Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Do zakończenia I etapu konkursu MapMaker AW pozostało 4 dni
Odpowiedz do tematu
Przesunięty przez: lol772
2008-08-12, 08:04
The Forge

Czy The Forge mogło by być w Heroes 3?
Tak.Chciałbym to miasto.Miło było by walczyć czołgiem z rusałką.
47%
 47%  [ 45 ]
Nie chciałbym bo jest głupie.
40%
 40%  [ 38 ]
Żal.Nie chcę tego Forge.Boje się kosmitów.
6%
 6%  [ 6 ]
Nie Wiem.Po co się pytasz?
6%
 6%  [ 6 ]
Głosowań: 95
Wszystkich Głosów: 95

Autor Wiadomość
Olek 
Grafik II stopnia



Wiek: 24
Dołączył: 17 Paź 2010
Posty: 349
Skąd: Żuławy
Wysłany: 2011-07-05, 12:01   

Dla mnie to wszystko nie pasuje do Heroesów. Dobra Tarnoob, to co aktualnie się dzieje to są pozostałości po ultra-cywilizacji, ale to było kiedyś! Upadek tej cywilizacji spowodował, że nie wróci już więc jest fantasty i nagle z nicości science fiction? To nie odrodziło by się tak szybko. A poza tym nie było nigdzie w uniwersum might and magic mowy o jakiś dziwnych wydarzeniach zwiastujących pojawienie się nowoczesności.

Oni wszyscy mają dobre intencje, tyle że źle je rozpowszechniają.
 
Player 



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 11 Wrz 2008
Posty: 299
Wysłany: 2011-07-05, 12:44   

Forge miało się pojawić w Armageddon's Blade jako fabularne następstwo zwyciężenia ciemnej strony w M&M VII (której akcja rozgrywa się oczywiście na Antagarichu).

O tu jest nawet to samo napisane, ale ze szczegółami fabularnymi: http://pl.wikipedia.org/w...Blood_and_Honor

Zresztą te elementy sf zostały utemperowane już w H3 RoE, bo Kreeganie tak naprawdę powinny wyglądać tak:


A nie jak jakiś diabieł w ogrodniczkach z kosą, co się teleportuje

a ich "zamki" tak:

albo tak


Sorry za rozjechanego posta, ale nie macie spoilerów.
 
j@kubek 
Brutalnie



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 11 Lis 2008
Posty: 423
Wysłany: 2011-07-05, 14:31   

Olek napisał/a:
A poza tym nie było nigdzie w uniwersum might and magic mowy o jakiś dziwnych wydarzeniach zwiastujących pojawienie się nowoczesności.

Złe zakończenie Might and Magic 7 się kłania. A odwiedzenie super-mega nowoczesnego statku u wybrzeży AvLee i wydobycie oscylatora by można było założyć Kużnię, to co? Pies? Pojawienie się "Niszczyciela" na Jadame.
W poprzednich częściach jest również sporo "nowoczesności" lecz nie miałem przyjemności w nie grać. Tak jak napisał Player Kreeganie powinni wyglądać tak jak na tych obrazkach. Nie można wykluczać, że Diabły, Arcy diabły, Demony itd. są jedną rasą ale maja wiele odmian. Stąd ich różne wyglądy...

To jest metal generale \m/
-Przecież trole nie istnieją!
-Tak? To jak wyjaśnisz martwe jednorożce?
 
 
Olek 
Grafik II stopnia



Wiek: 24
Dołączył: 17 Paź 2010
Posty: 349
Skąd: Żuławy
Wysłany: 2011-07-18, 23:35   

W naszych czasach jest tyle ludzi, których nie obchodzi klimat w grach, że z pewnością jakieś 70% z nich chętnie przyjęło by Forge.

Oni wszyscy mają dobre intencje, tyle że źle je rozpowszechniają.
 
Witchking 



Dołączył: 21 Gru 2011
Posty: 37
Wysłany: 2013-04-16, 07:50   

Pomijając dyskusje na temat tego czy forge jest fajne czy nie prezentuję moją prace zbierającą materiały na ten temat w jeden projekt:



Oto testowa wersja forge pod VCMI stworzona przeze mnie z materiałów dostępnych w necie:
http://www.speedyshare.com/2JxVY/forge-0.2.rar

Całość wykorzystuje prace polskiego forge teamu w którego skład wchodził między innymi Sower i Chad. Po za ich pracą w modzie pojawiają się czołgi zrobione przez Axalotla, gobliny i pyro Alexandera, Ogry, minotaury i Tritha, ekran miasta udostępniony przez wydawców, Zombie i temat miasta Hobbita, Bohaterowie i balans społeczność kwasowej grot, puzzle StasPv, siedliska Obserwatora, miasto na mapie zaczerpnięte z ukraińskiego projektu forge.

https://www.facebook.com/moddesignteam/
 
 
Skiper
Władca Żywiołów


Dołączył: 14 Paź 2014
Posty: 3
Wysłany: 2014-10-14, 14:30   

Sam pomysł, wygląd miasta i klimat jak dla mnie super. Coś oryginalnego. Tylko jeśli chodzi o jednostki - jestem na nie. Gdyby były oryginalne to owszem, ale taki recykling starych stworów i hybrydy typu nago-czołgi czy minotaury z plecaczkami to porażka. Gdyby postawili na coś bardziej oryginalnego i zupełnie nowego to byłoby miasto wręcz idealne. ;)
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Strona 14 z 14
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group