Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Lordowie Północy
Autor Wiadomość
Veracruz 
veracruz



Pomógł: 3 razy
Wiek: 33
Dołączył: 15 Lis 2012
Posty: 223
Wysłany: 2012-12-05, 13:00   Lordowie Północy

Mapa:
- rozmiar "L",
- 8/5 graczy,
- Gracz 2(Niebiski) i Gracz 7(Jasnoniebieski) mają sojusz,
- Prawie każdy gracz ma dostęp do jednego dodatkowego zamku,
Mapa zawiera można to nazwać 'fabułę"(większość osób, które sprawdzały moją poprzednią mapę, narzekały właśnie na brak jakiejkolwiek historii... więc postanowiłem coś napisać). I właśnie na sprawdzeniu owej fabuły najbardziej mi zależy, czy nie ma jakiś "głupich" błędów itd., itp.

http://hostuje.net/file.p...cca330c5ea8a740

http://hostuje.net/file.p...cec10b10bf1496a poprzednia mapa zawierała poważny błąd(brak jednostek pilnujących Zamku, którego podbicie jest wrunkiem zwycięstwa), ten link jest do mapy już poprawionej.

Zwykła kaczka
 
deql 



Pomógł: 2 razy
Wiek: 32
Dołączył: 24 Wrz 2012
Posty: 58
Wysłany: 2012-12-08, 00:43   

Nie zwracałem uwagi na fabułę :p jakoś po prostu mi się omsknęła i nie natknąłem się na jej ślady.
Grałem jako czerwony(poziom trudny), wybór pierwszy z brzegu. Na początku nawet ciekawie, wszędzie ruchy przeciwników w koło, przejdzie do mnie, czy nie przejdzie, wyjdzie z portalu czy nie... Ale po 2mcu gra zaczęła być łatwa, ubiłem kompa z księgą magii ziemi samemu mając tą magie na poziomie mistrza. Po ubiciu pobliskich archaniołów zgarnąłem skrzydła anioła, które już całkiem ułatwiły mi grę, tak że skończyłem ją po 68dniach(starą wersję, druga nie zajęłaby więcej, bo miałem zapomnienie, z magią wody na mistrza). Ogólnie poza kilkoma błędami, w których da się ominąć strażników broniących skarbu czy drogi, to mapa jest dość prosta:) Komputer ma czasem jakieś większe wojsko, ale nie jest to żadne wyzwanie. Zadań prawie nie robiłem, bo super artefakty zdobywałem z potworów albo od bohaterów wroga. W środku rozgrywki już zacząłem bankować surowce.
Osobiście uważam, że przesadziłeś stanowczo z mocniejszymi bohaterami na początku rozgrywki i z artefaktami ukrytymi w potworach, które i tak czeba pokonać żeby dostać się do nowych terenów.
 
 
Veracruz 
veracruz



Pomógł: 3 razy
Wiek: 33
Dołączył: 15 Lis 2012
Posty: 223
Wysłany: 2012-12-08, 08:16   

deql napisał/a:
Zadań prawie nie robiłem, bo super artefakty zdobywałem z potworów
.
Cytat:
Osobiście uważam, że przesadziłeś stanowczo z mocniejszymi bohaterami na początku rozgrywki i z artefaktami ukrytymi w potworach, które i tak czeba pokonać żeby dostać się do nowych terenów.

Bardzo dobrze, że o tym wspomniałeś, bo sam nie byłem pewny czy był to dobry pomysł. Teraz przynajmniej wiem, że trzeba to zmienić.
Dzieki... najwyraźniej czeka mnie jeszcze dużo pracy
P.S
Co byś powiedział gdy bym zrobił z tej mapy taką małą kampanię. Jeden gracz na wszystkich komputerów(oczywiście nie naraz). Po zabiciu komutera zyskiwał by dostęp do nowych terenów, zamków, surowców itd... oraz możliwość przejścia do nowyej krainy, gdzie czekałby już na niego następny, bardziej wymagający przeciwnik).

Zwykła kaczka
 
deql 



Pomógł: 2 razy
Wiek: 32
Dołączył: 24 Wrz 2012
Posty: 58
Wysłany: 2012-12-08, 16:31   

Myślę, że warto spróbować ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group