Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Moje mapy (WoG)
Autor Wiadomość
Tilogour 



Pomógł: 8 razy
Wiek: 50
Dołączył: 25 Paź 2010
Posty: 945
Wysłany: 2010-12-29, 16:14   Moje mapy (WoG)

Oto moje mapy. Na razie bez fabuły, ale wszystko w swoim czasie.
Jak je oceniacie?
Jeżeli ktoś nie lubi WoGa, to bardzo dużo traci (ja i tak gram z wyłączonymi opcjami WoGa)
Władca (trudna wersja) jest do przejścia, czy raczej nie da rady? :)
Pliki .erm lecą do folderu z mapami.

Moje mapy do H3 WoG.rar
Nowa wersja pliku (15.07.2014)
Pobierz Plik ściągnięto 560 raz(y) 960,94 KB


Członek Stowarzyszenia Obrońców Map i honorowy mapmaker Brazzers - portalu z niegrzecznymi mapami.
Save oreo!
Ostatnio zmieniony przez Tilogour 2014-07-15, 21:22, w całości zmieniany 4 razy  
 
Hektor
Oszołom



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 13 Maj 2010
Posty: 318
Skąd: mam wiedzieć?
Wysłany: 2011-07-02, 22:53   

Jako takie doświadczenie z mapami masz. Wyglądają całkiem dobrze. Co mi się od razu rzuciło w oczy:

-mapa "Władca(trudna wersja)" bardzo lubię niejednolity teren ale tu jest zwykła sieczka. Nie wiadomo co i gidze. Jeśli chcesz żeby takie coś dobrze wyglądało to polecam robić fragmenty danego terenu takimi pasami i jakoś zgrać je z przeszkodami. Tu taki trochę misz masz.

-jako, że ja niestety sprawdzam mapy głównie pod względem wizualnym a nie grywalności i fabuły więc przeglądam mapy w edytorze. Co za tym idzie widzę rzeczy, których nie powinienem widzieć itd. Na mapie "władca 3" komputerowi nie żałowałeś surków zwłaszcza ognisk. :mrgreen: Cała mapa jednak jest udana. Nie wiem jak gra ale wygląda dobrze. Parę fajnych pomysłów. Bardzo fajnie zrobiona woda. Ja nie mam do wody talentu. Jeśli chodzi o mnie to warto ją przetestować grając w nią. Jak znajdę czas mogę zagrać aczkolwiek nie przepadam za WOG'iem.

-mapa "Kresiel2" też jest dobra. wygląda nie aż tak dobrze jak poprzednia ale jest dobrze. Mapy generalnie nie wyglądają na jakieś super wymagające ale takich właśnie map nie lubię (złe wspomnienia z UtB)

Reasumując. Jedne z lepszych map z tego działu. Jeszcze przejrzę dogłębniej i dokładnie powiem co bym zmienił. Gratuluję stworzenia dobrych map. Świetna robota. Polecam!




 
 
Tilogour 



Pomógł: 8 razy
Wiek: 50
Dołączył: 25 Paź 2010
Posty: 945
Wysłany: 2011-07-03, 06:52   

Cytat:
Mapy generalnie nie wyglądają na jakieś super wymagające

Niektóre są dość wymagające. Chyba najbardziej wspomniany przez Ciebie kresiel2 i Władca (trudna wersja), chociaż wiadomo, że nie tak, jak UtB. Szkoda, że tacy gracze tacy jak Malekith raczej nie grają w WoGa, mimo iż można wszystkie jego opcje wyłączyć (Ja tak grałem w WoGa)

Członek Stowarzyszenia Obrońców Map i honorowy mapmaker Brazzers - portalu z niegrzecznymi mapami.
Save oreo!
 
q2 


Pomógł: 1 raz
Wiek: 46
Dołączył: 30 Sty 2013
Posty: 114
Wysłany: 2013-02-06, 13:45   

Mam edytor postaram się jakoś to zorganizować i opisać troszkę hmm

tylko od czego zaczniemy na początku?

[ Dodano: 2013-02-08, 21:26 ]
Więc tak zajmijmy się pojedynczo mapami, aby każdy był na bierząco będziemy pisać tutaj w temacie.

Ja proponuje zająć się na początek aby mieć spokój jedną mapą o nazwie:
Wladca2

Jest tutaj kilka zamków fortecy i zamek, więc fabułe bym skupił na tym co ty na to? jest także wyspa złota, to też można zaczepić
 
Tilogour 



Pomógł: 8 razy
Wiek: 50
Dołączył: 25 Paź 2010
Posty: 945
Wysłany: 2014-07-15, 21:13   

Uaktualniłem archiwum z mapami. Dałem prawie wszystkie dokończone (i lepsze) mapy (część jest bez fabuły) włącznie z moją mapą dla TI, które akurat miałem pod ręką. Brakuje 1-2 map, ale nie wiem gdzie je dałem, więc tamtych nie zamieszczę, oraz 1-2 gorszych map, które wymagały by sporych poprawek.
Resztę moich map można pobrać z różnych stron ; )

Członek Stowarzyszenia Obrońców Map i honorowy mapmaker Brazzers - portalu z niegrzecznymi mapami.
Save oreo!
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group