Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Do zakończenia I etapu konkursu MapMaker AW pozostało 3 dni
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Malekith
2013-09-17, 04:00
Twierdza vs Zamek M, nie mogę wygrać.
Autor Wiadomość
Amitamaru 



Pomógł: 33 razy
Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 1495
Wysłany: 2012-10-30, 23:42   

Bastion w 1 tyg to przede wszystkim rogi z zamkiem. A co do reszty to ja albo robię up. centa w 1 dniu albo zamiast up centów to up elfa w 2 dniu, ale to tylko wtedy kiedy mam ich ponad 10, bo taką ilością już fajnie się mapkę czyści, a i max kryptę idzie obić.
 
 
yarzapp 
Scrab



Pomógł: 36 razy
Wiek: 34
Dołączył: 16 Maj 2010
Posty: 2169
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2012-10-30, 23:56   

Kardynalny błąd to stawianie krasnali w 1 tygodniu.


Robak nie musi otwierać drzwi, bo przechodzi pod nimi. Leming nie walczy z problemami, bo ich nie zauważa.
 
 
Zadar


Dołączył: 24 Lis 2010
Posty: 34
Wysłany: 2012-10-31, 15:02   

A to krasnali nie trzeba mieć zbudowanych żeby budować inne budowle? A jak nie, to spoko, bez nich będę budował w 1 tyg. A siedlisko smoka w ogóle stawiać na M? Myślałem, żeby nie stawiać, i by mnie było na pewno stać na rekrutację wszystkiego, a do armii wziąłbym albo wivki albo anioły.
Może źle robię to, że walczę tylko głównym bohem? Najpierw podbijam nim wszystko wokół zamku i dopiero dalej wyruszam.
 
yarzapp 
Scrab



Pomógł: 36 razy
Wiek: 34
Dołączył: 16 Maj 2010
Posty: 2169
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2012-10-31, 16:17   

Możesz kupić kilku bocznych hirków i na łatwe walki dajesz im wojsko i oni sobie tam walczą potem oddajesz innemu itd. szybciej zrobisz co masz dookoła, potem idziesz dalej. Smoków na M nie ma co stawiać, szybki wykup i w 2-3 tygodniu spokojnie go zniszczysz.


Robak nie musi otwierać drzwi, bo przechodzi pod nimi. Leming nie walczy z problemami, bo ich nie zauważa.
 
 
Zadar


Dołączył: 24 Lis 2010
Posty: 34
Wysłany: 2012-10-31, 16:27   

Ok, czyli najpóźniej w 3 tygodniu już iść na fb, tak?
Przebieg dzisiejszej gry: (piszę w przerwach na jego tury na bieżąco)
Gramy M z podziemiami, ja ramp + Ryland, on strong + Crag, pokażę screeny po fb
obym teraz wygrał... up centków póki co poszedł w pierwszym dniu
Drugi bastion namierzyłem, szkoda, żę głównym hirkiem poszedłem w drugą stronę, ale i tak byłem zablokowany, więc teraz się wracam i zajmuję drugi bastion, pewnie w 7 dniu. Zaczęło się dobrze. Up centów w pierwszym dniu wyszedł tu niepotrzebny, bo mam 5 dzień a z niczym jeszcze nie walczyłem, bo nie musiałem.
A jak mam przewagę, że mam dwa takie same miasta, to też mu tak szybko wjeżdżać?
Ostro kasy brakuje, wykupiłem do 6 poziomu budynki w tym drugim rampie i krucho z kasą.
Zdobyłem tarczę potępionych +6 do obrony.
Wjechał mi pod ten drugi bastion, ale zaatakował tylko pobocznego hirka z 1 centkiem, wojo miał słabe, więc się wycofał, jakbym był bliżej Rylandem to bym go dojechał. Teraz ogarniam 2 zamki i więcej chodzę obok tego, przy którym był żeby w razie co go bronić.
zdjęcia:
http://zapodaj.net/2bea68af02394.bmp.html
http://zapodaj.net/c38138db2bb58.bmp.html
http://zapodaj.net/1338348247c4c.bmp.html
ul krasnali 130, a nie 30
Co sądzicie? Co powiniennem poprawić?
On miał farta, dwóch punktów ruchu mi zabrakło żeby do niego dopaść, zamek mi zabrał jakoś niespodziewanie, i bez many mnie złapał, i tak miałem jej tylko 20. I na 2 razy mnie ubił, jedną walkę wygrałem. Zmiotłem go w niej.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Strona 3 z 3
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group