Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Do zakończenia I etapu konkursu MapMaker AW pozostało 4 dni
Odpowiedz do tematu
Ulubione postacie z seriali/filmów/komiksów/gier
Autor Wiadomość
Tilogour 



Pomógł: 8 razy
Wiek: 50
Dołączył: 25 Paź 2010
Posty: 945
Wysłany: 2012-09-14, 17:04   Ulubione postacie z seriali/filmów/komiksów/gier

Jakie są wasze ulubione postacie (niekoniecznie te dobre) z seriali/filmów/komiksów/gier ? : )
Napiszcie o nich/niej kilka zdań, a najlepiej wrzućcie zdjęcie/link do zdjęcia lub jakiś filmik na którym ta postać jest, chyba, że ktoś wcześniej to tutaj zamieścił, to wtedy napiszcie tylko dlaczego akurat tę postać (żeby ten temat miał sens i nie był spamem : ) )

Może ja rozpocznę (od złej postaci)

SYLAR!


(Uwaga krew etc.)
http://www.youtube.com/watch?v=baVJA-gnhNQ

Główny złoczyńca w pierwszym sezonie serialu heroes.
Na początku był dość spokojnym człowiekiem. W zasadzie był zegarmistrzem, ale pewne osoby zrobiły z niego potwora i od tej pory zaczął szukać ludzi z nadprzyrodzonymi zdolnościami i przejmować ich moce poprzez zabijanie ich, otwieranie im głowy i o ile dobrze pamiętam zrozumienie tego, jak działa ich moc.
Bardzo potężny złoczyńca. (jest to wręcz przesadzona postać). Właśnie dlatego została tu umieszczona i dlatego ją lubię. Generalnie gość na początku nie chciał być zły, ale wydarzenia i ludzie w przeszłości uczyniły go potworem, dlatego taki się stał.

Teraz dla przeciwwagi postać pozytywna, czyli...
JAINA!


Zwolenniczka pokojowych rozwiązań, wrażliwa, lojalna, nie lubiąca rozlewu krwi czarodziejka.
Tutaj więcej informacji -> http://pl.wow.wikia.com/wiki/Jaina_Proudmoore
Moja ulubiona postać z W3 ^^
Na razie tyle. Teraz liczę na was :mrgreen:

Członek Stowarzyszenia Obrońców Map i honorowy mapmaker Brazzers - portalu z niegrzecznymi mapami.
Save oreo!
Ostatnio zmieniony przez Tilogour 2012-09-15, 17:29, w całości zmieniany 7 razy  
 
Lowcakur 
von Hackfleish



Pomógł: 7 razy
Wiek: 29
Dołączył: 23 Cze 2010
Posty: 910
Skąd: Drakmoor
Wysłany: 2012-09-14, 20:14   

SLEDGE


Przywodca malego panstwa bandytow, niezbyt rozgarniety, mowi o sobie w trzeciej osobie, ma niesamowity pancerz oraz jest ogolnie bardzo ciekawa postacia(nawet go narysowalem). Niestety nie ma mozliwosci wspolpracy z nim, gdyz ten dziadyga posiada pewien bardzo wazny dla rozwoju fabuly artefakt... :<







I taki bonusik, lekko easter eggowy liscik od Sledga


One, two Freedy's comming for you... Three, four better lock your door... Five, six grab a crucifix... Seven, eight better stay up late... Nine, ten never sleep again...
 
 
zlatan 



Pomógł: 9 razy
Wiek: 31
Dołączył: 20 Kwi 2008
Posty: 1163
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: 2012-09-14, 21:22   

Joey i Chandler



Postacie z kultowego niegdyś serialu Friends. Dwójka najlepszych przyjaciół, na początku wspólnie mieszkających razem, później osobno, ale nadal utrzymując z sobą bliski kontakt. Nie jestem nawet w stanie dokładnie opisać ich postaci, przerasta mnie to zadanie. Ale chyba nawet nie muszę, bo myślę, że większość widziała ten serial. A jeśli nie, to niech nadrabia, bo jest, za przeproszeniem, kurwa, genialny.
Obejrzałem cały serial ze 3 razy i przyznam, że nie umiem wybrać, którego z tych dwóch lubię bardziej. Obu kocham. A dlaczego akurat oni, a nie ktoś z pozostałej czwórki? Ano dlatego, że z nimi najbardziej się utożsamiam. Jakby zebrać poszczególne cechy Chandlera (np. skłonność do głupich żartów, złosliwość) i Joey'ego (obżarstwo, chęc flirtowania ze wszystkimi kobietami itp.) to mógłbym wręcz dokładnie zdefiniować swoją osobę.
 
bartman 



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1918
Wysłany: 2012-09-14, 23:44   



Dobry wybór Zlatan. Też lubię.
Bill Murray w Lost in Translation. Cynik, z ogromnym poczuciem humoru i ogromną tęsknotą za prawie niemożliwym.

Fantasy.. better than life..?
 
LaEa 
Ujemny Epsilon



Pomógł: 8 razy
Wiek: 29
Dołączył: 11 Maj 2010
Posty: 1178
Skąd: Suwałki
Wysłany: 2012-09-15, 00:51   

Ja posłuże się przykładem z serialu animonawego. Mója ulubiona postać to pikachu z serii pokemon. Jego moc i zawziętość przekonują mnię do pokochania jego.
 
 
Mikus 



Pomógł: 18 razy
Wiek: 31
Dołączył: 27 Sty 2011
Posty: 2897
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2012-09-15, 09:00   

A ja was zaskoczę. Moją ulubioną postacią jest... Songo! Zdziwieni prawda? Dużo się rozpisać nie mogę bo i tak większość wie o jaką postać chodzi. Mały chłopiec z ogonkiem o niezwyklej sile, który z czasem dorasta i stawia czoła coraz to groźniejszym przeciwnikom. Przychodzi mu też wielokrotnie ratować ziemię. Pewnie to dzicinne, mam swoich ulubionych bohaterów z filmów czy seriali no ale jak mam wybrać jedną postać to bez zastanowienia wybieram Songa. Poniżej krótki obrazek co do całej bajki:

Czemu władze tego świata robią ze mnie debila
Gówno w prasie, gówno w TV, gówno gównem zasila
 
Paweł 



Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 4001
Wysłany: 2012-10-02, 18:48   

Z filmów mają ulubioną postacią jest John Locke z serialu Zagubieni.
http://screencrave.com/wp...-13-4-10-kc.jpg
Świetnie wykreowali tą postać. Rozsądna, zaradna i posiadająca ciekawe podejście do życia. Odnosi się to do sezonu 1 i 2, bo w trzecim zaczęło mu odbijać.
 
Tarnoob 
stary wyjadacz



Pomógł: 24 razy
Wiek: 28
Dołączył: 27 Gru 2009
Posty: 611
Skąd: Warmia
Wysłany: 2012-10-13, 14:36   

Jak się jest małym, to się ogląda więcej telewizji, filmów i gra w gry niż jako nastolatek czy dorosły.

Dlatego jest bardzo dużo postaci i urządzeń, na których myśl poprawia mi się humor – prodiż, karta telefoniczna, a z bohaterów…

Hugo, bo dawał mi rozrywkę i podnietę w weekendy. To dla niego się wstawało rano i włączało Polsat. Poza tym to wzór męża i ojca. Amerykańscy i Japońscy superbohaterowie imponują nadludzką mocą i muszą ratować cały świat – albo przynajmniej miasto – a Hugo, będąc prostym trolem, i tak dzielnie walczył o Hugolinę i ich dzieci. Dawał przykład prawdziwej miłości i rodziny. Co jak co, ale Dania to kraj, któremu dzieci wiele zawdzięczają: obok klocków Lego właśnie trola z wyspy wulkanicznej.

Rozród nie jest prawem człowieka.
Ostatnio zmieniony przez Tarnoob 2017-04-25, 18:22, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Thand
Nekromanta



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 16 Wrz 2012
Posty: 54
Skąd: Ghostwind
Wysłany: 2012-11-01, 11:30   

John Rambo, Brudny Harry, Vin Diesel w filmie Pitch Black i Kroniki Riddicka, Bourne z trylogii filmowej, Legolas z LOTR, Bezimienny z serii Gothic, agent Blaskowitz z RTCW, Daniel Morales w Taxi, Kwicoj z Janosika, Pawlak z Sami Swoi, sierżant Cruchot...

Ahhh! zapomniał bym o Hektorze- księciu Troi! :)

Nikt nie zna jego prawdziwego wieku. Podobno walczył za Erathię podczas Leśnych Wojen, ale padł wtedy ofiarą wampira w czasie całonocnego marszu na Phynaxię.
 
Mandraghora 



Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 22 Cze 2012
Posty: 578
Wysłany: 2012-12-06, 20:44   

Ostatnio moją ulubioną postacią jest Nathan z Misfits. <3 Koleś jest tak szurnięty, że naprawdę zasługuje na swoją nieśmiertelność. :lol:














Life is complex: it has both real and imaginary components.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group