Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat «» Następny temat
Heroes of Might & Magic
Autor Wiadomość
Dracon 
Pogromca Smoków



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 93
Skąd: Bracada
Wysłany: 2007-10-09, 18:36   

Hehe ale chyba do Heroes 1 nie trzeba cracka XD a ty Tarnum nie szpanuj tak tym edytowaniem bo to już jest nudne...

Jeśli chodzi o jednostki zamkowe, Behemoty górą!! Jeśli o neutralne, Błekitne Smoki rządzą!!! Jeśli chodzi o bohaterów, DRACON THE BEST!!!!
 
lol772 



Pomógł: 21 razy
Wiek: 29
Dołączył: 01 Lip 2007
Posty: 3176
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2007-10-09, 18:39   

możesz te jego edytowanie usunąć a swoją drogą tarnum ile dałbyś za heroes 1 kasy???
 
Dracon 
Pogromca Smoków



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 93
Skąd: Bracada
Wysłany: 2007-10-09, 18:45   

Właśnie, przecież samego Heroes 1 się nigdzie nie kupi, a po co mi, Tarnum, kupować 1,2,3 razem jak mam 2 i 3?? A i lol, nie mogę usunąć, bo wtedy będziesz miał post pod postem :mrgreen:

Jeśli chodzi o jednostki zamkowe, Behemoty górą!! Jeśli o neutralne, Błekitne Smoki rządzą!!! Jeśli chodzi o bohaterów, DRACON THE BEST!!!!
 
lol772 



Pomógł: 21 razy
Wiek: 29
Dołączył: 01 Lip 2007
Posty: 3176
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2007-10-09, 18:55   

ale ty już niemozesz tego usnąć ja mówię że możesz usunąć to co ci tarnum napisał
 
Dracon 
Pogromca Smoków



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 93
Skąd: Bracada
Wysłany: 2007-10-09, 19:00   

Właśnie to zrobiłem :-D

Jeśli chodzi o jednostki zamkowe, Behemoty górą!! Jeśli o neutralne, Błekitne Smoki rządzą!!! Jeśli chodzi o bohaterów, DRACON THE BEST!!!!
 
lol772 



Pomógł: 21 razy
Wiek: 29
Dołączył: 01 Lip 2007
Posty: 3176
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2007-10-09, 19:01   

hehe :mrgreen: jak ja bym chciał znów przejść heores 1
 
Dracon 
Pogromca Smoków



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 93
Skąd: Bracada
Wysłany: 2007-10-09, 19:06   

A czemu nie? Ja wszystkie Heroesy przechodzę po kilka razy, bo są takie wciągające :-)

Jeśli chodzi o jednostki zamkowe, Behemoty górą!! Jeśli o neutralne, Błekitne Smoki rządzą!!! Jeśli chodzi o bohaterów, DRACON THE BEST!!!!
 
Mefisto 
Arcydiabły rlz!



Dołączył: 11 Paź 2007
Posty: 181
Skąd: Z miasta
Wysłany: 2007-10-11, 15:12   

zgadzam się że Heroesy są wciągające, ale niestety nie grałem w Heroes 1 :(

http://www.youtube.com/user/Dog0Lord
 
Borogne 
Mroczny kiciuś



Wiek: 34
Dołączył: 30 Maj 2008
Posty: 37
Skąd: Libiąż
Wysłany: 2008-06-05, 15:46   

Ja jedynke przeszedłem całą, jako rycerz. Niestety jako człowiek wychowany na Herosie 3, nie moge się do pierwszej części sagi przekonać :-/ Jednym słowem - Proterozoik. Pa licho grafike i muzykę, ale jak okazało sie, że kampania dla wszystkich jest taka sama, to ją odinstalowałem i od razu zacząłem znów ciupać w trójeczkę. :-D

,,Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta"
 
 
Morhad


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 459
Wysłany: 2008-06-07, 10:02   

Ja tam od jedynki zaczynałem i mam związane z tą grą całkiem miłe wspomnienia. Chociaż oczywiście nie może się równać z trójką, to jak na grę z tego okresu (to był chyba '95 rok) jest bardzo dobra i przegrywa chyba tylko z Civilization II. Graficznie mi się nie podoba, ale ja ogólnie nie jestem człowiekiem, dla któego wygląd to najważniejsza rzecz. Liczy się przede wszystkim grywalność, a ta nawet w H1 jest wysoka.



WISŁA KRAKÓW!!!
 
Laxx 
Tawerniana Diablica



Wiek: 33
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 68
Wysłany: 2014-09-14, 10:56   

Z racji, że nie miałam przez te wszystkie lata styczności z grami HoMM I - HoMM II, w maju tego roku postanowiłam kupić HoMM II Gold i powiem szczerze, że nie żałuję :mrgreen:

Posiadam Win7 64 bity i gierka śmiga jak ta lala.

Co do samej gry...wiadomo, że dla nas jest ona uboga, prosta i pewnego rodzaju "dziecinna" ;> Ale jeśli wstawić się na miejsce graczy z tamtych lat, to na pewno byli nią zachwyceni ;)

Jedyne co mnie w niej śmieszy - to to, że jednostki nie umieją się odwrócić na polu bitwy :lol: like a moonwalk B)

Ulubiony zamek? Zdecydowanie Czarnoksiężnik. Aczkolwiek kampanię przechodzę Lordem Ironfistem i muszę stwierdzić, że gra Rycerzem też jest dość przyjemna ;)

Ulubiona jednostka? Bardzo lubię gryfy niemalże w każdej części i te z I też mnie przekonały do siebie :)
Z wyglądu bardzo do gustu przypadły mi Orki i te ich wielkie tyłeczki na pół ekranu :lol: DAT ASS ;-)

Co do bohaterów...w każdej części lubiłam grę Lordem Haartem. Nie wiem dlaczego, po prostu podoba się mi, pomimo że nie gustuję w blondynach :mrgreen:
Uroczy też jest barbarzyńca Antoine ;) Brak uzębienia sprawia, że jest epicki xD

Redaktorka serwisu Tawerna.biz :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Strona 2 z 2
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group