Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Do zakończenia I etapu konkursu MapMaker AW pozostało 3 dni
Odpowiedz do tematu
Heroes of Might and Magic 2 - midi "fix"
Autor Wiadomość
exylum 


Dołączył: 15 Paź 2009
Posty: 3
Wysłany: 2012-06-11, 16:19   Heroes of Might and Magic 2 - midi "fix"

Czy ktoś jeszcze uważa, że midi z Price of Loyalty są beznadziejne? Moja przygoda z HoMaM2 zaczęła się daaawno temu od dema - z muzyką midi z podstawki. Może to jest powód mojej niechęci do nowszych theme'ów. Tak czy inaczej wkurzało mnie, że nie mogłem włączyć "starej" muzyki w dodatku. Pogrzebałem trochę w plikach i żeby przywrócić oryginalne zamkowe midi'ki wystarczy podmienić plik
Cytat:
[folder_z_grą]\data\HEROES2X.AGG
na ten h2_midi_fix

"everyone has a weakpoint, sir"
 
lol772 



Pomógł: 21 razy
Wiek: 29
Dołączył: 01 Lip 2007
Posty: 3176
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2012-06-11, 16:21   

Ja zazwyczaj słucham muzyki z CD, w bardzo dobrej jakości. Wcześniej gdy nie miałem oryginała to też leciałem z midi.
 
Laxx 
Tawerniana Diablica



Wiek: 33
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 68
Wysłany: 2014-09-14, 09:33   

Powiem tak: jak dla mnie MIDI z HoMM II w porównaniu do MIDI z HoMM I to rzeczywiście nie wypada najlepiej :P

Nie powinnam się przyznawać do tego publicznie :> ale przez dość długi czas byłam właścicielką niezbyt legalnej kopii gry HoMM II. Jak nie trudno się domyślić - mogłam się ostać jedynie przy MIDI wlaśnie. Naprawdę tragedia dla mych uszu :P Dosłowne rzępolenie i bezpłciowe utwory.

Na szczęście, gdy zainstalowałam już oryginalne HoMM II Gold, sytuacja diametralnie się zmieniła :mrgreen: Muzyka z HoMM II jest jedną z moich ulubionych ;)

Muszę jednak przyznać rację, że w II części lepsza jest muzyka z podstawowej wersji gry... rozumiem, że poprzez dodatek PoL twórcy chcieli coś zmienić, ale jak dla mnie nie zmienili tego na lepsze :-P

Nawet w wersji Gold da się oczywiście popodmieniać pliki z muzyką tak, że będziemy mieli nasze ukochane utworki ;)

Ja wolę jednak w to nie ingerować, bo grozi to destabilizacją systemu xD marny ze mnie informatyk :)

Redaktorka serwisu Tawerna.biz :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group