Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Do zakończenia I etapu konkursu MapMaker AW pozostało 3 dni
Odpowiedz do tematu
Might & Magic: Clash of Heroes
Autor Wiadomość
Mateusz_ubisoft 


Wiek: 38
Dołączył: 23 Sie 2011
Posty: 2
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-08-29, 10:26   Might & Magic: Clash of Heroes

Witajcie,

Słyszeliście może o grze Might & Magic: Clash of Heroes? Rozgrywka ma miejsce w realiach Might & Magic, więc może być fajną rozgrzewką przed premierą VI-tej części Herosów. Akcja gry ma miejsce 40 lat przed wydarzeniami z piątej części Herosów. Might & Magic: Clash of Heroes to połączenie gry cRPG, gry logicznej i strategii turowej. Do dyspozycji jest 30 godzin kampanii w trybie jednoosobowym ale możecie też zmierzyć się ze znajomymi w sieci w trybie multiplayer lub przed jednym komputerem w trybie hot seat.
Tutaj link do trailera - http://www.youtube.com/watch?v=wazUuabl7Cc

Co myślicie o takiej wersji Herosów?


Pozdrawiam,
Mateusz Ubisoft
 
lol772 



Pomógł: 21 razy
Wiek: 29
Dołączył: 01 Lip 2007
Posty: 3176
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2011-08-29, 10:35   

Dziwna grafika, nieco ale sprawdzi się jeszcze.
 
Daffodil 



Pomógł: 2 razy
Wiek: 27
Dołączył: 29 Lis 2009
Posty: 445
Wysłany: 2011-08-29, 10:58   

Ta gra robi na konsolach furorę, jednak jeszcze w nią nie grałem. Może już nadszedł czas? :-)

Justice will prevail.
 
 
Mateusz_ubisoft 


Wiek: 38
Dołączył: 23 Sie 2011
Posty: 2
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-09-08, 09:31   

czas nadejdzie 22go września, kiedy będzie premiera w Polsce :)

[ Dodano: 2011-09-23, 12:01 ]
okej, krótki nius - premiera przesuwa się niestety na 14go października ;/
ale z drugiej strony, jesli ktos nie wierzy w sile tej gry, moze sie sam o tym przekonac - na Steamie wisi do sciagniecia wersja demo, calkowicie za darmo :)

[ Dodano: 2011-10-04, 12:15 ]
dodatkowa informacja - do gry będzie od razu dodane pierwsze DLC "Jestem Legendą" w którym będzie można się wcielić w każdego z pierwotnie niegrywalnych, 4ech bossów :)
 
Red 



Dołączyła: 04 Wrz 2013
Posty: 55
Wysłany: 2013-09-05, 20:06   

Znam i bardzo lubię. Zaraziłam się od znajomych, którzy grali w to godzinami, zamiast uczyć się na egzaminy. Niedługo później pojawiła się pełna wersja w CD-Action, które bez wahania kupiłam. Przeszłam całą kampanię a później raczyłam się pojedynkami przez neta. Oczywiście, podobnie jak z HoMM3, oceniałam swoje umiejętności na całkiem niezłe, dopóki nie trafiłam na koksów, z którymi nie dało się wygrać, aczkolwiek wśród realnych znajomych uchodzę za jedną z najlepszych. Często odpalam CoH, kiedy na coś czekam, miła forma relaksu.
Bajkowa grafika moim zdaniem dobrze wpasowuje się w klimat gry, postacie są wykonane starannie, jednostki, czary i animacje również. Oprawa dźwiękowa jest bardzo dobra, choć po kilku godzinach grania oczywiście robi się nieco monotonna.
Podobają mi się rozwiązania zastosowane w potyczkach, trzeba trochę pomyśleć i przewidywać kolejne ruchy przeciwnika. Ciekawym dodatkiem są bitwy-zagadki, kiedy to wyświetla się nam określony układ jednostek na planszy i naszym zadaniem jest, mając określoną ilość posunięć, zniszczyć przeciwnika w jednej turze. Generalnie stawiam tej grze duży plus i polecam wszystkim, którzy jeszcze nie mieli okazji w nią zagrać.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group