Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Przesunięty przez: mbehemot
2012-12-28, 17:55
USER ROKU 2010 GŁOSOWANIE
Autor Wiadomość
Skwer 



Pomógł: 17 razy
Wiek: 32
Dołączył: 19 Lut 2008
Posty: 2742
Wysłany: 2011-01-01, 11:51   USER ROKU 2010 GŁOSOWANIE

No i zaczynamy. Zasady:
Wszyscy którzy wysłali mi wiadomość z głosem mogą głosować i nie mogą już zmieniać swoich decyzji.
Myślę, że w tym roku będzie ranga dla zwycięzcy i może pojawi się temat podobny do tego z userm miesiąca w którym uwieczniono wszystkich zwycięzców (może, bo nie wiem czy nie będzie to dublowanie - czyt. kopiownie - pomysłu Atosa).
Zaczynamy:)
 
 
yarzapp 
Scrab



Pomógł: 36 razy
Wiek: 34
Dołączył: 16 Maj 2010
Posty: 2169
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2011-01-01, 12:05   

Zagłosowałem na Pawła

No cóż, sporo pisał postów na przeróżne tematy, przez cały rok był aktywny, spełniał wzorowo swoją rolę moderatora, udzielał się, szybko reagował na konflikty, robił porządek na forum i był obecny praktycznie przez cały czas. Wyróżniał się wysokim poziomem kultury osobistej oraz przyzwoitą zawartością merytoryczną postów.

Poza Pawłem brałem jeszcze pod uwagę bartmana, Malekitha i Maszkarrę.


Robak nie musi otwierać drzwi, bo przechodzi pod nimi. Leming nie walczy z problemami, bo ich nie zauważa.
 
 
Gandalf 
Ujemny Epsilon



Pomógł: 24 razy
Wiek: 103
Dołączył: 04 Wrz 2008
Posty: 1690
Skąd: Wiskitki
Wysłany: 2011-01-01, 14:59   

Ja zagłosowałem na yarzappa. Wahałem się, ponieważ dołączył dopiero na krótko przed połową roku, ale ostatecznie stwierdziłem, że nie ma to znaczenia. :-)
Yarzapp pomagał w organizacji Miniligi AW i Forumowej Listy Przebojów, napisał dużo wartościowych postów, przez ostatnich parę miesięcy należał do najaktywniejszych userów. Założył kilka bardzo ciekawych tematów, ożywił forum, chętnie dzielił się spostrzeżeniami, udostępniał swoje gry (bardzo fajnie się oglądało :-) )...Można by jeszcze długo wymieniać, ale to starczy. ;-)
Zastanawiałem się jeszcze nad zlatanem, bartmanem i Maszkarrą (ew. Skwer/Leance), w pewnym momencie zamierzałem nawet oddać głos na Maszkarrę, ale zmieniłem zdanie. Jak zwykle za dużo nudzę, wystarczy. :lol:

Young man, in mathematics you don't understand things. You just get used to them.
 
 
LaEa 
Ujemny Epsilon



Pomógł: 8 razy
Wiek: 29
Dołączył: 11 Maj 2010
Posty: 1178
Skąd: Suwałki
Wysłany: 2011-01-01, 15:59   

Ja zagłosowałem na bartmana. Wahałem się między nim, a yarzappem, bo yarzapp, mimo że, jest nowym użytkownikiem, jest bardzo aktywny. Zagłosowałem na bartmana, ponieważ zrobił on ligę typerów MŚ 2010 oraz zawsze można z nim pogadać na temat sportu, myślę, że to przeważyło.
 
 
zlatan 



Pomógł: 9 razy
Wiek: 31
Dołączył: 20 Kwi 2008
Posty: 1163
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: 2011-01-01, 16:04   

Zagłosowałem na Maszkarrę. Bo udzielał się w wielu tematach, ożywiał forum, wygrał KKM, jest inteligentny, zrównoważony, pomocny, dobrze się z nim gada i jest z Suwałk.
 
Malekith 
I Am Justice



Pomógł: 85 razy
Dołączył: 30 Maj 2008
Posty: 2986
Wysłany: 2011-01-01, 16:09   

Skwer
Dużo się udzielał przez cały rok, pisał z sensem w wielu tematach. Prowadzi także miniligę AW, a teraz jeszcze usera roku. Pozytywnie wpływał na życie forum i myślę, że zasługuje na ten tytuł.
 
 
bartman 



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1918
Wysłany: 2011-01-01, 17:52   

Zagłosowałem na Leance'a. Był obecny na forum przez cały rok, aktywny w bliskich mi tematach. W 99proc przypadków miał coś ciekawego do powiedzenia. Na ogół zrównoważony ;-) - pozytywna postać tego forum.

Z podobnych względów zastanawiałem się nad Gandalfem, jednak - może to tylko moje subiektywne wrażenie - Leance pisał nieco więcej.

Poza tym doceniam pracę modów, ale trudno za to przyznawać tytuł Usera Roku - bo taka już ich rola na forum. Lista Przebojów -świetna sprawa, natomiast poza nią Zlatan był mniej aktywny w ostatnich miesiącach. Lol założył kilka tematów, szczególnie wtedy gdy był zastój na forum co też zasługuje na uwagę.

Także ostatecznie Leance

Fantasy.. better than life..?
 
yarzapp 
Scrab



Pomógł: 36 razy
Wiek: 34
Dołączył: 16 Maj 2010
Posty: 2169
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2011-01-01, 18:16   

Zabawne, jak na razie każdy na kogo innego głosował, jednak niejawne głosowanie spełnia swoją rolę.


Robak nie musi otwierać drzwi, bo przechodzi pod nimi. Leming nie walczy z problemami, bo ich nie zauważa.
 
 
lol772 



Pomógł: 21 razy
Wiek: 29
Dołączył: 01 Lip 2007
Posty: 3176
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2011-01-01, 19:03   

Bartman
Wiele dobrego zrobił w tym roku, i ciągle niezmienny wysoki poziom postów i kultura. Wahałem się też pomiędzy zlatanem.
 
Maszkarra 
Jestem zły i gryzę



Pomógł: 25 razy
Wiek: 29
Dołączył: 15 Kwi 2010
Posty: 1066
Skąd: Suwałki
Wysłany: 2011-01-01, 19:59   

Głos na bartmana.
Powodów można by mnożyć. Wymienię tylko najważniejsze: udzielał się często i na temat, nie spamował (w przeciwieństwie do mnie), był (i jest) kulturalny, pisał na poziomie no i przez cały rok był aktywny.
Myślałem też nad yarzappem, który również jest świentnym userem (nie będę wypisywał wszystkich ochów i achów), ale ostatecznie zdecydowało to, że bartman aktywny był przez cały rok :-)
 
 
Paweł 



Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 4001
Wysłany: 2011-01-01, 22:06   

Gandalf
Zanim postanowiłem na niego zagłosować musiałem się poważnie zastanowić, bo miałem jeszcze dwóch godnych kandydatów.
Pierwszym był - Leance, user pisał przez cały rok w głównej tematyce forum jak i HP.
Drugim kandydatem był yarzapp. Pomagał podczas prowadzenia listy przebojów. Razem ze Skwerem zajmuje się ligą AW, dużo pisze z sensem.

Ostatecznie postanowiłem zagłosować na Gandalfa. Forumowicz odznacza się charyzmą trudną do podrobienia. Nie pakuje się w bezsensowne konflikty z oszołomami. Przeważnie opowiada się neutralnie podczas różnych nerwówek na forum. Udzielał się przez cały rok regularnie.

Było też kilku innych użytkowników, którzy nie próżnowali w 2010 np.
Skwer,Zlatan,Maszkarr,Lol772,Bartman,Malak,Xeno...

Padło jednak na Gandalfa.
 
altaeir 


Pomógł: 19 razy
Wiek: 32
Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 1043
Wysłany: 2011-01-01, 23:48   

Yarzapp
Nie chce mi się pisać bo dużo zrobił.
 
Xeno 
xeno



Pomógł: 27 razy
Wiek: 29
Dołączył: 11 Lis 2008
Posty: 2202
Wysłany: 2011-01-02, 14:08   

Ja głosowałem na Yarzappa. Udziela się cały czas odkąd się zarejestrował. Trzyma poziom i nie pakuje się w bezsensowne kłótnie.
 
 
Leance 



Pomógł: 44 razy
Wiek: 30
Dołączył: 05 Sie 2009
Posty: 2682
Skąd: Warszawa / Lublin
Wysłany: 2011-01-03, 09:41   

Oddałem głos na Gandalfa, gdyż jest aktywny, przez cały rok praktycznie nie opuszczał forum na dłużej. Jego posty są konkretne, user ma wiele do powiedzenia i wie, co mówi. Zawsze wypowiada się na temat, nie spamuje. Nie ponoszą go emocje (co jest moją i słabością i dziwię się w ogóle, że ktoś na mnie zagłosował). Potrafi pogadać na każdy temat. Świetny user.
Ostatnio zmieniony przez Leance 2011-01-05, 20:16, w całości zmieniany 1 raz  
 
Skwer 



Pomógł: 17 razy
Wiek: 32
Dołączył: 19 Lut 2008
Posty: 2742
Wysłany: 2011-01-03, 19:46   

Miałem kilku kandydatów, ale ostatecznie wybrałem tego jednego.
Gandalf - pisze systematycznie i mądrze. Lubie czytać jego posty, wiele wnoszą o tematów w których pisze, nie spamuje.
Malekith - większość tego co na tym forum wiemy o Heroes pochodzi od niego, jest dobrym modem i nie szuka zaczepek.
Paweł - największy user forum który w tym roku napisał równie wiele postów co inni. Do tej pory nie rzucił forum i jest szefem modów z tego co widać:]
yarzapp - chyba najcenniejszy nabytek forum w tym roku. Pisał często i ożywiał forum i poruszał wiele wątków. Pomagał prowadzić wiele konkursów (między innymi Miniligę AW), do tego wygrał ze mną (fartem:]) w Heroes.
Ostatecznie głos na yarzappa
Wyróżniłbym jeszcze bartmana i Xena którzy może szału nie robili, ale pisali na stałym poziomie.

[ Dodano: 2011-01-03, 19:52 ]

WYNIKI OSTATECZNE:
yarzapp - 4
bartaman - 3
Gandalf - 2
Skwer - 1
Paweł - 1
Maszkarra - 1
Leance - 1
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group