Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat «» Następny temat
Heroes of Might and Magic VI
Autor Wiadomość
Lowcakur 
von Hackfleish



Pomógł: 7 razy
Wiek: 29
Dołączył: 23 Cze 2010
Posty: 910
Skąd: Drakmoor
Wysłany: 2011-04-03, 17:37   

Vvornth napisał/a:
Promienista Chwała

Nie gadaj, ta zarowa jest swietna. :P Takiej oczojebnej jednostki nam trzeba, na to czekalem od czasow My Little Pony. :P

One, two Freedy's comming for you... Three, four better lock your door... Five, six grab a crucifix... Seven, eight better stay up late... Nine, ten never sleep again...
 
 
Sethin 


Dołączył: 23 Kwi 2011
Posty: 7
Wysłany: 2011-04-23, 14:10   

Jak dla mnie, lepsze starsze, niż nowsze. Co do Heroesa VI, to myślę, że tak samo średnio spodoba mi się, jak i V. Grafika może i lepsza, ale gra według mnie nie jest / nie będzie ciekawsza.
 
Samurize 
The Fallen One



Pomógł: 4 razy
Wiek: 33
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 101
Wysłany: 2011-04-24, 20:09   

Widać, że UbiSoft stawia na zarobek, nie na zadowolenie graczy. Dając tylko połowę ras w podstawce i resztę w dodatkach wręcz wymusza od nas kolejne zakupy. Smutne...

(o ile to prawda, że takową zawartość będą posiadać te dodatki.)

Hunt down the weak, Predators of the sea...
 
 
Daffodil 



Pomógł: 2 razy
Wiek: 27
Dołączył: 29 Lis 2009
Posty: 445
Wysłany: 2011-04-24, 23:25   

Oby Ubisoft nie wprowadziło do Might and Magic serii jakiś DLC. To byłaby już totalna porażka. Zresztą twórcy Disciples 3 zrobili podobnie - w podstawce tylko 3 rasy, a moja ulubiona ukazała się dopiero w dodatku, a mianowicie Nieumarli. Jakieś tam dodatki mogą być, ale żeby były spore i warte kupna ;-) .
 
 
j@kubek 
Brutalnie



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 11 Lis 2008
Posty: 423
Wysłany: 2011-04-25, 07:38   

Hmm, data premiery znowu została przeniesiona. Tym razem aż na 8 września...

To jest metal generale \m/
-Przecież trole nie istnieją!
-Tak? To jak wyjaśnisz martwe jednorożce?
 
 
Lowcakur 
von Hackfleish



Pomógł: 7 razy
Wiek: 29
Dołączył: 23 Cze 2010
Posty: 910
Skąd: Drakmoor
Wysłany: 2011-04-25, 12:35   

Ja czekam az Disciples III troszke stanieje, fabula w DI i DII byla tak epicka, ze trojeczke musze kupic, bo inaczej oszaleje.

One, two Freedy's comming for you... Three, four better lock your door... Five, six grab a crucifix... Seven, eight better stay up late... Nine, ten never sleep again...
 
 
Samurize 
The Fallen One



Pomógł: 4 razy
Wiek: 33
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 101
Wysłany: 2011-04-25, 19:37   

Posiadam Disciples III.

Od początku seria mnie zaskakiwała, bo świat piękny, ale w klimaty fabuły to się trzeba było wczuwać samemu, kto się wczuł ten wiedział, że to mocny atut gry.

Jeśli chodzi o trójeczkę, to jest jednak słabo. Generalnie masz mapę, dostajesz zadanie. Najpierw 1, później 2, 3, 4, etc.

Zasada na ogół jest taka sama: kończysz mapę dopiero wtedy, gdy odkryjesz ją całą i przejdziesz wzdłuż i wszerz minimum 2 razy. Po 3 takiej mapie rzygać się chce.


Nie tego się spodziewałem po dzisiejszych czasach i możliwościach.

Hunt down the weak, Predators of the sea...
 
 
Lowcakur 
von Hackfleish



Pomógł: 7 razy
Wiek: 29
Dołączył: 23 Cze 2010
Posty: 910
Skąd: Drakmoor
Wysłany: 2011-04-25, 20:02   

A jak od strony bitewnej? Slyszalem, ze podobno mozna sie poruszac.

One, two Freedy's comming for you... Three, four better lock your door... Five, six grab a crucifix... Seven, eight better stay up late... Nine, ten never sleep again...
 
 
Samurize 
The Fallen One



Pomógł: 4 razy
Wiek: 33
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 101
Wysłany: 2011-04-25, 20:35   

A no, tu jest plus. Bita zerżnięta niemalże z Heroes'ów i to w 3D, co ciekawe wciąga. Nie zmienia to jednak faktu, że reszta stoi słabo.

Co do ras, to elfy zdają się być przepakowane...

Hunt down the weak, Predators of the sea...
 
 
Leance 



Pomógł: 44 razy
Wiek: 30
Dołączył: 05 Sie 2009
Posty: 2682
Skąd: Warszawa / Lublin
Wysłany: 2011-10-15, 21:36   

Widać bojkot był skuteczny.
Nikt nie zauważył nawet premiery :lol:
 
Set 
Yashiko



Pomógł: 1 raz
Wiek: 28
Dołączył: 01 Maj 2010
Posty: 210
Wysłany: 2011-10-15, 21:53   

Ja codziennie wchodzę na tawernę ( nie jestem uzależniony).
Gdyby H6 weszło mi na kompa, to zaspamowałbym z chęcią, jednak nie mogę :(
Mam nadzieję że ktoś z was w to gra, i może pyknąć kilka screenów oraz zdać relację.
Czekam z niecierpliwością.

'' Bóg? Jam tam sobie chcesz...
Ale w siebie uwierzyć MUSISZ''

''Sam fakt że żyję, jest wystarczającym pretekstem, aby czynić wszystko''
 
 
SebaSan1981 
Astromaniac



Wiek: 42
Dołączył: 13 Lis 2009
Posty: 75
Skąd: South Elmsall UK
Wysłany: 2011-10-17, 17:16   

Mnie za to zdziwiły nowe jednostki w Heroes VI. Jakieś żaby czy chińskie smoki niczym ze starych jRPG'ów typu Final Fantasy.. wymyślane i wpychane do gry chyba na siłę. Dobrze że nie ma zębatych kwiatków albo kaktusów z płonącymi oczami...


...figurkowy zawrót głowy ;)
 
 
Archen 


Pomógł: 1 raz
Wiek: 33
Dołączył: 21 Sty 2011
Posty: 152
Skąd: pl
Wysłany: 2011-10-17, 22:08   

W heroes V mapa podroży była skopana i teraz też w H6 jest skopana.

3D oferuje tyle wspaniałych możliwości, można robić łańcuchy górskie, lepszą mapę przygody, cienie chmur wędrujące po górach, słońce rzucające cienie...

Ale to wszystko powinno pozostać MAPĄ - góry i lasy mają zachować swój symbolizm.

Niestety twórcy heroes IV, V i VI poszli w coś innego... tutaj tura naszego bohatera (1 dzień) to nie jest "jeden dzień podróży" "po mapie". W nowych herosach to przejażdżka po okolicy. Drzewa, albo wzniesienie jest w stanie zasłaniać pół mapy. Heroes V wyglądali jakbyśmy brykali po ogródku a nie toczyli wojnę :/ widziałem screeny z VI i też jest do dupy.

Zamiast oglądać małe góry, lasy i jeziora w 3D, przemierzać krainy - zafundowano taki syf, który z przejrzystością ma mało wspólnego (jak wjedziemy w podziemia to już w ogóle..)

Dawniej było "wróg jest na południu, za morzem" a teraz jest "wróg jest na południu, za pagórkiem, brzozami, i potem tam jest taki kamień, i za nim zamek"
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Strona 3 z 3
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group