grzybki dające ekspercką magię to jakiś żart, grałem z kolegą i w 2 tyg. na M-ce wjechał mi Cragiem z masowym slowem i hastem, bo znalazł grzybki. Już nie mówiąc o książkach uczących umiejętności. Ogromne i moim zdannuem niepotrzebne ułatwienie.

Aha, kapliczki, przy których użyciu można rzucić czar za darmo są chore. Na L'ce byłem daleko od zamku, miałem armię rozbitą na dwie części którą niszczyłem wszystko co napotkałem(grałem lochem), a nagle Bastion wskoczył mi zza ściany, jednym ruchem zajął zamek. Miał Mephalę 24 lvl. Nie zdążyłem dojechać i przegrałem. Oczywiście trafił Dimension Door w kapliczce i za free go rzucił, a widział mój zamek, bo miał obserwatorium po swojej stronie.
 
Malekith 
I Am Justice



Pomógł: 85 razy
Dołączył: 30 Maj 2008
Posty: 2986
Wysłany: 2014-10-25, 07:51   

Vulgard napisał/a:
w 2 tyg. na M-ce wjechał mi Cragiem z masowym slowem i hastem,
W standardowej wersji H3 to normalna sytuacja w grze online.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Strona 2 z 2
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group