Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Prośba o wstępna weryfikacja dodanych map
Autor Wiadomość
koksiu 


Pomógł: 1 raz
Wiek: 32
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 38
Skąd: Koszalin
Wysłany: 2012-08-19, 15:32   Prośba o wstępna weryfikacja dodanych map

Mam taka mała prośba do moderatorów na stronie o wstępna weryfikacje dodanych map, gdyż niektóre mapy na tej stronie to jest jakiś żart np. wczoraj pobrałem mapę Król Artur i to jest jakiś żart autor ją chyba 5min robił, podziemia to jest jakiś sznureczek i jeden Czarny Smok w środku pełno pól pustych ogólny chaos i najlepsze jest to że klucznik jest po złej stronie umieszczony i nie ma nawet jak dotrzeć do komputera:) chyba że w Edytorze mapkę przerobimy. Więc szkoda by było żeby naprawdę genialne mapki np. Afryka Heroesów, Odizolowani, Wiele Lat Wojny przeplatać z jakimiś badziewiami:)

Staraj się nie połykać tylu liter
Ostatnio zmieniony przez yarzapp 2012-08-22, 09:58, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Tormentor 
ParagwajskiSzermierz



Wiek: 35
Dołączył: 14 Sty 2011
Posty: 75
Wysłany: 2012-08-19, 17:41   

Jak już mowa o wstępnych weryfikacjach to ja przydałoby w każdym opisie mapy napisać albo tytule jakiś symbol świadczący o tym, że mapa jest autorstwa fana bo czasem takowa plansza wydaje się być robiona przez oficjalnych twórców.

"I love it when a plan comes together".
 
Malekith 
I Am Justice



Pomógł: 85 razy
Dołączył: 30 Maj 2008
Posty: 2986
Wysłany: 2012-08-19, 19:21   

koksiu napisał/a:
wczoraj pobrałem mapę Król Artur i to jest jakiś żart autor ją chyba 5min robił, podziemia to jest jakiś sznureczek i jeden Czarny Smok w środku pełno pul pustych ogólny chaos i najlepsze jest to że klucznik jest po złej stronie umieszczony i nie ma nawet jak dotrzeć do komptuera:)
Za wirem można wysiąść na terenie kompa. Inna opcja to przyzwanie okrętu (3 miasta dają dobrą szansę na ten czar, ewentualnie zostaje jeszcze Gem, która zaczyna z nim). Podziemia są celowo zaprojektowane w ten sposób, aby zmylić ludzi, którzy nie sprawdzają mapki w edytorze.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group