Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Do zakończenia I etapu konkursu MapMaker AW pozostało 3 dni
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Przesunięty przez: Malekith
2014-08-26, 02:46
Zaśmiecanie zabaw forumowych
Autor Wiadomość
Tilogour 



Pomógł: 8 razy
Wiek: 50
Dołączył: 25 Paź 2010
Posty: 945
Wysłany: 2014-08-24, 12:25   Zaśmiecanie zabaw forumowych

Ponieważ część userów się za znawców humoru, tudzież lubi oceniać innych i chce się podzielić swoim zdaniem z innymi, to wnoszę o dodanie punktu w regulaminie, w którym było by jasno napisane, że każdy post niezgodny z zabawą jest traktowany jako spam i będzie usunięty.

Inaczej może to doprowadzić do sytuacji w którym kilku userów nie lubiących kogoś ugaduje się i zaśmieca temat masowym spamem odnośnie zabawy - nie uczestnicząc w niej po to, by celowo zabić temat.

Swoje spostrzeżenia na temat zabaw można pisać w temacie usuńcie ten post, albo w sb lub w nowym temacie założonym prze ze mnie (edit: został usunięty), ale śmiecenie w zabawach po prostu zabija temat. Niezależnie od intencji.

Członek Stowarzyszenia Obrońców Map i honorowy mapmaker Brazzers - portalu z niegrzecznymi mapami.
Save oreo!
 
piotrekz77 



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 30 Maj 2014
Posty: 105
Skąd: Kaer Morhen
Wysłany: 2014-08-24, 18:35   

Popieram Tilogour
 
Tilogour 



Pomógł: 8 razy
Wiek: 50
Dołączył: 25 Paź 2010
Posty: 945
Wysłany: 2014-08-24, 20:36   

Jednak cofam to, co napisałem. Rozmawiałem już z moderatorami w tej sprawie i w regulaminie są już odpowiednie punkty i wystarczy w razie czego się do nich odnieść.

Członek Stowarzyszenia Obrońców Map i honorowy mapmaker Brazzers - portalu z niegrzecznymi mapami.
Save oreo!
 
piotrekz77 



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 30 Maj 2014
Posty: 105
Skąd: Kaer Morhen
Wysłany: 2014-08-25, 07:11   

Szkoda, że nikt się do regulaminu nie odnosi.
 
Tilogour 



Pomógł: 8 razy
Wiek: 50
Dołączył: 25 Paź 2010
Posty: 945
Wysłany: 2014-08-25, 08:23   

Rozmawiałem z moderatorami w tej sprawie i można zgłaszać posty, które są spamem, czyli te o których pisałem tutaj również. Po zgłoszeniu zostaną usunięte.

Członek Stowarzyszenia Obrońców Map i honorowy mapmaker Brazzers - portalu z niegrzecznymi mapami.
Save oreo!
 
Amitamaru 



Pomógł: 33 razy
Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 1495
Wysłany: 2014-08-25, 15:31   

Zgłoszenie ciebie też zostanie przyjęte? Daj chłopie spokój, trujesz tylko niepotrzebnie ludziom dupę przez jeden temat, który był niewypałem.
 
 
Tilogour 



Pomógł: 8 razy
Wiek: 50
Dołączył: 25 Paź 2010
Posty: 945
Wysłany: 2014-08-25, 23:42   

Trułem, bo łamane były pewne zasady, które powinny być przestrzegane. Teraz przynajmniej mam pewność, że mogę to zgłaszać.
O tamtym temacie Ty jak na razie ciągle piszesz.

Członek Stowarzyszenia Obrońców Map i honorowy mapmaker Brazzers - portalu z niegrzecznymi mapami.
Save oreo!
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group